Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League 2019/2020


Preporučeni postovi

Ma Liverpoolu ova utakmica nije predstavljala apsolutno ništa, pritom je Salah pogodio stativu, ko zna kako bi se odvijao dalji tok meca! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,2k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da

@Bole_1981 @Đunisimus I ja isto mislim da će on u Juve nazad, ili Real eventualno. Nažalost mislim da će se šlepati on i dalje, odnosno da će igrati u top klubovima. Sad ako ne sredi ponašanje pitanje

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dok

Posted Images

@Vuko istina ,ali su ušli u utakmicu ovu sa namjerom da pobede video ose po igri i postavi koju je izveo ...prosto su nadigrani . Iskreno drago mi je da su osvojili titulu !!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa dobro siti je samo pogodio suteve i iskoristio sanse, a liverpul nije uspeo. Vidi se da se slavilo lepo posto vecina igraca nije bila na nivou. A na kraju krajeva i koga briga za rezultat titula je tu. Sad ce isprobavati klop neke mladje igrace i taktike tako da ce biti kikseva tu dosta i treba to juriti po kladionicama

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mene je Lester malo neprijatno iznenadio, baš su opali u formi, šteta bi bilo da ostanu bez LŠ, dobro su igrali cele sezone i sad na kraju da posustanu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Za Šefild mi nije iznenađenje što su posustali, to je bilo i realno, a i Njukasl nije mogao celu sezonu da odigra ispod očekivanog nivoa, red je bio da malo proigraju. Samo mi je krivo zbog Šefilda, ko zna šta bi bilo da nije bilo pauze, ali džabe im sad 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mancester ubacio u 6 brzinu i juri ka LS samo tako. Svaka cast za momke

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Spektakl i 7+ na Old Trafordu, Vardi u klubu 100

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Bornmut sa 5:2, dok je Lester bio bolji od Kristal Palasa sa 3:0 u 33. kolu Premijer lige.

Bruno, Anthony Martial

Na Old Trafordu smo videli fenomenalno prvo poluvreme, a gosti su poveli u 16. minutu golom Stanislasa, koji je prvo maestralno proturio loptu kroz noge Megvajeru, da bi zatim iskoristio to što golman De Hea nije pokrio bliži ugao.

To kao da je razljutilo Solšerov tim, koji samo devet minuta kasnije dolazi do izjednačenja – Grinvud je snažno šutirao, toliko snažno da je “probušio“ Ramsdejla koji je bio na lopti.

U 35. minutu preokret je kompletiran kada je Adam Smit igrao rukom u svom šesnaestercu, a Rašford je smireno poslao loptu po zemlji u donji levi ugao. Šlag na tortu izvrsnog prvog poluvremena stavio je Entoni Marsijal – sa ivice kaznenog prostora, iskosa sa leve strane, šutirao je fantastično i pogodio gornji levi ugao udarcem sa mnogo efea.

Slično se nastavilo i u drugom, Bornmut se nije predavao i u 50. minutu čista glupost Junajteda donela im je penal. Poigravali su se u odbrani, a Bai je igrao rukom potpuno bespotrebno na jednu povratnu loptu, oko njega nije bilo nikoga. Džošua King sigurno je izveo penal za 3:2.

Međutim, kao i u prvom poluvremenu, gol rivala samo je motivisao Junajted, pa je Mejson Grinvud u 54. minutu primio loptu posle dodavanja Matića, zatim je ušao u kazneni prostor iskosa sa desne strane i poslao loptu u leve rašlje.

Nije tu bio kraj prelepim golovima, u 59. minutu Bruno je izvanredno izveo slobodni udarac sa ivice kaznenog prostora, nadmudrio je golmana šutiravši u njegov ugao i tada je pitanje pobednika definitivno rešeno – 5:2.

 

Šo, Igalo i Pogba mogli su u završnici da učine trijumf još ubedljivijim, ali i tako je Junajted došao do 15. pobede u prvenstvu i sada ima 55 bodova, jedan više i meč više od Čelsija, koji kasnije igra sa Votfordom (21.00, prenos na SK). Bornmut je pretposlednji sa 27 bodova.

Image

A na King pauer Stadionu Lester je slomio otpor Palasa u drugom poluvremenu – u 49. minutu Tilemans je savršeno centrirao sa leve strane, niko od gostiju nije mogao do lopte, a Ihenaćo nije imao težak posao da je sprovede u mrežu.

Na 2:0 povisio je Džejmi Vardi svojim stotim golom u Premijer ligi, Barns mu je dodao loptu da je ubaci u praznu mrežu posle kardinalne greške Van Anholta, a u četvrtom minutu nadoknade Vardi je dao još jedan gol za konačnih 3:0, u kontri i ponovo na asistenciju Barnsa.

Lester je treći na tabeli sa 58 bodova, dok je Palas 13. sa 42.

 

43e3yFsi?format=png&name=small

43e3yFsi?format=png&name=small

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Drago mi je sto je LEICESTER pobedio danas ... odlicno su igrali . Neverovatno koliku promenu je Bruno F doneo svojim dolaskom u Man u

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Manca kida. Igraju stvarno odlicno posle pauze. Arsenal, vau. Kakav preokret. Celzi, isto. Velika cetvorka je tu 

I naravno Matic produzio Ugovor do 2023.pametan potez. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR ne mogu prepoznati Man  U od dolaska Bruna F ...stvarno igraju odlicno !!!! Eto stq jedan čovek moze doneti ekipi 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Vidiš šta jedan čovek znači Junajtedu.. A zato Arsenalu ni deset takvih neće pomoći 😂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...