Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League 2019/2020


Preporučeni postovi

12 sati , Conga rekao/la:

@Nemanja

Ma vredi Ndombele, kidao je u Lionu, a meni je Umtiti ok, ali Semedo cisti prosek. 

Možda vredi ali mi ništa nije pokazao u Engleskoj ,i sada opet treba da menja ligu gde je sistem igre opet drugačiji i pitanje je kako će se snaći i pokazati ,navijač sam Barcelone i nešto se ne radujem ovom transferu ako dodje do toga ,si bih voleo da me pozitivno iznenadi i da budeš u pravu sto se tiče njegovog kvaliteta!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,2k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da

@Bole_1981 @Đunisimus I ja isto mislim da će on u Juve nazad, ili Real eventualno. Nažalost mislim da će se šlepati on i dalje, odnosno da će igrati u top klubovima. Sad ako ne sredi ponašanje pitanje

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dok

Posted Images

@Nemanja Ndombele je odlican igrac i lako bi se on uklopio gotovo svuda,al problem je uklopiti se u Murinjov stil igre.Decko je odigrao polusezonu,fakticki nije ni to,a vec sedi na klupi i spelilise se da napusta klub,ipak je on mlad igrac,treba mu dati malo vremena.

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kasmir i ja isto mislim da mu treba malo vise vremena da se uklopi ipak je jos mlad igrac, tek je dosao ipak drugacija je premijer liga od lige 1. Verujem da mu treba dati priliku bar jos sledece sezone pa ako ne opravda ocekivanja onda nek ga prodaju

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ma ima da se navikne na spansku ligu lagano,sta tamo ima da se prilagodjava.Ako ga zgotivi Mesi mozda bude i igrao standardno u Barsi.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

PL sarađuje sa vlastima, ubrzani rad na nastavku sezone

Premijer liga ubrzano radi na nastavku sezone i nada mu se već za nekoliko nedelja.

Wembley

 Premijer liga spremna je da počne sa održavanjem nedeljnih sastanaka sa predstavnicima Vlade u medicinskog sektora kako bi bi bili postignuti svi dogovori o nastavku sezone što je pre moguće.

BBC navodi da je premijer Boris Džonson obavešten o svemu što je do sada urađeno, a da je prvi čovek tamošje "sttruke" Ser Kris Vajti dao dozvolu da predstavnik lekara bude pristutan na tim sastancima.

Naravno, i uz sve to povratak na teren i nastavak sezone svakako će zavisiti i od redovnih testiranja onih koji će biti uključeni u taj proces. Uz to, Tajms je na ovu informaciju dodao i da će se igrati pred praznim tribinama i na malom broju stadiona koji će dobiti dozvole da se na njima igra što je svakako opravdano jer je veliki broj klubova stadione dao na raspolaganje bolnicama. Uz to, igranje na manjem broju stadiona zahtevao bi i manji broj lekarskog osoblja i policije koji sada svakako imaju važnijeg posla.

Navodno, na sastanku prošlog petka, kada je izneto više predloga za nastavak, ovo je bio predlog Premijer lige, uz 8. jun kao odličan dan za povratak. U toj varijanti, sve bi bilo gotovo do 27. jula, a sledeća sezona počela bi krajem avgusta.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sve ovo lepo zvuci,sada samo da se Njukastl pojaca,da oni moji slepci iz Arsenala zadrze Obamejanga ali kako se govori to ce biti ne moguca misija.Liverpul da dobije dve utakmice i da uzme najzad titulu i da vidimo da Fulham udje,jedva cekam,Samo da ovi nesto ne promene posle ovoga onaj Boris Dzonson je oboleo od korone nije njemu verovati?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 evo bas jutros citam Njukasl se nameracio prvo da dodvede Bejla, Kavanija i Mertensa izgleda da hoce da krenu da grade tim sa malo iskusnijim igracima. A sto se tice Arsenala lepo bi bilo kada bi zadrzali Obamejanga 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Tottenham ce pokusati da dovede Rakitica, ali bez pomenute trampe, jer Rakiticeva trzisna vrednost je manja od Ndombelove, tako da je malo zaocekivati da se trampa dogodi, od ostalih vesti

Son Dajs je na meti Cristal Palasa i Aston Vile, oba tima su zainteresovana za trenera Burnlija. 

Arsenal je spreman da proda Obameyanga u Inter. 

Bakayako Sako je na radaru Dortmunda. 

Raul Jimenez i Onana su glavne mete Tottenhama u ovom prelaznom roku. 

Lester i West Ham su jako zainteresovani za napadaca Rangersa Alfredo Morelosa. 

City je zainteresovan za trampu Semedo /Cancelo, takodje Sity je izrazio zelju za stopera Intera Skrinjara. 

Manchester United je favorit za dovodjenje Kejna za oko 150 miliona £. 

Ben Cilvel je na meti Celsija. 

 

 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@CongaDa prokomentarisem neke od ovih navoda.Krenucu od Obamejanga,mislim da njegov transfer zavisi od odlaska Leotara u Barsu,ako se to dogodi onda i on odlazi,Arsenal u tom slucaju neka se rasformira koliko su glupi zakonom bi trebalo da im se zabrani da igraju fudbal barem 2 godine.

Mislim da Roy Hodzson poprilicno dobro vodi Palas,igra onako kako mora,nema neki vezni red,pa i ne moze da bude ne znam koliko ofanzivan tako da ona defanzivna,ratnicka igra je jedina moguća.Tako da ne bi mi to bio neki potez Palasa

Sako je odlican igrac,Dortmund ce dobiti pare za Sanča tako da mi je ovo izvestan transfer.

Za Raula Himeneza i Onanu,to je valjda povezano ako ode Kejn u Mancester,a koliko vidim to je sve izvesnije.Mancester izgleda pravi masineriju ali bez odbrambenih igraca i trenera nece stici daleko.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90

Sto mislis da Manchester nema odbrambenu liniju??? Lindelof, Megvajer, Baji, plus se sad spekuliše o Vertongenu ili Godinu. Mora se dati prostor Solskjeru, ne može se stalno lutati, Hodzson je bas star, tako da mora da se razmišlja o zameni. 

Mislim da ce Barca dovesti i Neymara i Lautara, otici ce Grizman koji se sada povezuje i sa Arsenalom, mnogo uzrecno-posledicnih transfera u najavi! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
20 minuta , Conga rekao/la:

@Kneza90

Sto mislis da Manchester nema odbrambenu liniju??? Lindelof, Megvajer, Baji, plus se sad spekuliše o Vertongenu ili Godinu. Mora se dati prostor Solskjeru, ne može se stalno lutati, Hodzson je bas star, tako da mora da se razmišlja o zameni. 

Mislim da ce Barca dovesti i Neymara i Lautara, otici ce Grizman koji se sada povezuje i sa Arsenalom, mnogo uzrecno-posledicnih transfera u najavi! 

Procice jos mnogo vode Dunavom dok Junajted opet bude imao dobru odbranbenu liniju. Megvajer je pretplaćen igrač, a ostale ne vredi ni spominjati. 

 

Mančester Junajted i Arsenal su trenutno ovce za šišanje u Premier ligi. Imaju potrebu i pritisak da potroše velike pare a niko od kvalitetnih igrača nece da dodje jer ne igraju Ligu Sampiona... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna

Ne slažem se sa tvojom konstantacijom, da je Manchester "ovca za sisanje", Arsenal nema transfer politiku kluba, dok Manchester ima. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Znaš za priču za Freda?

Kada je predsednik Sahtjora posle očajne sezone Freda hteo da ga proda. Javi se Mančester da ga kupi. Razmišlja predsednik ako daju 20 miliona pustiću ga u Mancester. Bap, Mancester nudi 55 miliona. I predsednik Sahtrjora kaze iz zajebancije jer nije mogao da veruje, da Fred vredi 60 miliona i da nece da ga proda ispod. I mancester prihvati to. Posle prodaje otvarali šampanjac, nisu verovali šta je Mancester uradio... 

Kad pogledas ove cene i njihove partije, bgm ne znam sta bi ti rekao.. 

 

Baily 38 miliona, 

Miktarijan 42 miliona, 

Pogba 105 miliona, 

Sancez 34 miliona, 

Lindelof 35 miliona

Matic 44 miliona, 

Lukaku 85 miliona, 

Dalot 22 miliona????

Fred 60 miliona

James 17 miliona,

Wan Bissaka 55 miliona

Bruno Fernandes 55 miliona

Megvajer 87 miliona

 

U grubo 650 miliona je potrošeno... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna

Ja koliko znam i koliko sam pratio Fred je bio najbolji igrač Sahtjora, a za njegov potpis su se tada borili City i United. 

Sto se tice promašaja u transferima poslednjih nekoliko godina to je pre svega krivica strucnog staba i predsenistva kluba i politika koja je bila kratkorocnog razmišljanja, jer su smenjivali trenere, a sa smenom trenera dolaze i novi igrači, tako da je to bio najveći problem, e sad konačno imaju dugoročni plan sto se tice transfera i politike kluba. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

fred nije opravdao nista sto je ulozeno u njega mnogo para a malo konkretnog ucinka onda ovaj stoper baji ili kako vec se svaki cas povredjuje sanceza i lukakua gurnuli u inter ovi igraju kul matic je vec za promenu zreo miktarijan ne znam ni sta bih rekao pogba frizer povredjen real frizer decko izgubio kompas lingard nista ne zna samo onaj rasford kao e pogodili su fernandesa i van bisaku megvajer pretplacen igrac definitivno

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 sati , Conga rekao/la:

Tottenham ce pokusati da dovede Rakitica, ali bez pomenute trampe, jer Rakiticeva trzisna vrednost je manja od Ndombelove, tako da je malo zaocekivati da se trampa dogodi, od ostalih vesti

Son Dajs je na meti Cristal Palasa i Aston Vile, oba tima su zainteresovana za trenera Burnlija. 

Arsenal je spreman da proda Obameyanga u Inter. 

Bakayako Sako je na radaru Dortmunda. 

Raul Jimenez i Onana su glavne mete Tottenhama u ovom prelaznom roku. 

Lester i West Ham su jako zainteresovani za napadaca Rangersa Alfredo Morelosa. 

City je zainteresovan za trampu Semedo /Cancelo, takodje Sity je izrazio zelju za stopera Intera Skrinjara. 

Manchester United je favorit za dovodjenje Kejna za oko 150 miliona £. 

Ben Cilvel je na meti Celsija. 

 

 

 

arsenal se mnnogo lako odrice i lakazeta i obamejana ali ko zna sta oni rade realno je da totenhem prodajom kejna dovede ovu dvojicu ali onanu takodje zeli i psg za buducnost morelosa jure vec par prelaznih rokova ali je rendzers zacepio lepu cenu pa se ne zalecu mnogo e sad koliko je tacno da ce mancesta ponuditi ove pare za kejna to ne znam ali videcemo ako se to desi sledi neki domino efekat sa spicevima sigurno 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretnabaliy kad je stigao u klub i pre povrede je po meni bio najbolji štoper u premijer ligi sad više ne može da se sastavi ali tada to uopšte nije delovalo kao da je preplaćen

Lindelof je još uvek dovoljno mlad da može da se isplati a za Sančeza kako je igrao u Barsi i Arsenalu ne bi bilo mnogo ni da je plaćen 100 miliona ali to što on nije ništa pokazao to je sad pitanje ali u tom trenutku to je bilo ništa naspram onoga što je mogao da donese u igri

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ovaj Zijah ima da bude opasan u ovom Celziju ,njima treba takav igrac leprsav :)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Prisetimo se i nekih spektakularnih pogodaka u Pl u poslednjoj deceniji. Zaista pregršt lepih golova, uzivajte!! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sad sam procitao da Sebaljis nece da potpise novi ugovor sa Arsenalom i vraca se u Real, pored toga sto Zidan ne racuna na njega bas puno. Arteta kao njegovu zamenu hoce da dovede Fekira iz Betisa, ali malo im je mnogo 50 miliona. Tesko da ce tomoci da ostvare ako se ne plasiraju u LS sto je tesko u ovom moment. Dobro bi on popunio prazninu u srednjem redu Arsenala. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...