Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

UEFA Champions League 2020/2021


Vuko

Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 207
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vlada Aha, znači sva dešavanja su otkazana, nisam to baš ispratio, video sam za Ligu 1 i Ligu 2, nisam znao da je baš sve zabranjeno, mada to mi je i logično, što ne može Liga 1 a može LŠ gde ti dola

Izabrana najbolja slika,izabralaa je svetska fotografska novinarska asocijacija :)

Mislim da svi navijamo za Atalantu da prođe ove cirkuzante, sad koliko je to realno, verujem da bi im bila ogromna prednost da je normalno stanje, odnosno da ima publike ali videćemo, ja baš navijam z

Posted Images

Barselona-PSG je svakako derbi osmine finala LS dok ocekujem težak posao i za Liverpul kao i Real Madrid..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 4 weeks later...

Jednom rečju majstor svog zanata! Kompilacija najboljih poteza u svojoj bogatoj igrackoj karijeri Andree Pirla u Ligi Šampiona! Jedinstven i neponovljiv! Uzivajte 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 1 month later...

Liverpul sinoc odigrao sjajan mec protiv Lajpciga i dosao do jako važne i vrlike pobede od 2:0 dok je Pariz na CAMP NOU drmolirao Barselonu sa 4;1 ... ovo je prava slika Barcelone ove sezone 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Liverpul pokazao da je i dalje konkurentan za najveće trofeje..

Dok Barsa već 4-5 godina nije medju glavnim konkurentima a to potvrdjuju i njihova  vezana blamiranja (Roma, Liverpul, Bajern i Psg)

 

0FF6E629-A356-46E5-860B-F0F8FFCC9272.jpeg

560974E1-7203-46E4-BCD9-D3C17F5529C6.jpeg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Šta se desilo sa Juventusom sinoc ? Koliko loša igra nisam mogao da verujem . Sevilja i Dortmund su odigrali utakmicu kakva je i ocekivana ,sa mnogo golova ,brz fudbal ,Haland još jednom dokazao kakva je klasa od igrača ,biće jako interesantni revanši 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kakva dominacija Bayerna sinoć i bez nekoliko važnih igrača pregazili su Lazio ,po meni su i ove god apsolutni favoriti za osvajanje LS 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

City ,BAYERN i PSG su već obezbedili prolaz ,na ostalim utakmicama po meni sve je otvoreno i mislim da ćemo imati lepa iznenadjenja pvde,ispada će favoriti za prolaz 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Sinoc je Kuventusu sezona propala u potpunosti , ne mogu da verujem da su dozvolili da ispadnu kad su kulirala prednost Portoa i imali igrača više zadnjih 30 min i produžetke ...stvarno sramno 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Neverovatno šta su sinoc sve propustili igrači Barselone u prvom poluvremenu da stignu veliku prednost PSG a , kao šlag na tortu promasen penal mesija u nadoknadi prvog poluvremena srušio je sve nade ,drugo polivreme nisu morali ni da igraju posle toga . Dok je Liverpul istim rezultatom savladao Nemce i lagano prosao dalje 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Očekivano PROLAZ REALA I Man C. ,obe ekipe su ubedljivo pobedili svoje rivale u dve utakmice i obezbjedili prolaz dalje .ali današnji duel Atletika i Chelsea će biti pakleno dobar 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Chelsea je juce pokazao da ima ozbiljan kvalitet za LS ,ja davno nisam video da je Atletiko ovako nemoćan na terenu ,praktično nisu stvorili šansu za 90 minuta ...uostalom nisu dali gol dve utakmice 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked this tema
  • Vuko unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...