Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

UEFA Champions League 2020/2021


Vuko

Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 207
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vlada Aha, znači sva dešavanja su otkazana, nisam to baš ispratio, video sam za Ligu 1 i Ligu 2, nisam znao da je baš sve zabranjeno, mada to mi je i logično, što ne može Liga 1 a može LŠ gde ti dola

Izabrana najbolja slika,izabralaa je svetska fotografska novinarska asocijacija :)

Mislim da svi navijamo za Atalantu da prođe ove cirkuzante, sad koliko je to realno, verujem da bi im bila ogromna prednost da je normalno stanje, odnosno da ima publike ali videćemo, ja baš navijam z

Posted Images

@Flaki Koliko iznenadjenja sinoc..

Ja sam gledao Inter i nervirao se koliko su ljudi ludi.. Povedu 1:3 i umjesto da lagano privedu mec kraju, oni prvo poklone gol a onda i prime za 3:3, sreca za njih var ga je ponistio..

Sto se ostalih meceva tice, Real ni gol u gostima i samo 1:1 za Atalantu..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Dobili smo verovatno najuzbudljiviju grupu u Ligi Sampiona, a to je grupa B, gde su Real Madrid, Inter, Sahtjor i Borusia Menhegladbah! U zadnjem kolu Real Madrid docekuje Menhegladbah, a Inter Sahtjor i svi imaju sansu da prodju grupnu fazu! Inter ako zeli mora da pobedi i da se nada da će Kraljevski klub dobiti, Sahtjor može i sa remijem da prodje, ali Real ne sme da pobedi, takodje ukoliko Real i Menhegladbah odigraju remi, a Inter dobije Sahtjor, proci ce upravo Spanci i Nemci, ono što je jedino sigurno je da Inter ne zavisi samo od svog rezultata! Dakle grupa B je svakako najzanimljivija! 

Ko bi na pocetku grupne faze mogao ovako nešto da pretpostavi, uz dužno poštovanje prema Menhegladbahu i Sahtjoru! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko mene je najvise iznenadio remi Atletika i Bajerna...ja sam tu ocekivao jednu laganu pobedu Atletika..plus sto je Bayern bio oslabljen i ,,nezainteresovan,, ali gol Bayerna u 86.minutu me je skroz demantovao.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga to se desilo,zato sto je Real ocajan ove sezone..da je Real onaj stari oni bi lagano dobijali ove utakmice i bili bi prvi..jer Real je protivnike kao sto su Mgladbah i Sahtjor ranije redovno dobijao.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Olivije Ziru fudbaler Celsija i Francuski reprezentativac je najstariji igrac u istoriji Lige Sampiona koji je dosao do het-trika u mecu protiv Sevilje! Takođe još jedna zanimljivost je da pre Zirua jedini fudbaler Celsija koji je uspeo da postigne het-trik u Ligi Sampiona je Didier Drogba i to pre 14 godina, tacnije u grupnoj fazi za sezonu 2006/2007 i to na gostovanju protiv ekipe Levskog! 

 

20201202_231322.jpg

20201202_231318.jpg

20201202_231315.jpg

20201202_231249.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Takođe na današnji dan pre pre 12 godina Kristiano Ronaldo je osvojio svoju prvu Zlatnu Loptu za najboljeg fudbalera sveta! 

 

20201202_232814.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Dortmund me je razocarao po ko zna koji put..posle slabe igre i razocarenja u Bundes ligi protiv Kelna odigrali su jako lose i protiv Lacija...to mi je utisak najveci u jucerasnjim utakmicama Lige Šampiona.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki nikad oni nisu ulivali poverenje ,nekad odigraju top nekada jako lose to su oni jednostavno ,konstantni nikad bili nisu ,i juče sam znao da će odigrati bas onako  kako su odigrali 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
12 sati , Nemanja rekao/la:

Veceras opet okršaj najboljih RONALDO protiv MESSIJA ... praznik za oci će biti večerašnja utakmica .

Ma brate Barselona je mrtva...kada ovako los Juventus pregazi Barsu u gostima...nesto debelo ne stima u Barseloni.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Slika dvojice najboljih fudbalera danasnjice na sinoćnem meču između Barselone i Juventusa! 

 

20201209_104959.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki očekivao sam pobedu Juventusa , Barsa je već dugo nepovezana , i vidi veruj ni da će Fati sledece godine već biti nosioc igra i to je novi Messi ...ubedjen sam 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked this tema
  • Vuko unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...