Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League 2019/2020


Preporučeni postovi

@Vuko Znaš kad i ja razmišljam o tome baš majke mi, totalno nepotrebno i bezveze, pokušavaju kao da nadoknade nedostatak navijača a ono ispade da je bolje da da je tišina nego ovo. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,2k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da

@Bole_1981 @Đunisimus I ja isto mislim da će on u Juve nazad, ili Real eventualno. Nažalost mislim da će se šlepati on i dalje, odnosno da će igrati u top klubovima. Sad ako ne sredi ponašanje pitanje

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dok

Posted Images

@Toza Gde je bolje, ja prebacujem i na Juve, tamo cujem kako dise onaj lik, stvarno neprijatno 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

A kako su pokrali Šefilda pa ono je smešno.Ono nije gol,kao nije se oglasila tehnika,pa gde je var,jeste li slepi,ako tehnika ne pokaze mora da se nije desilo. Još posle se izvinjavaju Šefildu kao bila je greska, cirkus je bio ne greska,igrači Aston Vile krenuli na centar.Arsenal ne bih da komentarisem sve je ovo očekivano,David Luiz treba da okači kopačke o klin, otaz da da genije koji ga je doveo u Arsenal.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Arsenal sramota. Ono nije bio cak ni antifudbal. Sefild je pokraden najstrasnije. Kako Var nije  nista uradio. Sramota. Treba da se ponovi utskmica rezultat 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ma oni ovde nisu ukljucili nikakav sistem, niti je sat zapistao, a var sobu da ne komentarisemo. Ali ovo je moralo da zapisiti

 

20200618_111752.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Evo Čelzi ozvaničio Vernera. Jedva čekam sledeću sezonu da ih gledam, baš me zanima kakav će tim imati i kako će se uklopiti, nadam se da će uspeti nešto ozbiljnije da urade. 

Nije mi jasno koja je fora juče sa Šefildom, odnosno da li je moguće da ono nije bio gol?? Nek objasne da li je moguće da ono nisu videli, ajde ako je sistem zakazao ili bilo šta, ali videlo se golim okom da je prešla 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Celzi se ozbiljno pojačao , msm da će Lampard to lepo da ukomponuje i da će da gaze sledece sezone 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa mogu tako vrlo lako sve i da pokvare, Abraham klupa,zatim Zijeh je dosao,klupa Mount ili Pulišič,a ako ne budu igrali ovi novi sta su ih dovodili.Pitanje je i kako će se uklopiti ova dvojica,ne bi bili ni prvi ni poslednji koji propadnu u Čelziju, tipa Tores..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Bilo bi totalno bezveze da Abraham greje glupu, bio im je jedan od boljih igrača ove sezone, i sad da ga pošalju na klupu. Jedino ako bude igrao i sa njim i sa Vernerom

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ne znam koliko je istina, ali izgleda nema nista od Arapa u Njukaslu. Njihova ponuda od 300.000.000 evra je premašena od strane Henrija Morisa, prvog čoveka britanske TV kompanije "Clear TV"

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2020&mm=06&dd=17&nav_id=1696593

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza ja msm dace igrati sa dva napadača , ima dosta opcija na svakoj poziciji , samo odbrana mi nije stabilna ,,tu su najtanji ..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Ima Lampard sad puno opcija u napadu Celsija, moze da kombinuje od protivnika do protivnika, Werner može da igra bez problema po strani! @Kneza90 Po meni Pulisic je prosek i ne treba da pocinje meceve, sa druge strane Mount i Zijeh mogu bez problema da igraju i u veznom redu a mogu da budu i krilni napadaci! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Iskreno ja bih voleo da tako i bude, baš bi mi bilo krivo da Abraham bude na klupi. A za Pulišića mislim da nije ništa posebno i ako uskoro ne uđe u neku formu da će ga se lako i rešiti, jeste da je mlad i sve to ali imam takav neki utisak. Zijeh mislim da će biti ubica

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Moguće je da Lampard promeni i formaciju ekipe Celsija u narednoj sezoni, da igra sa dva napadaca, sad moze da kombinuje do mile volje, samo sto ce vrlo verovatno biti veći rezultatski pritisak na njemu! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Danas svoj rođendan proslavlja jedan od najboljih veznih igraca u istoriji fudbala, jedan od najvećih legendi Celsija, Frenk Lampard! Odigrao je 648 zvaničnih utakmica, postigao je 211 golova, osvojio 13 trofeja u svojoj bogatoj igrackoj karijeri, jedini vezni igrac koji je u Premier Ligi postigao više od 150 golova, najbolji strelac u istoriji Celsija i pritom je 4 asistent u istoriji Premier Lige! Fascinantno zar ne? 

 

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga fascinantna statistika , ikona Chelsea...  ne cudi me je sada dobio ulogu trenera , i mislim da će tu napraviti vrhunske rezultate sa ekipom ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ovaj Arsenal je zaista jako smesna ekipa, ovo sta oni rade, pa ovo je strasno

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...