Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

UEFA Europa League 2020/2021


Vuko

Preporučeni postovi

Veliki uspjeh Budućnosti u Kazakstanu i izbacivanje favorizovane Astane 👏👏👏

U 3 kolu ih očekuje gostovanje Sarajevu i po meni imaju realne šanse za još jedno iznenadjenje..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 109
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@SaLe Znaci da se sada bore za to 3 mesto, koje ce fakticki voditi u kvalifikacije za LS

@Nemanja Nemaju uopšte težak raspored u ligi, gde u poslednjem kolu gostuju Lesteru i tu bi možda moglo da se lomi mada Lester nije baš u nekoj formi tako da to može ranije da se reši ali svakako misl

@NemanjaSve za pare, taman malo da se operu parice na Kipru

Posted Images

@BeconiWR za TSC nemam lošu rec posle ovakve utakmice , sa igračem manje pa i dva igrača manje postići par golova ,kapa dole svima tako se kida na terenu ,zao mi je haos sto nisu prošli 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Najava: Liga Evrope i Liga šampiona sa publikom

Klubovi koji uspeju da izbore plasman u Ligu Evrope i Lige šampiona verovatno će igrati pred publikom, najavila je UEFA u dopisu koji je poslala klubovima koji igraju kvalifikacije za pomenuta takmičenja.

UEFA

pak, klubovi neće biti u mogućnosti da puste sve karte u prodaju, već samo 30 odsto ukupnog kapaciteta, ali svakako da je to pomak u odnosu na trenutno stanje kada se fudbal igra pred sablasno praznim tribinama.

Ovo je posebno dobra vest za klubove iz našeg regiona koji su prethodnih sezona zaradili za naše uslove ozbiljan novac od prodaje karata za evropske utakmice. Sada će zbog smanjenog kapaciteta ta suma biti znatno manja, ali svaki zarađen dinar je bitan u vreme krize u kojoj se čitav svet nalazi.

Ukoliko Partizan izbori plasman moći će da pusti u prodaju oko 10.000 karata, dok će taj broj u slučaju Crvene zvezde iznositi oko 17.000, a kod Vojvodine 5.000.

Klub iz Ljutice Bogdana je prošle godine od prodaje karata u kvalifikacijama i Ligi šampiona zaradio oko šest miliona evra, dok su crno-beli od prodaje karata za mečeve Lige Evrope prihodovali nešto više od milion evra. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Menadžer tima iz Londona Žoze Murinjo je, naime, tokom zagrevanja bio izuzetno aktivan na terenu, bio je u stalnoj komunikaciji sa svojim timom, ali i sa delegatom UEFA. Razlog je bio neuobičajen - gol na stadionu "Toše Proeski" je bio niži za pet santimetara.

"Pre utakmice moji golmani su mi se žalili da je gol manji. Lično sam otišao da proverim jer znam kako izgleda gol, iako nisam golman. Dugo sam u fudbalu i znam kako to izgleda," rekao je Murinjo i dodao:

"Tokom zagrevanja tražili smo od delegata da se gol promeni".

 

20200925_034802.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Baraž za LE: Četiri kluba iz regiona, derbi u Glazgovu

Poznati su svi parovi baraža za plasman u grupnu fazu Lige Evrope, a utisak je da će nazneizvesnije biti u Glazgovu i Atini.

Uega Europa League

Rendžers igra protiv Galatasaraja, dok AEK dočekuje Volfsburg.

Milan gostuje u Portugalu protiv Rio Avea, PSV u Trondhajmu protiv Rozenborga.

Rijeka će pokušati da eliminiše Kopenhagen u Danskoj, špansku Granadu očekuje put u švedski Malme.

Od ostalih klubova iz regiona, gledaćemo i Crvenu zvezdu protiv Ararata,

Sarajevo protiv Seltika,

zagrebački Dinamo protiv Flore Talin.

Ostali parovi:

Bazel - CSKA Sofija

Kluž - KuPS

Dandalk - Klaksvik

Hapoel Ber Ševa - Viktorija Plzenj

Legija - Karabag

Liberec - APOEL

Sporting - LASK

Šarlroa - Leh

Standard - Fehervar

Totenhem - Makabi Haifa

Dinamo Brest - Ludogorec

Jang Bojs - Tirana

AEK Athens FC VfL Wolfsburg Rangers FC

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 weeks later...
  • Vuko locked this tema
  • Vuko unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...