Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League 2019/2020


Preporučeni postovi

Kako će da gori sledeća sezona to će svi živi da se pojačaju to ima da pršti ceo prelazni rok će obeležiti englezi osećam

Kavani je realno ističe mu ugovor dembelea želi barsa da se reši onana teško ali bože moj, navijam za Poketina da preuzme njuku i da cepa totenhem svaku tekmu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,2k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da

@Bole_1981 @Đunisimus I ja isto mislim da će on u Juve nazad, ili Real eventualno. Nažalost mislim da će se šlepati on i dalje, odnosno da će igrati u top klubovima. Sad ako ne sredi ponašanje pitanje

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dok

Posted Images

@Đunisimus tacno tako sledeca sezona ce biti jako zanimljiva ali prvo neka zavrse ovu tekucu.

A svakako treba prvo dovesti Poketina pa on lagano na tenane da krene da gradi tim. Tesko da ce bas prve sezone da stignu do lige sampiona ipak je konkurencija opasna ali druge mislim da lagano mogu sa napadaju top 4

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Videcemo kako krenu,ne bi bili ni prvi ni poslednji koji bi se mucili u pocetku i pored svih para i igraca.Ocekivanja su velika,sve ce oci biti uprte u njih,nije lako tako igrati u toj atmosferi.

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Biće tu svega i svačega na početku dok se naviknu svi na nove gazde pa dok se iskrisrališe ko je trener onda idu transferi da se sve lepo ukomponuje tako da ja mislim da negde od polovine sezone će se znati kako će izgledati svrakasti

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@TozaBarem ce imati vrhunske navijace za razliku od Mancester Sitija. Uvek mi na pamet padne ona proslava titule Ajaksa i proslava Mancester Sitija, kakva je to razlika kada se slavi titula sa klubom koji ima tradiciju i armiju navijaca. Titula Sitija kao predstavljanje na crvenom tepihu za dodelu oskara, a Ajaxa, ludilo mozga. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Baš me zanima kako će navijači Njukasla reagovati na novog vlasnika, odnosno na taj priliv novca koji će stići, nisam još video neke reakcije, barem po internetu. Ali da će imati navijače, svakako, meni su oni jedni od omiljenih u Engleskoj. Siti mi uopšte nije simpatičan, samo mogu reći da igraju fudbal koji je lep za gledanje i to je to, ali nikada neću biti njihov navijač. Sigurno da oni imaju i navijača od pre, mislim pre svih ovih miliona, ali je sigurno da su i dobili gomilu navijača baš zbog tih miliona. I u pravu si, uopšte ne mogu da se porede. Dok me naprimer živo zanima kakva bi bila ili kakva će biti proslava Liverpulovih navijača na kraju ove sezone

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

A sta ako propadnu dogovori sa Arapom i dosje neko drugi? Jer pominje se da bi Amerikanac neki mogao da kupi, ukoliko puknu dogovori sa Seikom. 

Onda cela prica pada u vodu. Bice bogat klub, ali... Ni priblizno kao sa Arapom na celu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kako sam skontao PL bi trebalo da se nastavi 8 juna,to je idealno ,a i bio sam siguran da ce oni nastaviti ,svi mogu da prekinu svoja prvenstva ali ne i Englezi :)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLePa da, ali sada imaju problem jer se bune igraci, nece da igraju dok ne bude sto posto bezbedno. Samo misljenja sam da njih nesto niko nece ni pitati nista, na nasu sreću i nastavak sampionata ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Čitao sam i ja da se igrači bune, samo ne znam koliko je to uzelo maha, odnosno da li je to samo neki mali deo igrača koje stvarno niko ništa neće pitati, ili većina, ako je većina onda će PL imati veliki problem da organizuje nastavak sezone.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@TozaMa sta tu ima, recice im ne budete li igrali nema plate i doviđenja ili odigraju na kartu zaposlenih u klubovima, pa im kazu ako vi necete da igrate oni nece primati platu pa vi nosite na dusi njih i njihove porodice, ima tu nacina da se ucenjuju. Sto bi Ivan Rakitić rekao, sigurniji sam na terenu nego u supermarketu??

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90Pa verovatno oni nece ni da se pitaju ,oni su kao i vecina obicni radnici koji rade za velike pare ,hoces ili neces i cao :)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLeto je tako svugde buniće se malo onda će vlasnik da zapreti smanjenjem plate oni će još malo da se bune i onda na kraju prihvatiti i biće kako gazda kaže

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@StepPa bas to bice kako gazda kaze on te placa ,a ti nemoj da igras ako neces uvek oni nadju zamenu ,svako zamenljiv :)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa zavisi koliko se igrača zapravo buni, imaju oni tu uticaj, nije baš da se ne bi pitali ni za šta, šta ako jednostavno budu rekli mi nećemo izaći na teren i kraj priče. Verujem da će naći dogovor svakako i da će se igrati, sad da li uz neki povećani oprez i neke dodatne mere, ko će ga znati.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Neće su tu grači mnogo pitati, rećiće im ako nećete da igrate kazna je tolika i tolika i tu će se završiti svaka priča, toliko ih plaćaju gazde i sponzori, neće imati baš mnogo razumevanja što se oni protive nastavku igranja, ipak je to Engleska. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Prema pisanju tutomercata(Italija) Liverpool i Man Utd su veoma zainteresovani za usluge Senegalskog stopera iz redova Napolija Kulibalija. Klop ga vidi kao nekog ko ce jos vise zacementirati odbranu Redsa, a Solskjer ga vidi kao idealnog Megvajeru, s tim što treba i to spomenuti, Liverpool je vec uspostavio kontakt sa igračem i menadžerom, a Man Utd to jos uvek nije ucinio, sto ne znaci da nece. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mundo Deportivo prenosi, pozivajući se na izvor Daily Maila da je Van de Bek na pragu Old Traforda, kao igrač koji ce biti direktna zamena za Francuza Pola Pogbu koji ce po svemu sudeći karijeru nastaviti u dresu Madridskog Reala. Interesantno je to što je upravo Holandjanin bio na pragu Reala jos proslog leta, međutim Real se izgleda ohladio po pitanju Donija, a u Manchesteru ga vide kao igrača koji ce biti odličan u vezi sa Fernadesom. Pritom je cena ovog Holandjanina mnogo manja od Pogbe. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...