Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

UEFA Champions League 2020/2021


Vuko

Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 207
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vlada Aha, znači sva dešavanja su otkazana, nisam to baš ispratio, video sam za Ligu 1 i Ligu 2, nisam znao da je baš sve zabranjeno, mada to mi je i logično, što ne može Liga 1 a može LŠ gde ti dola

Izabrana najbolja slika,izabralaa je svetska fotografska novinarska asocijacija :)

Mislim da svi navijamo za Atalantu da prođe ove cirkuzante, sad koliko je to realno, verujem da bi im bila ogromna prednost da je normalno stanje, odnosno da ima publike ali videćemo, ja baš navijam z

Posted Images

Atatürk Olympic Stadium u Istanbulu kapaciteta 75.145 bice domacin finala Lige Sampiona u sezoni 2019/2020

Istanbul_Atatürk_Olympic_Stadium_1.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko pinned this tema

Mislim da je LS za ovu sezonu zavrsena ,i da moze polako da se spremaju za sledecu sezonu 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
15 minutes ago, SaLe said:

Mislim da je LS za ovu sezonu zavrsena ,i da moze polako da se spremaju za sledecu sezonu 

Ne bih se slozio. Moze na nekom brzom turniru u vidu plej offa da se odigra zavrsnica. A zasto se ne bi odigralo na leto da imamo bogat sportski program umesto Eura. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa evo Istanbul ima 4-5 top stadiona

Dati im neki f8 na jedan mec i cao..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
51 minutes ago, Bole_1981 said:

Ne bih se slozio. Moze na nekom brzom turniru u vidu plej offa da se odigra zavrsnica. A zasto se ne bi odigralo na leto da imamo bogat sportski program umesto Eura. 

mislis da moze da zavrse lige svoje pritom da igraju LS ...kad ce onda po tebi da krene sledeca sezona?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

ljudi fudbal nije sad u prvom planu ,i te utakmice koje bi se igrale kao turniri nije to LS slozicete se ,to je izmisljanje klasicno

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
53 minutes ago, Vuko said:

Pa evo Istanbul ima 4-5 top stadiona

Dati im neki f8 na jedan mec i cao..

To sto ti kazes su utakmice na silu bez priprema ,gde je transfer pijaca ,kad ce da pocnu sledecu sezonu u novembru?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa odrade dvije nedjelje priprema i onda u 10ak dana finalni turnir i cao.. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

bice tesko ,videcemo kako ce se odviti cela situacija ali i to sto bude nece biti taj zar ,te utakmice koje smo propustili 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Pre 1 sat, SaLe rekao/la:

mislis da moze da zavrse lige svoje pritom da igraju LS ...kad ce onda po tebi da krene sledeca sezona?

Уз добру организацију све може. Рецимо да се усвакој лиги оформе плеј офови по систему првих 6 да се тако добије шампион, да се прошире све лиге за по 2 места, да нико не испада. Сва првенства да почну крајем септембра,исто као после ЕП или СП. Највише ми је жао феноменалне Аталанте, страшан успех су остварили, задеси их ова катаклизма, па још и све да баце у воду што би се рекло. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ma da prodje sezona bez prvaka Evrope nama sanse, ni u ludilu.. Sto se Atalante tice slazem se odlicna sezona ali opet nijesu izgubili skoro nista.. Po poziciji na tabeli imaju LS i sledece sezone a i u LS ce imati sansu sto da ne i pehar da napadnu..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Tesko se osvaja liga sampiona pogotovo u zadnje vreme, najbolji primer su Man City i PSG, azdaje od timova a nisu bili ni blizu trofeja, tako da tek Atalantu nikako ne vidim tu.  Italijanski klubovi je nisu osvajali zadnjih 10 godina. Steta za Ajax prosle sezone, sekunde su ih delile od finala a ko zna kad ce opet uopste neki tim koji nije top doci do finala ili trofeja. Mislim da ce usatog ove sezone da uzme Bayern.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
15 sati , Aleksa rekao/la:

Tesko se osvaja liga sampiona pogotovo u zadnje vreme, najbolji primer su Man City i PSG, azdaje od timova a nisu bili ni blizu trofeja, tako da tek Atalantu nikako ne vidim tu.  Italijanski klubovi je nisu osvajali zadnjih 10 godina. Steta za Ajax prosle sezone, sekunde su ih delile od finala a ko zna kad ce opet uopste neki tim koji nije top doci do finala ili trofeja. Mislim da ce usatog ove sezone da uzme Bayern.

sve to stoji ali ne bih se slozio da atalanta nema sansu pa bergamo igra ludilo od fudbala kakav real psg kakavi bakraci najlepsi fudbal u evropi papu i ekipica igraju lepsa utakmica od revansa na mestalji nece biti ove godine u ligi sampiona potpisujem psg i siti nikad nece ni osvojiti jer nemaju sampionski gen nego pare i skupe zvezde koje nisu tim. A Atalanta je jedna ogromna porodica i zato je vreme za bajku neku kao lesterova titula

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Da li će se nastaviti liga šampiona verovatno hoće ali sada će zbog onoga što se desilo u Italiji i što je UEFA primorala da se odigra utakmica između Atalante i Valensije i izazvala katastrofu biće na žestokom udaru i mislim da će to iskoristiti svi oni klubovi koji su za evropsku super ligu da dobiju dodatne bodove za svoje zamisli

UEFA je tim postupkom zaista zakopala i do sada su i FIFA i UEFA bili pod kritikom zbog primanja mita ali ovo što su stavili novac ispred ljudski života je kap koja je prelila čašu ,morao bi neko  da odgovara

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 14.4.2020. at 22:06, Bole_1981 rekao/la:

Уз добру организацију све може. Рецимо да се усвакој лиги оформе плеј офови по систему првих 6 да се тако добије шампион, да се прошире све лиге за по 2 места, да нико не испада. Сва првенства да почну крајем септембра,исто као после ЕП или СП. Највише ми је жао феноменалне Аталанте, страшан успех су остварили, задеси их ова катаклизма, па још и све да баце у воду што би се рекло. 

Au toliko mi se dopao fudbal Atalante ... ma koliko čudno zvučalo ,msm da imaju kvalitet da dodju i do finala , imaju ozbiljan napadački kvalitet ,čvrsti u odbrani ,po meni su najvise pokazali sto se tiče igre u ovoj sezoni ,pogotovu u ligi šampiona ...voleo bih da se nastavi da vidim dokle će da doguraju!!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Pa sto čudno, meni oni nisu nista gori od Ajaxa koji je dosao do polufinala, i gde je po meni kukavicki ispao, a atalanta, koliko god vodila, ona ide na gol vise. Ali po meni, ove godine ocekujem od Atletika, Bayerna, ili mozda je svima cudno od Citya, jer ljudi dobili zabranu igranja, kada ce ako nece sada.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 minut , Vlada rekao/la:

@Nemanja Pa sto čudno, meni oni nisu nista gori od Ajaxa koji je dosao do polufinala, i gde je po meni kukavicki ispao, a atalanta, koliko god vodila, ona ide na gol vise. Ali po meni, ove godine ocekujem od Atletika, Bayerna, ili mozda je svima cudno od Citya, jer ljudi dobili zabranu igranja, kada ce ako nece sada.

Ziva istina !!! Pored Barce koju volim i navijam za nju ,Atalantu ću da bodrim do kraja , i kao sto si rekao Man City će dati krv i znoj na terenu da bi uradili nešto pre nego sto ih odstrane na neko vreme ... svakako će biti i više nego interesantno ispratiti do kraja sve ,i voleo bih da gledam duel Atalante i Cityja !!!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mislim da nece biti nekih iznenadjenja, PSG vec prosao, mislim da ce i City, Atalanta prosla kao i Atl. Madrid, Lajpcig, ,Bayern fakticki prosao, ne moze Clezi da nadomesti 3:0, Juve mislim da ce resiti lako nesuglasice sa Lyonom, i jedino sto moze biti komplikovano jeste kod Barse i Napolia, ali mislim da ce Barsi ovaj gol u gostima znaciti dosta.

Screenshot_20200423-092844_Rezultati.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to UEFA Champions League 2020/2021
  • Vuko locked this tema
  • Vuko unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...