Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League 2019/2020


Preporučeni postovi

Mnogo dobrih ekipa ima u PL ali mnoge nisu ukomponovane npr Everton,opasna ekipa a nista ne znaju

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,2k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da

@Bole_1981 @Đunisimus I ja isto mislim da će on u Juve nazad, ili Real eventualno. Nažalost mislim da će se šlepati on i dalje, odnosno da će igrati u top klubovima. Sad ako ne sredi ponašanje pitanje

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dok

Posted Images

Liverpul je definitivno zasluzio titulu to je pokazao igrom, ali sta sa ostalim ekipama pogotovo sa onima iz zone ispadanja tako da bi bilo najbolje da se nastavi ligo do kraja makar bez navijaca 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 hour ago, Milos91 rekao/la:

prijatno iznenadjenje Wolwes,imaju dosta portugalaca u ekipi igraju leprsav fudbal uvek na gol vise i mislim da mogu i sledece sezone da izbore evropu...

Imaju ekstra ekipu i trenera željnog dokazivanja, napadački fudbal onako lepršav da moraš da ih voliš, samo se bojim da im ne pokupe ove bitnije igrače 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
17 minutes ago, SaLe rekao/la:

Mnogo dobrih ekipa ima u PL ali mnoge nisu ukomponovane npr Everton,opasna ekipa a nista ne znaju

Everton je doveo dobrog trenera ali, mislim da, nije imao dovoljno vremena da se uigra sa ekipom.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
15 minutes ago, SaLe said:

Mnogo dobrih ekipa ima u PL ali mnoge nisu ukomponovane npr Everton,opasna ekipa a nista ne znaju

Polako, da Ancelotti prodje pripreme sa ekipom pa cemo videti ?

 https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/everton-boss-carlo-ancelotti-sends-18090647

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Izuzetno cenim Klopa jos iz perioda Borusije. Bez nekih velikih finansija, njegove ekipe igraju fudbal koji lep za gledanje. Realno ove godine im je i konkurencija slabija bila, sve ove "velike"  ekipe su se nesto pogubile. A da su zasluzili, to jesu. Bez dileme. Mada kakvo ih prokletstvo bije, nista me ne bi cudilo ? prijatna iznanedjenja po meni vulvs i lester

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
45 minutes ago, Vlada said:

Iskreno oduzeti titulu je nesto sto bi mnoge obradovalo, ali opet, prelako su se odvojili, ali mislim da kada odu 2-3 igraca, po pisanjima i najboljan 3( virdzin, mane, firmino, milner) ne znam gde ce ali dobri, oni sw kolektivno raspadaju, i njih ce svako da bije sledece godine

Mislim da bi istupili iz lige kad bi im je oduzeli, jer bi bilo sramno. A od igraca, pa mislim da nece niko otici jer mislim da su trenutno najjaci u Evropi, kiks u LS jer su bili u losoj formi, ako dovedu neko pakleno pojacanje mislim da su i sledece godine favoriti za LS i za PL ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
12 minutes ago, papabubadiop rekao/la:

Polako, da Ancelotti prodje pripreme sa ekipom pa cemo videti ?

 https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/everton-boss-carlo-ancelotti-sends-18090647

 

slazem se on je opasan trener ,ne kazem poceli su oni da igraju lepo odkad dosao on,citao sam da su mu u planu da dovede fine igrace poput Hamesa :)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
15 minutes ago, joca_scar rekao/la:

Everton je doveo dobrog trenera ali, mislim da, nije imao dovoljno vremena da se uigra sa ekipom.

imace vremena ,jos ako dovede Hamesa i Kutinja :)

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
7 minutes ago, Krnja95 rekao/la:

Mislim da bi istupili iz lige kad bi im je oduzeli, jer bi bilo sramno. A od igraca, pa mislim da nece niko otici jer mislim da su trenutno najjaci u Evropi, kiks u LS jer su bili u losoj formi, ako dovedu neko pakleno pojacanje mislim da su i sledece godine favoriti za LS i za PL ?

Premijer liga je odvojena od engleskog saveza to je liga koju su osnovali klubovi tako da verujem da od istupanja Liverpula ili nečeg sličnom nema govora prevelike su pare u pitanju tu će sve rešavati klubovi izmedju sebe

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
45 minutes ago, papabubadiop rekao/la:

Slazem se sa kneza90 ima da nastavee pa makar odigrali u 10 dana sve. 

hoce zbog love sve da urade ,kraljica mora da gleda fudbal :)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
5 minutes ago, Step rekao/la:

Premijer liga je odvojena od engleskog saveza to je liga koju su osnovali klubovi tako da verujem da od istupanja Liverpula ili nečeg sličnom nema govora prevelike su pare u pitanju tu će sve rešavati klubovi izmedju sebe

To jeste, ali zamisli tu frustraciju da posle toliko godina cekanja titule im oduzmu sad, kad je titula na 2 kola bukvalno ?

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

treba njima da dovedu normalne sudije ,a ne one drjave koji su nesposobni i gori cak i od nasih u ping pong ligi :)

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
3 minutes ago, Krnja95 rekao/la:

To jeste, ali zamisli tu frustraciju da posle toliko godina cekanja titule im oduzmu sad, kad je titula na 2 kola bukvalno ?

Pa to je visa sila ,mada sumnjam da ce im oduzeti titulu,bila bi frustracija i nezadovoljstvo veliko ,ma ogromno

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
23 minutes ago, Bane rekao/la:

Liverpul je definitivno zasluzio titulu to je pokazao igrom, ali sta sa ostalim ekipama pogotovo sa onima iz zone ispadanja tako da bi bilo najbolje da se nastavi ligo do kraja makar bez navijaca 

Naravno da je zasluzio, a onda se pojavio jedan moj drugar, koji je inace veliki maler, izjavio je u februaru sledece: "Ja ne znam sta moze da se desi pa da Liverpool ne osvoji Premijer ligu". Nedugo zatim prekida se prvenstvo i cela planeta je u haosu... Tako da sam skeptican i o nastavku

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Voleo bih i ja. Nijedan ozbiljan velikan nije cekao titulu ovoliko dugo kao oni. Dok se ser Alex nije pojavio imali su ubedljivo najvise titula u Engleskoj. Nadam se da ce narednih godina stvari opet doci na svoje mesto.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Pre 1 sat, SaLe rekao/la:

Mnogo dobrih ekipa ima u PL ali mnoge nisu ukomponovane npr Everton,opasna ekipa a nista ne znaju

Everton vec godinama menja trenere kao na traci, a svaki dovodi svojih par igraca. Na kraju su sa pogresnim pojacanjima upropastili ekipu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
32 minuta , Krnja95 rekao/la:

To jeste, ali zamisli tu frustraciju da posle toliko godina cekanja titule im oduzmu sad, kad je titula na 2 kola bukvalno ?

Ne mogu će je to zamisliti znam kako je meni posle par godina bez titule a kako je Liverpulu i njihovim navijačima koji ima ko zna koliko desetina miliona  kontam da bi izašli na ulice i lupali sve našta naiđu nebi ostao kamen na kamenu ovo sa koronom bi bila mala maca kakva bi apokalipsa tada zavladala?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Pre 1 sat, NemanjaNis rekao/la:

Izuzetno cenim Klopa jos iz perioda Borusije. Bez nekih velikih finansija, njegove ekipe igraju fudbal koji lep za gledanje. Realno ove godine im je i konkurencija slabija bila, sve ove "velike"  ekipe su se nesto pogubile. A da su zasluzili, to jesu. Bez dileme. Mada kakvo ih prokletstvo bije, nista me ne bi cudilo ? prijatna iznanedjenja po meni vulvs i lester

kako nisu velike finansije kolike pare je pukao liverpul od kada je klop u ekipi, ne trose kao arapi i to ali ogromna ulaganja samo na van dajka i alisona su imali. Ali kakvih su promasaja od transfera cinili morala se malo razbiti kasa da se dovedu ozbiljna pojacanja i sad su rezultati tu. Lester fenomenalan ove sezone vardi igrao kao ludak a portugalci su sou sami za sebe traore eksplozija najveci napredak u ligi od svih igraca

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa nisu..daleko je to od ulaganja barse, reala, psg-a, sitija, junajteda...a i sezonu pre su prodali kutinja za 145 milki barsi...tako da eto ti ih virdzil i alison... minimalna su im ulaganja bila kad ih uporedjujes sa bilo kim, par igraca dovedeno, a izdominirali evo vec druga sezona...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...