Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

UEFA Europa League 2020/2021


Vuko

Preporučeni postovi

Zanimljivih mečeva danas ima biće interesantno , mada me samo zanima kako će Zvezda danas proci , mislim da neće biti problem uzeti tri boda danas kući .

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 109
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@SaLe Znaci da se sada bore za to 3 mesto, koje ce fakticki voditi u kvalifikacije za LS

@Nemanja Nemaju uopšte težak raspored u ligi, gde u poslednjem kolu gostuju Lesteru i tu bi možda moglo da se lomi mada Lester nije baš u nekoj formi tako da to može ranije da se reši ali svakako misl

@NemanjaSve za pare, taman malo da se operu parice na Kipru

Posted Images

  • 3 weeks later...

@Flaki još jedno vece sa mnogooo golova u ligi evrope , koliko je pre bilo dosadno pratiti utakmice lige evrope ,golova nigde ... mnogo jakih timova je u ovom takmicenju i samim tim dosta kvalitetnije 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki očekivana goleada na mečevima ,zadnje kolo i većina utakmica rezultatski ne bitno dok ostali nisu mogli da kalkulisu kome je trebalo išao je na sve ili ništa 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 4 weeks later...

Vidim da je skoro izvesno da će Crvena Zvezda ekipu Milana u 16 finala Lige Evrope docekati sa navijačima! Pitanje je koliko je to pametan potez! Vidim rukovodilac Crvene Zvezde Terzic kaze da se situacija sa virusom u nasoj državi stabilizuje i da virus polako jenjava! Zbog čega onda u prethodnom periodu rigorozne mere, ko ce odgovarati ako upravo utakmica između Crvene Zvezde i Milana bude okidač novog talasa virusa!? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 1 month later...

Sinoc smo mogli da uzivamo prvenstveno u utakmici Zvezde i  Milana ,ali i na ostalim utakmicama gde je bilo veoma efikasno ...sjajno vece za evropski fudbal .

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Dosta realno rezultati sinoc u ligi evrope , zao mi je samo Zvezde sto nije prosla , ali kad imate čoveka koji napravi penal ,dobije crveni i promasi sa 5 m gol..šta očekivati drugo ! I treba skinuti kapu Moldeu na sinocnoj pobedi protiv Hofenhaima ,malo ko je to očekivao 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 weeks later...

Sve sam mogao vjerovati ali da će Dinamo nadoknaditi minus 2 gola protiv jednog Totenhema 😳😳😳

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked this tema
  • Vuko unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...