This stream auto-updates

1. Yesterday
  2. Nemanja

Serie A 2019/2020

@Vlada kakav preokret Bolonja odigrala odličnu utakmicu ... Lautaro promasen penal je prelomio ...ali i crveni karton za Inter ,a nigde faula
  3. Vlada

Nebitno za krajnji rezultat meca, ali kako Miha kombinuje i ubacuje igrace, ovo je smesno, covek presao igricu. Dati mu jak tim( ne jak tipa Milan) nego neki malo ozbiljniji, mogao bi svasta da radi.
  4. Grand Prix Austria 2020 rezultati
  5. Vlada

Koronavirus (COVID-19)

U 30 sekundi objasnjena korona u Srbiji
  6. Nemanja

La Liga 2019/2020

@Bole_1981 msm da je Real ovom pobedom 99% rešio titulu .ne mogu oni ispustiti ovoliko bodova ,a Barsu već veceras ceka teška utakmica
  7. Nemanja

FC Real Madrid

@Vladauveo ga u 93 min,smesnoooo!!! I opet penalom do pobede
  8. @Bole_1981 bas to brt ...kako se preokrenulo u par utakmica sve .jbg vezali su par pobeda i eto
  9. @NemanjaKo bi reko Arsenal se vraca u Evropu, a posrnuli vukovi su pali.
  10. @Bole_1981 majstori nema šta , dosta lepih golova je bilo ...
  11. Nemanja

FIFA Football

@BeconiWR topppp mozeee, nadam se da si adekvatan protivnik hah
  12. Sve, ali sve zavisi od trenera, ta informacoja se ceka, ovo ostalo bez dobrog trenera moze brzo da se raspadne
  13. Bole_1981

Ramos vodi Real do titule U derbiju 34. kola La lige na novom San Mamesu Real Madrid je na teškom gostovanju savladao Atletik Bilbao 1:0, a jedini strelac bio je Serhio Ramos sa bele tačke u 73. minutu. U zanimljivoj utakmici u prvom poluvremenu i jedan i drugi tim ušli su oprezno, sa pojačanom sredinom terena, a najbolje prilike za gol imali su Benzema i Rodrigo sa jedne i Raul Garsija i Injaki Vilijam sa druge. Bilbao se bori za odlazak u Evropu i pobeda u ovom meču im je bila neophodna i izgledalo je da su blizu bar boda u većem delu utakmice. U drugom poluvremenu tempo se značajno ubrzao, utakmica je bila potpuno otvorena, a kao i nekoliko puta ranije pobednik je odlučen sa penala. Na jednu dugačku loptu startovali su Marselo i Dani Garsija, a VAR je potvrdio da je Garsija pre lopte stao na nogu Marselu. Serhio Ramos ove sezone ruši brojne rekorde, sa 11 metara bio je nepogrešiv peti put ove sezone i postigao 10. gol. Za igrača utakmice proglašen je Marselo. Do kraja utakmice nervoza je bila u prvom planu, brojni oštri startovi, guranja i svađe, ali osim ulaska Luke Jovića u 93. minutu ništa bitno se nije dogodilo. Real ima sedam bodova prednosti u odnosu na Barselonu, koja od 22 časa igra protiv Viljareala.
  14. Pet najboljih premijerligaških poteza za subotu
  15. Bez pobednika u premijerligaškom derbiju sredine
  16. Duško Tošić napadnut nožem, srećom bez posledica Srpski fudbaler Duško Tošić napadnut je nožem na Kalemegdanu dok je trenirao zajedno sa svojim kondicionim trenerom Andrejom Milutinovićem, potvrdilo je MUP. Ni Tošić ni Milutinović nisu povređeni, a policija trenutno istražuje slučaj. Povodom incidenta, Tošić se oglasio i na Instagramu želeći da predupredi glasine. "Da bih sprečio nagađanja, tačno je da smo mojke kolege fudbaleri (od kojih su trojica stranci) i ja jutros napadnuti tokom treninga na Kalemegdanu. Napala nas je veća grupa huligana koja je bila naoružana noževima i elektro-šokovima. Srećom, sve se završilo bez većih posledica, a policija je blagovremeno reagovala i pohapsila napadače. Oni su nažalost uspeli da ozbiljnije povrede jednu ženu koja je slučajno prolazila", napisao je Duško Tošić. Tošić ima 35 godina, a ovaj Zrenjaninac je u bogato karijeri nastupao za OFK Beograd, Sošo, Verder, Portsmut, Kvins Park Rendžers, Crvenu zvezdu, Betis, Genčlerbirli, Bešiktaš i Gvangdžou R&F. Za reprezentaciju Srbije odigrao je 26 utakmica i postigao je jedan pogodak.
  17. BeconiWR

@Nemanja cim mi stigne hdd za ps4 i skinem opeet fifu pustices mi svoj user da te dodam da odigramo jednu 🤣
  18. Vlada

Kakva bi festa bila da Jovic udje u 80 minutu i da gol za pobedu, mislim da bi ga svi zivi slavili 😂