Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

UEFA Champions League 2020/2021


Vuko

Preporučeni postovi

Da se takmičenje nije prekinulo dejstvom nevidljivog neprijatelja, mislim da bi Atalanta po svim kvalitetima koje poseduje došla, bez preterivanja, bar do polu finala. Jeste da su mala ekipa ali imaju veliki potencijal, efikasni su, borbeni. Sem Bajern MInhena ne vidim nekog ko bi mogao da bude neki izraziti favorit za osvajanje klempavog pehara. Sve ostale ekipe su tu negde bile izjednačene. Nastavak sledi i pedstoji nam vrelo lepo i mnogo dobrog fudbala. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 207
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vlada Aha, znači sva dešavanja su otkazana, nisam to baš ispratio, video sam za Ligu 1 i Ligu 2, nisam znao da je baš sve zabranjeno, mada to mi je i logično, što ne može Liga 1 a može LŠ gde ti dola

Izabrana najbolja slika,izabralaa je svetska fotografska novinarska asocijacija :)

Mislim da svi navijamo za Atalantu da prođe ove cirkuzante, sad koliko je to realno, verujem da bi im bila ogromna prednost da je normalno stanje, odnosno da ima publike ali videćemo, ja baš navijam z

Posted Images

FIFA je predložila izmenu pravila koje će važiti za sva takmičenja do kraja tekuće i u narednoj sezoni 2020/21.

Naime, timovi će imati pravo na pet izmena u toku meča.

– Očekuje nas naporan takmičarski kalendar, više utakmica tokom sedmice, a zdravlje igrača nam je prioritet. Ovim pravilom, mogu da se ublaže napori – navela je FIFA.

Gotovo je izvesno da će ovaj predlog biti usvojen i da ćemo kada se napokon nastavi fudbalska sezona videti novo pravilo kada je reč o izmenama igrača.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ne znam kako ce se resiti situacija sa Francuzima( Sa PSG-om i Lyonom), mislim jedino resenje jeste da im neko ustupi stadion da igraju u drugoj drzavi i da se zabrani dolazak navijaca(  jer cemu i odigravanjenu drugoj drzavi, kada bi tipa 10k navijaca doslo da prati svoj tim).

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 Slažem se za Bajern, meni su oni bili glavni favoriti za osvajanje još u grupnoj fazi, sad ne znam kako će kome prijati ova pauza i u kakvoj će se formi vratiti. Za Atalantu verujem da se većina nas slaže, prelep fudbal igraju i pobrali su simpatije celog svega, uvek igraju na gol više, tačno imaš utisak da prime pet komada da bi dali šest, bukvalno. Navijam da imaju sreće u četvrtfinalu pa da se domognu nekako polufinala pa tu šta im Bog da, odnosno kako Iličić bude raspoložen ?

@Vlada A to što je otkazana Liga 1 znači da PSG i možda Lion ne mogu da igraju na svojim stadionima ili? Mislim da li je totalno zabranjen fudbal u Francuskoj ma koje god takmičenje da je? 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Tako je, zabranjena su sva sportska desavanja do septembra, tako da ne mogu igrati LS( e sada, ne znam da li bi pravili neke izuzetke, ali opet mislim da ne bi, tako da je pitanje kuda ce onda).

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada Aha, znači sva dešavanja su otkazana, nisam to baš ispratio, video sam za Ligu 1 i Ligu 2, nisam znao da je baš sve zabranjeno, mada to mi je i logično, što ne može Liga 1 a može LŠ gde ti dolazi tim iz neke druge države. Nek dođu kod nas, ako je mogao Virtus mogu i oni ? završnica LŠ od Novog Sada do Kruševca. Mislim da bi im to bile traume za ceo život.

  • Haha 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Gol Dejana Stankovica sa pola terena iz protiv Salkea iz 2011 god je usao u prvih 10 najlepsih golova od 1992-2019,tj tacnije kotira se na 4to mesto :)

 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Prema najnovijim vestima iz UEFA-e reklo bi se da se LS vraca u avgustu. Obzirom da se i najjace lige evrope vracaju na terene, i kako ce se privesti takmicenja i lige kraju. 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Evo danas su francuski mediji objavili da pocetak Lige sampiona pocinje 8.avgusta,revans susretom Juventusa i Lyona,prvi mec zavrsen 1:0 za Lyon.Tako da izgleda da se mora naci neki modalitet i da Francuzi igraju pa makar i na neutralnom terenu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
11 sati , Kneza90 rekao/la:

Evo danas su francuski mediji objavili da pocetak Lige sampiona pocinje 8.avgusta,revans susretom Juventusa i Lyona,prvi mec zavrsen 1:0 za Lyon.Tako da izgleda da se mora naci neki modalitet i da Francuzi igraju pa makar i na neutralnom terenu.

To sam i ja procitao, ali u istom clanku je pisalo i sledece:

"Takođe, osim toga nema naznaka iz UEFA da li će se ostatak Lige šampiona igrati na jednu ili dve utakmice"

Bice interesantno

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Izabrana najbolja slika,izabralaa je svetska fotografska novinarska asocijacija :)

Погледај слику на Твитеру

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Za 7 avgust je zakazana utakmica Juventus-Lyon,predsednik Francuske ekipe je izjavio da ce ih Juve izmasakrirati jer nece imati takmicarske utakmice,realno Juve bi ih iovako bio,ali iima i istine u tome sto kaze covek ,mnogo problema napravila korona 

Juventus vs Lyon (2nd Leg) UEFA Champions League 2020 Gameplay ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Predsednik UEFE Ceferin ,je izjavio da ce prilikom ucesca u narednoj sezoni Lige sampiona prednost imati ekipe koje su zavrsile takmicenja .Sto znaci da ce se mozda desiti da PSG i Ajax igraju kvalifikacije od 2 ili 3 kola lige sampiona,losa vest za Zvezdu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

UEFA želi da razjasni da je predsednik Čeferin rekao da klubovi iz svih liga u kojima je okončana sezona i dalje moraju da budu spremni da igraju kvalifikacije za sledeću sezonu na osnovu liste koja određuje koja zemlja daje klubove u koju fazu takmičenja. On nije naglasio da će ta lista biti promenjena.

Dakle, ko nema garantovano mesto u grupi nece ga imati ni sada, vec ce morati u kvalifikacije. Timovi poput Ajaksa i Pari Sen Žermena ići će i dalje direktno u grupu Lige šampiona.
Zbrka oko toga je nastala zbog određenih pogrešnih tumačenja intervjua predsednika, koje je UEFA sada razjasnila

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to UEFA Champions League 2020/2021
  • Vuko locked this tema
  • Vuko unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...