Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League 2019/2020


Preporučeni postovi

Guest Бели вук
On 4.6.2020. at 1:57, SaLe rekao/la:

Gospodin Klop je dao izjavu tj mišljenje koje mwni skroz ok da naredna sezona krene odma bez nekog veliko vremenskog razmaka 🙂

 

klop-getty-1068x712.jpg

Naravno da treeba tako jer su oni prvi oličenje modernog sport, nema pauze, amo igraj da se lova okreće i treba se sa njima pomašati kao sa robotima za prqavljenje pare, što bi se imalo mislosti kad oni nemaju sami prema sebi

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,2k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da

@Bole_1981 @Đunisimus I ja isto mislim da će on u Juve nazad, ili Real eventualno. Nažalost mislim da će se šlepati on i dalje, odnosno da će igrati u top klubovima. Sad ako ne sredi ponašanje pitanje

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dok

Posted Images

Mislim da je mesec dana maksimum pauze sasvim korektno. Dve nedelje su isto ok. Eto izmedju 2 i 4 nedelje pauza. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR čisto da se malo odmore ali i ne ulenje kao posle ove pauze , tesko je podići formu i uci u kondiciju posle duže pauze ,nikome ne prija a i nama vala .

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Frans Fudbal prenosi da je menadžer Filipe Kutinja poceo pregovore sa Newcastle Unitedom oko potencijalnog transfera iz redova Barselone! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kutinjo glavna zvezda prelaznog, a svidja mi se sto ga samo povezuju sa njukaslom, tako da po meni, to je zavrsena prica

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kutinjo u Njukaslu. Vauuuu. Koga bi jos mogli da dovedu da cine paklen tandem. Sta ako Vardija dovedu, ne bi bila losa prica

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Lako je dovesti i uložiti ,treba ekipu ukomponirati i napraviti dobar tim ,imena ne čime ekipu jakom ako nema hemije medju njima ,mogu se tu baciti grdne pare a opet ne uraditi ništa posebno 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ali i nije tako lako dovesti pojacanja @Nemanja neka manja zvucna imena da, ali zvezde tipa Kutinja, tesko ce teci pregovori. Njemu je neophodno da igra, pa mozda i pristane na neku platu na koju ne bi inace u Barsi recimo. 

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR

Newcastle United ce postepeno jacati svoj tim! Vrlo lako se može desiti da kupe za male pare Zirua, takodje se spominje da ce probati da otkupe Hendersona golmana Manchester Uniteda koji fenomenalno brani u Sefildu ove sezone, tu je već Rouz, kupice još nekog, možda Drakslera! Moci ce naredne sezone da probaju da izbore Evropu, mada nije realno! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ne znam koliko ima istine u ovom natpisu, ali pojedini Engleski novinari pišu da je Liverpool ponudio Barseloni za jednogodisnju pozajmicu Kutinja negde oko 14 miliona funti, a da postoji opcija i otkupa ugovora za još 50 miliona funti! Barselona zeli da ga se resi jer nije opravdao ni delic uloženog novca! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga realno u Liverpulu je igrao atomski ,možda opet tamo pronađite svoju igru ,ako neko zna sa igračem onda je to Klop ,zašto da ne  probaju sa njim ..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja

Ne znam, mislim da bi sada bila sasvim druga priča! Pogledaj Lallanu, od jednog od najboljih igrača Liverpoola do potpunog razočarenja! Zaista ne vidim kako bi Kutinjo bas opet u Liverpoolu bio na svom starom nivou forme! 

  • Tuzan 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Svi igrači Premijer lige do kraja sezone nosiće na leđima natpis "Black lives matter", umesto prezimena.
Premijer liga je objavila da će igrači taj natpis nositi do kraja sezone, kao podršku protestima u SAD. U saopštenju se navodi i da će Premijer liga podržati igrače koji budu kleknuli na jedno koleno pre, posle ili u toku utakmice.

Takođe, logo "Black lives matter" biće na prednjoj strani dresa svakog kluba

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Povratak Premijer lige je pred vratima, ali sada su se pojavili potencijalno veliki problemi: u poslednjem krugu testiranja otkriveno je da su dve osobe pozitivne na koronavirus.

Gde je problem? Norič je potvrdio da je jedan od zaraženih njegov fudbaler, a taj klub je pre samo dva dana igrao prijateljsku utakmicu sa Totenhemom.
Kanarinci" su pobedili Totenhem 2:1 u toj utakmici, koja se igrala u čudnom formatu od četiri perioda od 30 minuta, sa brojnim izmenama i rotacijama, tako da je više služila kao fitnes vežba i priprema za takmičarske utakmice.

Ali, upravo te brojne izmene povećale su mogućnost da je neimenovani igrač uspeo nekoga da zarazi.

Norič je jedino saopštio da će taj igrač sada biti u samoizolaciji sedam dana pre novog testiranja.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada msm da ne postoji neka velika opasnost ... niko od mladjih skoro nije bio u ozbiljnom problemu ,a tek sad neće biti kad virus nije u punoj snazi ,za njih je to kao obicna prehlada ... brzo će to proci ,igrace se bez problema a verujem da će posle dva tri kola pustiti i publiku 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Premijer liga i pored svih protivljenja počinje danas utakmicom Aston Vila - Sefild Junajted, a u 21.15 prava poslastica Man Siti - Arsenal.Ja kao navijač Arsenala molim se samo da ne bude 5:0.Kako smo igrali i ove pripremne utakmice pred nastavak sezone ne bi me čudilo da nas unakaze.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 nemoj brate gledati biće tesko za vas koji volite Arsenal ,msm da će ih pregaziti CITY , nzm ima li kakvih promjena u ekipi Arsenala ...sto se tiče igrača 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Gledah sad drugo poluvrijeme Vila-Šefild i osim prosječne utakmice upalo mi u uši nesnosna buka koja treba valjda da imitira navijače.. Potpuno nepotrebno i neprirodno, podsjetilo na one užasne vuvuzele iz Južne Afrike 2010..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...