Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

UEFA Champions League 2020/2021


Vuko

Preporučeni postovi

Pašalić: Sve smo učinili, ali timovi kao što je PSŽ...

Vezni fudbaler Atalante Mario Pašalić bio je utučen posle šokantnog poraza od PSŽ u četvrtfinalu Lige šampiona.

Mario Pašalić

"Ostaje velika žal. Bili smo tako blizu cilja, ali ovo je Liga šampiona. Sjajni timovi mogu da postignu dva gola u dva minuta. Naravno da smo razočarani. Nadam se da ćemo uspeti adekvatno da se pripremimo za izazove sledeće sezone," rekao je strelac gola za italijanski tim.

"Učinili smo sve što smo mogli, ali PSŽ je vrlo tvrd protivnik. Mislim da je Atalanta dokazala da se može boriti sa ozbiljnim protivnicima."

PSŽ se prvi put posle 1995. plasirao u polufinale Lige šampiona, a protivnik u u borbi za mesto u finalu biće im pobednik meča Atletiko Madrid - Lajpcig.

Preostali parovi četvrtfinala završnog turnira u Lisabonu su Barselona - Bajern i Mančester Siti - Lion.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 207
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vlada Aha, znači sva dešavanja su otkazana, nisam to baš ispratio, video sam za Ligu 1 i Ligu 2, nisam znao da je baš sve zabranjeno, mada to mi je i logično, što ne može Liga 1 a može LŠ gde ti dola

Izabrana najbolja slika,izabralaa je svetska fotografska novinarska asocijacija :)

Mislim da svi navijamo za Atalantu da prođe ove cirkuzante, sad koliko je to realno, verujem da bi im bila ogromna prednost da je normalno stanje, odnosno da ima publike ali videćemo, ja baš navijam z

Posted Images

Ko će na megdan Svecima - Lajpcig ili Atletiko?

Nastavlja se završnica Lige šampiona u Lisabonu. Nakon što je Pari Sen Žermen u dramatičnoj završnici pobedio Atalantu, popularni Sveci će večeras saznati protivnika na putu do finala najprestižnijeg evropskog klupskog takmičenja.

Diego Simeone

U drugom četvrtfinalu, takođe bez gledalaca od 21.00, igraju RB Lajpcig i Atletiko Madrid.

Ekipi Dijega Simeonea nedostaju Anhel Koreja i Šime Vrsaljko, koji su pozitivni na koronavirus. Patrik Šik, ili Jusuf Poulsen mogli bi da budu napadački izbor za trenera nemačke ekipe - nakon odlaska Tima Vernera u Čelsi.

„Važan je taktički aspekt ove utakmice, pobednik ide u polufinale. Atletiko nema iskustva sa ovakvim tipom turnira. Naravno, njihovi igrači i trener iskusniji su od nas, ali ne verujem da će to činiti veliku razliku”, rekao je trener Lajpciga Julijan Nagelsman.

„Liga šampiona se vratila, ali prošlo je mnogo vremena od naše poslednje utakmice u ovom takmičenju. Pobeda protiv Liverpula bila je za nas vrlo važna, to je deo istorije kluba, ali ovaj susret je njen novi početak”, istakao je Dijego Simeone, trener Madriđana.

Julian Nagelsmann

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Borbenost uvek pobedjuje, to je veceras dokazao Lajpcig. Primili su gol za 1:1 i svi su mislili da je tu kraj, ali oni nisu branili 1:1 vec su napadali, sto se na kraju isplatilo. Bice to lepa utakmica, PSG-Lajpcig

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada to ti je kad udjes u utakmicu siguran u sebe i bez respekta ,toliko su napadali da je moralo doći do ta dva gola i zaslužili u pobedu . Nema vise provlačenja grbavog Atletika 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Drago mi je i zbog onih koji i dalje pricaju da CR7 nije ipak nivo Mesija a prespavali su zadnjih 5 godina..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Demonsracija Nemacke sile, fudbal je igra 11 na 11 sa loptom na dva gola, u kojoj uvek pobedjuju Nemci i receno gaze. 

Sreca nema publike, inace bi se vijorile bele maramice na tribinama. 

FB_IMG_1597449204827.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada Pa i jeste jaka, 5 u Evropi ni manje ni vise.. A to sto imaju 2/4 tima u LS nece uciniti da budu iznad preostalih liga iz top5..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to UEFA Champions League 2020/2021
  • Vuko locked this tema
  • Vuko unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...