Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League 2019/2020


Preporučeni postovi

@Lord FlashheartPa mislim da je ovo jedno od laksih pitanja,naravno Arsenal iz 2004,igrajuci onakav fudbal kakav i danas ne moze niko da ponovi,napadacki fudbal da naglasim,sto odmah iskljucuje Murinjov Celzi,Barselona je  igrala slicno Arsenalu ali za moj ukus oni su se mnogo dodavali  bez konkretizacije ,najjaci kontra napad ikada,sa Ljunbergom,Piresom,madjionicarem Denisom Berkampom,koga mnogi zaboravljaju ali kakav je to igrac bio i naravno najbolji igrac sveta u tom trenutku a jedan od najboljih ikada u Premier ligi,neprevazidjeni Tjeri Anri,a da jos nesto celu sezonu neporazeni a ukupno 48 utakmica bez poraza u Premier ligi,ne ligi Azerbedzajna nego Premier ligi,evo ove godine se priblizio Liverpul ali opet ne moze,ne vredi.Sve u svemu ko hoce realno da sagleda ovde nema dilemu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,2k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da

@Bole_1981 @Đunisimus I ja isto mislim da će on u Juve nazad, ili Real eventualno. Nažalost mislim da će se šlepati on i dalje, odnosno da će igrati u top klubovima. Sad ako ne sredi ponašanje pitanje

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dok

Posted Images

@Lord Flashheart Uuu, ovo je veoma zanimljivo i mislim nemoguće za odlučiti. Ja kao njihov pristalica glasam za Murinjov Čelzi, pogotovo zbog malog broja golova koji su primili, gotovo da im niko nije zatresao mrežu. Živo me zanima kako bi izgledao susret Arsenalovih Nepobedivih i Murinjovog Čelzija, mislim da bi tu prštalo na sve strane. Pa bih onda tek na trećem mestu stavio Junajted a mislim da Siti zaista nije konkurentan ama baš nijednoj ekipi od ovih i da bi glat izgubili, možda se mnogi neće složiti ali eto to je neko moje mišljenje. I na kraju - pola čovek pola zver ime mu je DIDIJER!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@TozaZa Drogbu se slazem, kakva zver, jos kazu da se na tv - u, uopste ne vidi kolika je on zver bio, uzivo kada gledas, kao tenk kada se stusti ka golu, spasavaj se ko moze, niko nije mogao da ga zaustavi jos u Engleskoj, da je igrao u nekoj drugoj ligi imao bi 2 zlatne kopacke 

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Upravo to! Svaka čast za poslednju rečenicu, sve si rekao. Seti se samo koliko golova je dao Arsenalu, urnisao ih je gde je stigao. Ja lično obožavam takve centarfore, one prave, teškaše, kao što je bio Drogba, Inzagi i meni omiljeni Mario Gomez. Nemaju neku brzinu, ni dribling, ali su jaki kao stena, imaju njuh za gol, šut glavom, sve ono što treba da ima klasičan centarfor, ali izgleda da je to polako vrsta u izumiranju. Čast takvih i dalje brani ACA MITROVIĆ! ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Arsenal je Bogu plakati sve govori xaka kapiten, dovođenje luiza na štopera mislim alo luiz istrošio sve kredite još u psgu. Pepe za tolike pare nula pokazanog. Njima ako ode Lakazet ili Auba neće imati ko gol da postigne

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Eno citam, ti arsenalovi panjovi nisu pristali na smanjenje plate zbog situacije oko korone. Na sta je taj klub spao za 10ak godina od vengerovih nepobedivih (koje sam izuzetno gotivio i sa milinom gledao i dan danas znam ceo tim) vijere, berkampa, enrija, strasne odbrane, do menjanja trenera, cake kapitena, suplje odbrane i promasenih igraca koji pored fudbalskih ocigledno nemaju i ni druge kvalitete ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Po mom skromnom misljenju, sezona kakvu duze vreme nece neko ponoviti. A sama stvar da su porazeni, i to ponizeni, govori koliko je uspeh Vengerovih nepobedivih nedoatizan. Mislim da to nece niko stici. I slazem se sa komentarom gde kaze da je jedina zanimljiva boorba od 6 do pa do recimo 2,3 mesta. Iako je Siti bezbedan. Mada ni borba za opstanak nije bez nekih varnica. 

A Arsenalov sadasnji tim? Ne zelim da trosim re i. Sramote i grb i klub i sebe svojim nastupima. Jos ovo za smanjenje plata, ma strasno

Edited by BeconiWR
I
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Premijer liga, totalna dominacija Liverpula, kao nikoga do sada u ligi,bar se ne sećam.  Možda su se neki igrači malo zasitili i pokazali svoj maksimum, a možda i sad nemaju motivacije da igraju kada je trka rešena. Veliko iznenađenje je ekipa Wolvsa, koja je jako efikasna, što bi se reklo za 3+, kao i njihov plasman na tabeli. Veliko razočarenje je ekipa Arsenala, koja dovede neko pojačanje, svi se ponadaju bljesnuće, međutim i dalje ostaje tavorenje na 8-9 mestu prvoligaške tabele. Više se očekivalo od društva iz Nortviča, kao i fenomenalnog, na početku sezone raspucanog finca Pukija. Aston vila pakuje kofere za champion chip sa najlošijom odbranom u ligi, ne pomaže ni Teri. Lester se vratio u vrh, a Man Utd polako ali sigurno zauzima mesto koje mu pripada, plasman u LŠ.

Edited by Bole_1981
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Evo u medijima se pojavljuje vest da Njukastl ima vec nove vlasnike i to da je klub kupio prebogati šeik Mohamed Bin Salman za ukupnu sumu od 390.000.000$.  https://www.aljazeera.com/news/2020/04/saudi-backed-takeover-newcastle-united-edges-closer-200414211016966.html

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki samo je bilo pitanje dana kada ce neko kupi Svrake. Njukasl definitvno ekipa za pratiti u buducnosti. Nisu oni ni bili tako losi, igrali su oni Evropska takmicenja, sa cuvenim Sirerom bili krajnje konkurentni u Engleskoj, i onda nesrecan poraz od Partizana u kval. za LS i usudio bih se reci od tad im krece laganai, ali progresivni pad. Sad su nekako stabilni, ako se ovo moze nazvati tako

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@FlakiNjukasl je ekipa sa najfanaticnijim navijacima,ko ne veruje neka pogleda film Gol,eto predloga u ovoj dosadi od korone,jedan od najboljih filmova o fudbalu,u svakom slucaju njukasl zasluzuje da bude mnogo konkurentniji nego sto je sada

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 bravo za predlog. I slazem se za navijace. Sta mislis, hoce oni dopustiti tako nesto? Da postanu preko noci bogatuni, ili bi pre da gkedaju klub kako igra malo PL malo Cempionsip? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWRMa ja mislim da su to takvi likovi da oni izmedju toga da ih prozivaju da su bogatuni ili titule u njihovom gradu izabrali titulu lagano,to kao kada bi pito navijace zvezde da li bi se slozili da ih kupi seik i da osvoje ligu sampiona ili da svojim snagama to pokusavaju da urade,ma daj titulu boli me uvo kako ce me zvati?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90

A sad bas da ih poredia sa Zvezdinim navijacima ?? kapiram sta hoces reci, pratim njihovu grupu navijacku na fb mogu ti reci da bi prodali i rodjenu tastu za titulu ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
30 minuta , Kneza90 rekao/la:

@FlakiNjukasl je ekipa sa najfanaticnijim navijacima,ko ne veruje neka pogleda film Gol,eto predloga u ovoj dosadi od korone,jedan od najboljih filmova o fudbalu,u svakom slucaju njukasl zasluzuje da bude mnogo konkurentniji nego sto je sada

Gol? Jedan od najboljih filmova o fudbalu? Koliko si ih pogledao? Ako mislis da su navijaci svraka najfanaticniji sta bi rekao onda za navijace Palace-a...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
3 sati , Toza rekao/la:

@Kneza90 Upravo to! Svaka čast za poslednju rečenicu, sve si rekao. Seti se samo koliko golova je dao Arsenalu, urnisao ih je gde je stigao. Ja lično obožavam takve centarfore, one prave, teškaše, kao što je bio Drogba, Inzagi i meni omiljeni Mario Gomez. Nemaju neku brzinu, ni dribling, ali su jaki kao stena, imaju njuh za gol, šut glavom, sve ono što treba da ima klasičan centarfor, ali izgleda da je to polako vrsta u izumiranju. Čast takvih i dalje brani ACA MITROVIĆ! ?

Stvarno je steta  sto  vise nama takvih centarfora kao Drogba i nije ta vrsta u izumiranju nego je potpuno izumrela odlaskom Drogbe u penziju...

nesto najblize tome je mogao da bude Lukaku da je ispunio sav svoj potencijal.

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
13 minuta , pretendent rekao/la:

Gol? Jedan od najboljih filmova o fudbalu? Koliko si ih pogledao? Ako mislis da su navijaci svraka najfanaticniji sta bi rekao onda za navijace Palace-a...

Poenta navijaca Njukasla je u tome sto ceo grad navija za jedan klub,nadji mi taj primer u Engleskoj,a ajde da cujem tvoj film o fudbalu kada vidim da si pogledao 100 filmova

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milos91 Totalno sam smetnuo s uma Lukakua. U pravu si, mada ima on još vremena, a i ove sezone igra i više nego odlično u Interu, izgleda da mu je prijala promena ili ga je jednostavno Konte preporodio. Ili će pre biti da je Mančester postao totalno nezdrava sredina za svakog igrača, što se da sve više i primetiti. Ali da se vratim na temu o centarforima, stvarno takvih igrača više nema, sve se vrti oko igrača kao što su Aguero, koji može i da učestvuje u igri i sve, a ne samo da ćušne loptu u gol. Ali dobro, sve se menja pa tako i to.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza mislim da je Lukaku u Interu dobio sansu da pokaze sta zna. Ako se setimo njega iz Anderlehta, pa u Mancesteru.... 2 razlicita igraca. I sada prava eksplozija u Interu, ne verujem da je Kontea, nije to trener poput Fergija da ostvari igrac pun potencijal, mozda bi Romelu bio zver pod Fergijevim Mancesterom. Na kraju krajeva on je i "krenuo sa operaciom cr7" 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...