Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League 2019/2020


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 1,2k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da

@Bole_1981 @Đunisimus I ja isto mislim da će on u Juve nazad, ili Real eventualno. Nažalost mislim da će se šlepati on i dalje, odnosno da će igrati u top klubovima. Sad ako ne sredi ponašanje pitanje

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dok

Posted Images

  • Vuko pinned this tema

prijatno iznenadjenje Wolwes,imaju dosta portugalaca u ekipi igraju leprsav fudbal uvek na gol vise i mislim da mogu i sledece sezone da izbore evropu...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 13.4.2020. at 16:49, Vuko said:

 

Slazem se u porpunosti,jesu menadzerska ekipa sve sami portugalci ali ove sezone im se sve poklopilo,na kraju su sada malo posustali ali sve u svemu najprijatnije iznenadjenje ove godine

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ove sezone realno po meni Liverpul je previse lako dosao do ove prednosti i realno ne bi bilo fer da im se ne da titula,Siti toplo hladno,Lester na momente brilijantan nisam se nadao ovakvom Lesteru ali Liverpul em dobra ekipa,em su imali srece kada god je trebalo em i sudije malo pogurale i eto 20 bodova prednosti

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 minute ago, Kneza90 said:

Ove sezone realno po meni Liverpul je previse lako dosao do ove prednosti i realno ne bi bilo fer da im se ne da titula,Siti toplo hladno,Lester na momente brilijantan nisam se nadao ovakvom Lesteru ali Liverpul em dobra ekipa,em su imali srece kada god je trebalo em i sudije malo pogurale i eto 20 bodova prednosti

Bas tako, mnogo dugo su cekali tu titulu u Engleskoj i mislim da su totalno izdominirali , do skoro nisu ni poraz imali , do meca sa Vulvsima , odlicno je Klop uklopio masineriju ? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

E sada posebno je pitanje sto ja ne bih voleo da uzmu titulu i bilo bi ekstra da im je oduzmu da se prokletstvo nastavi???

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Procitao sam negde da bi mogli da ponove sezonu,mada mislim da za tim nema potrebe,kao ni za nastavljanjem,imaju 25 bodova prednosti naspram Sitija,jedino je zanimljivo da vidimo borbu za ostala mesta koja vode u Ligu Sampiona i Ligu Evrope..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
9 minutes ago, Uginho said:

Bas tako, mnogo dugo su cekali tu titulu u Engleskoj i mislim da su totalno izdominirali , do skoro nisu ni poraz imali , do meca sa Vulvsima , odlicno je Klop uklopio masineriju ? 

Ne bi me iznenadilo da se sezona prekine i da se ponisti. Liverpool muci muku sa prokletstvom, tako da je sve moguce ? Ali da imaju zversku ekipu to stoji

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Premier Liga je verovatno liga koja nam svima najviše nedostaje.. Ubedljivo najzanimljiviji fudbal, meni lično zanimljiviji i od Lige Šampiona, a verovatno i njima samima, jer verujem da bi Liverpul dao prošlogodišnji trofej za ovogodišnju PL. Lično mi je drago što će biti šampioni (bila bi ludost da ih ne proglase), iako sam navijač Frenkijevih Plavaca ? samo da ne gledam Pepa i njegov Siti na tronu jer verujem da ih mnogi ne podnose zbog tog rasipanja para i mnoštva igrača koje dovode svake sezone, a opet ne uspeju ništa značajnije da urade u Evropi. Najprijatnije iznenađenje sezone su Vulvsi sigurno, ne prezaju ni pred kim, tukli su Siti čini mi se oba puta, ispravite me ako grešim. Mnogi ih gledaju i zbog Adame Traorea koji je eksplodirao ove sezone, fizički jak, brz, jak šut, dribling, sve sve, vidim ga u jednom od top klubova sigurno. Norič je sigurni putnik u ligu dole, a za ostala dva ne znam, šta bi bilo ako bi se nastavilo.. Everton je ekipa od koje sam očekivao više, pogotovo sa Anćelotijem, skup dobrih igrača ali nikako da se ukomponuju, ali dobro, možda će od sledeće sezone, red bi bio.
KTBFFH! ?

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
3 minutes ago, Branislav said:

Procitao sam negde da bi mogli da ponove sezonu,mada mislim da za tim nema potrebe,kao ni za nastavljanjem,imaju 25 bodova prednosti naspram Sitija,jedino je zanimljivo da vidimo borbu za ostala mesta koja vode u Ligu Sampiona i Ligu Evrope..

Iskreno oduzeti titulu je nesto sto bi mnoge obradovalo, ali opet, prelako su se odvojili, ali mislim da kada odu 2-3 igraca, po pisanjima i najboljan 3( virdzin, mane, firmino, milner) ne znam gde ce ali dobri, oni sw kolektivno raspadaju, i njih ce svako da bije sledece godine

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ljudi pa ne postoji tim u Evropi koji je vise zasluzio titulu od redsa.. Kakvo ponistenje i sl ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
12 minutes ago, Branislav said:

Procitao sam negde da bi mogli da ponove sezonu,mada mislim da za tim nema potrebe,kao ni za nastavljanjem,imaju 25 bodova prednosti naspram Sitija,jedino je zanimljivo da vidimo borbu za ostala mesta koja vode u Ligu Sampiona i Ligu Evrope..

Tesko ce oni zatvoriti ovako sezonu previse je toga u igri pa vise dobije para onaj koji udje u Premier ligu nego onaj sto je osvoji,ajde koga ces da izbacis iz lige,ko ce u evropu,ne moze titula da se da Liverpulu a ovi drugi sta da igraju razigravanje ili sta vec

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
32 minutes ago, Milos91 said:

prijatno iznenadjenje Wolwes,imaju dosta portugalaca u ekipi igraju leprsav fudbal uvek na gol vise i mislim da mogu i sledece sezone da izbore evropu...

dobra je ekipa ja sam znao jos kad usli u PL......ali ogadili mi se ove sezone kad ubacili var ocajni su

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
22 minutes ago, Uginho said:

Bas tako, mnogo dugo su cekali tu titulu u Engleskoj i mislim da su totalno izdominirali , do skoro nisu ni poraz imali , do meca sa Vulvsima , odlicno je Klop uklopio masineriju ? 

lester je opasna ekipa ,kad nekog namirise melje :)
 

  • Haha 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
9 minutes ago, Toza said:

Premier Liga je verovatno liga koja nam svima najviše nedostaje.. Ubedljivo najzanimljiviji fudbal, meni lično zanimljiviji i od Lige Šampiona, a verovatno i njima samima, jer verujem da bi Liverpul dao prošlogodišnji trofej za ovogodišnju PL. Lično mi je drago što će biti šampioni (bila bi ludost da ih ne proglase), iako sam navijač Frenkijevih Plavaca ? samo da ne gledam Pepa i njegov Siti na tronu jer verujem da ih mnogi ne podnose zbog tog rasipanja para i mnoštva igrača koje dovode svake sezone, a opet ne uspeju ništa značajnije da urade u Evropi. Najprijatnije iznenađenje sezone su Vulvsi sigurno, ne prezaju ni pred kim, tukli su Siti čini mi se oba puta, ispravite me ako grešim. Mnogi ih gledaju i zbog Adame Traorea koji je eksplodirao ove sezone, fizički jak, brz, jak šut, dribling, sve sve, vidim ga u jednom od top klubova sigurno. Norič je sigurni putnik u ligu dole, a za ostala dva ne znam, šta bi bilo ako bi se nastavilo.. Everton je ekipa od koje sam očekivao više, pogotovo sa Anćelotijem, skup dobrih igrača ali nikako da se ukomponuju, ali dobro, možda će od sledeće sezone, red bi bio.
KTBFFH! ?

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da ode,ko u ligu sampiona, ko u ligu evrope,ne mogu samo da im daju titulu a sve ostalo da ne bude reseno

  • Svidja mi se 2
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Slažem se, ne možeš Liverpulu dati titulu a ostalima kako zapadne. Ali opet, sve lige su u takvoj situaciji, ne samo PL. Verujem da će se sve lige isto završiti, jer nije pravedno izbaciti nekog iz lige ako je još imao šanse da ostane u istoj, ili nekog uskratiti za Ligu Šampiona ili Evrope jer se sezona završila pre nego što je trebala. Ovo što sam napisao je više neka moja želja da Liverpul uzme titulu a da Norič ispadne ? ali stvarno bi šteta bila da Liverpul ne uzme ligu, odnosno da titula ne bude njihova. Englezi non stop nagađaju kada će se nastaviti ali i to je veliko pitanje. Ako se nastavi neće biti problema, sve će se rešiti na terenu i to je to, a ako se ne bude nastavilo.. Blago rečeno, biće svima teško udovoljiti.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 minutes ago, Kneza90 said:

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da ode,ko u ligu sampiona, ko u ligu evrope,ne mogu samo da im daju titulu a sve ostalo da ne bude reseno

Slazem se sa kneza90 ima da nastavee pa makar odigrali u 10 dana sve. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Bas tako bice tesko svima udovoljiti i tu ce morati najverovatnije da se uefa umesa jer prosto savezi nece moci da se izbore sa timovima...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...