Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League 2019/2020


Preporučeni postovi

Desetonedeljni prelazni rok u Premijer ligi

Prelazni rok u Premijer ligi sada će trajati deset nedelja, od 27. jula do 5. oktobra, saglasili su se deoničari.

Premier League

Posle konsultacija sa EFL (Čempionšip i niže domaće lige), od 5. do 16. oktobra biće omogućen dodatni prelazni rok samo za transfere unutar Engleske – tokom tih 11 dana ne može da bude međusobnih transfera između klubova u Premijer ligi, ali može premijerligaša sa nižerangiranim domaćim ekipama.

Još se čeka odobrenje FIFA na predloženi prelazni rok.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,2k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da

@Bole_1981 @Đunisimus I ja isto mislim da će on u Juve nazad, ili Real eventualno. Nažalost mislim da će se šlepati on i dalje, odnosno da će igrati u top klubovima. Sad ako ne sredi ponašanje pitanje

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dok

Posted Images

Vulvsi u 96. izbačeni iz trke za Ligu šampiona

Fudbaleri Barnlija i Vulverhemptona osigrali su nerešeno u 36. kolu Premijer lige 1:1 i ovim rezultatom gosti su praktično izgubili sve šanse da se bore za plasman u Ligu šampiona.

Nuno Espirito Santo

Vukovii su poveli prelepim golom meksičkog internacionalca Raula Himeneza u 77. minutu kada je odlično reagovao na odbijenu loptu i sa 15 metara zakucao loptu u mrežu.

Bod Barnliju obezbedio je Kris Vud u 90+6 minutu iz penala.

Vulvsi dva kola pre kraja prvenstva imaju tri boda manje i utakmicu više od Lestera i Mančester Mančester Junajteda koji su na deobi četvrte pozicije sa 59 bodova.

Image

Ekipa Nuna Espirita Santa u sledećem kolu dočekuju Kristal Palas, dok Barnli gostuje Noriču.

Mančester Siti je na Etihadu umalo prokockao dva gola prednosti protiv Bornmuta - 2:1. Građani su oba gola postigli u prvom poluvremenu.

Španac David Silva je sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca doneo prednost svom timu u 6. minutu, a u strelce se upisao i Gabrijel Žesus u 39. minutu posle solo prodora po levoj strani.

Gosti su pogodili mrežu Sitija u 59. minutu, ali je gol Džošue Kinga poništen zbog milimetarskog ofsajda. Ipak, nadu Bornmutu vratio je Dejvid Bruks koji je u 88. minutu iskoristio asitenciju Kaluma Vilsona i savladao Edersona. Gosti su do kraja meča bili mnogo bolji, mogli su i da izjednače i obezbede vredan bod u borbi za opstanak, ali nisu uspeli.

Ekipa Pepa Gvardiole je druga sa 75 bodova i u sledećem kolu gostuje Votfordu, dok je Bornmut u zoni ispadanja sa tri boda manje od sledećeg rivala Sitija.

Treći trijumf u poslednje četiri utakmice zabeležio je Totenhem na gostovanju Njukaslu - 3:1. Hjeon Min Son je doneo prednost Pevcima u 27. minutuMet Riči je izjednačio u 56. minutu preciznim udarcem iskosa sa leve strane, a vođstvo gostima vratio je Hari Kejn u 60. minutu pogotkom glavom.

Isti igrač je u finišu realizovao kontru ekipe iz Londona i definitivno rešio pitanje pobednika.

 

 

 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Naravno da kao što sam i rekao neverovatna ekipa Arsenala u potpuno nebitnoj utakmici pobedila Liverpul. Čisto da se zna da sam rekao Totenhem će igrati Ligu Evrope 😂😂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 kakav hladan tus u 96 minutu ... zao mi je kak osu prosuli bodove ! Pokvarice sad na kraju sve sto su igrali lepo tokom cele sezone 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Izgleda da ce ta poslednja utakmica i odlucivati ko ce ici sa 4 mesta u LŠ, jer su i Crveni Djavoli i Lisice dobili vecerasnje duele. Mancester je imao i malo srece ( napokon).

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

West Hem po meni očekivano pobedio Wotforda i obezbedio opstanak u Premijer ligi, Lester najzad pobedio nekoga pao je Šefild, borba za Evropu biće do poslednjeg minuta.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 odigrali su odličan meč i zasluženo pobedili , odličan tempo tokom cele utakmice i mnogo šansi ,stvarno odličan Fudbal.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kakva senzacija Arsenala,pobeda nad Menčester Sitijem i prolazak u finale.Zli jezici bi rekli da je Siti odigrao tuzno,ali bas me briga, finale i borba za trofej.Podcenili su Tobdzije i kako igraju i ja BiH ih podcenio,a očekujemo Mančester junajted da pobedimo oba tima iz Mančestera.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 čestitam brate na pobedi ,nema šta odigrali su meč bez greške , čekali svoje šanse i dočekali ,apsolutno zaslužena pobeda !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Lester uputio 24 udarca i ubedljivo izgubio od Pevaca!

Fudbaleri Totenhema ubedljivo su pobedili Lester rezultatom 3:0 i kolo pre kraja Premijer lige zadržali šanse da osvoje šesto mesto i plasiraju se u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Hari Kejn

Gosti su još jednom razočarali i drugim porazom u poslednje tri utakmice značajno pokvarili šanse da se plasiraju u Ligu šampiona.

Lester je na deobi četvrte pozicije sa Mančester Junatedom sa 62 boda, ali Crveni đavoli imaju meč manje i u poslednjem kolu gostuju na King Pauer stadionu. Česli je treći sa 63 boda i do kraja sezone igra još sa Liverpulom i Vulvsima.

Totenhem je u prvom poluvremenu rešio meč u prestonici Engleske. Ekipa Žozea Murinja je povela u 6. minutu autogolom Džejmsa Džastina, koji je zakačila lopta posle šuta Hjeon Min Sona i prevarila Kaspera Šmajhela.

Prednost domačih u 37. minutu duplirao je Hari Kejn na asistenciju Lukasa Mure, a isti igrač je tri minuta kasnije najlepšim pogotokom na utakmici postavio konačan rezultat.

Engleski reprezentativac se sa 19 postignutih pogodaka na četvrtom mestu liste strelaca izjednačio sa Mohamedom Salahom iz Liverpula.

Image

Interesantno je da je Lester uputio čak 24 udarca ka protivničkom golu, Pevci samo sedam, gosti su imali 70 odsto loptu u posedu, ali greške, uz izostanak nekolicine standardnih prvotimaca, skupo su ih koštale.

Totenhem u poslednjem kolu gostuje Kristal Palasu, dok Vulvse, koji imaju dva boda manje, očekuju dueli sa Palasom (20.07) i Čelsijem (26.07).

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 ovo smo svi komentarisali , znao sam da će ovako proci prosto im se crtalo , nedostatak par igrača se danas osetio mnogooo ! I pored 20 i nešto šuteva na gol nisu uspeli da zatresu mrežu dok je Totenhem od tei šuta dao tei gola ..šta reci 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pojavljuje se opet sa druge strane informacija da ga je klub otpustio, ali 2 kola pre kraja, prosto ne mogu da verujem. A ako je on napustio klub, stvarno strasno( koji god da je razlog).

 

20200719_232056.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada Pa budale, ne znam koji to čudotvorac može da promeni tim za samo dve utakmice i da ih spasi, ovako bolje da su ostavili Pirsona i to je to, a i video sam negde tabelu osvojenih bodova od kako im  je on menadžer i tu su 12. na tabeli.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaHvala,hvala u finalu protiv Čelzija,samo da i oni nas  podcene i super.Mada, Čelzi mi je ozbiljniji od Sitija,ne bolji nego ozbiljniji

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Za Lester sam znao,ne može se preko Totenhema trenutno, tri šanse tri gola.Kako stvari stoje Vukovi neće ići ni u Ligu Evrope,šteta s obzirom kakvu su sezonu imali.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kolika je kvota da je ovo sa Aston Vilom namesteno.Ma daj da dobiju Liverpula i Sitija i sada poraz od ove Aston Vile.Iz lige će definitivno ispasti Votford.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pao je Arsenal, Vila za gol iznad crte!

Fudbaleri Aston Vile pobedili su Arsenal rezultatom 1:0 i zahvaljujući porazu Votforda od Mančester Sitija (4:0) kolo pre kraja Premijer lige su iznad zone ispadanja.

Trezege

Ekipa iz Birmingema ima isti broj bodova kao i Votford (34) ali i za jedan gol bolju gol razliku od direktnog rivala u borbi za opstanak.

Aston Vila u poslednjem kolu gostuje Vest Hemu, dok Votford ide na noge Arsenalu koji je sve misli usmerio ka finalu FA kupa sa Čelsijem.

Zlata vredan pogodak za ekipu iz Birmingema postigao je Egipćanin Trezege u 27. minutu inteligentnim udarcem po zemlji u sam ugao Martinesovog gola.,

Image

Vila je u većem delu meča kontrolisala dešavanja na terenu, a koliko su Tobdžije bile jalove potvrđuje i podatak da za 90 minuta nisu uputili nijedan udarac u okvir gola Pepea Reine.

Gosti su najbolju šansu imali u 77. minutu kada je Edvard Nketia pogodio stativu, a srećom po domači tim lopta se odbila u ruke iskusnog čuvara mreže. Samo minut pre rezervista Kejnan Dejvis je mogao da duplira prednost svog tima, ali je šutirao pored gola.

Poslednje kolo na programu je 26. jula, a ukoliko Bornmut, koji gostuje Evertonu, Votford i Aston Vila budu imali isti broj bodova odlučivaće međusobni skor između ta tri tima.

spacer.png

 

eng.png

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...