Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League 2019/2020


Preporučeni postovi

I dzaba mu jak sut ako ispred njega ima boljih izvodjaca prekida u ekipi. Cemu onda sluzi? @BeconiWR jel mu nisu 2 puta protnuli loptu kroz noge na tom mecu, ili se varam?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,2k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da

@Bole_1981 @Đunisimus I ja isto mislim da će on u Juve nazad, ili Real eventualno. Nažalost mislim da će se šlepati on i dalje, odnosno da će igrati u top klubovima. Sad ako ne sredi ponašanje pitanje

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dok

Posted Images

Po meni su  veće rupe Sokratis i Mustafi u ekipi Arsenala! Verovatno ce Arteta juriti Stonsa iz Sitija, ali pitanje je koliko ce im i on pomoći! Tarcevski je po meni stoper za najveće klubove u Premier Ligi, videcemo da li ce neko njega juriti ovog leta!? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

ma arsenalu remont zadnje linije treba pod hitno a o mustafiju ne bih trosio reci kakva rupcaga je to ne znam zasto ga i dalje neko9 drzi tu gde jeste 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

O njihovoj zadnjoj liniji ne treba trošiti reči bukvalno, ne zna se ko je gori, da li Luiz, Mustafi ili Sokratis. A verujem da se ni sa Stonsom ne bi nešto usrećili, još pogotovo što nije u formi, ako on uopšte i ima formu jer je baš precenjen. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Koliko arsenal puca po savovima. Sad ce ladno morati da prodaju obamejanga jer mu ugovor istice 2021. Uzeli ga za 60+ miliona, a sad su reklia kako ga nece dati ispod valjda 22.5 miliona 🤦‍♂️

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

A i sto se tice arsenalove odbrane. Koliko sam im se divio kada su bili nepobedivi, toliko mi ih je sada zao...

 

Screenshot_20200603-183335_Gallery.jpg

Edited by NemanjaNis
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaNis  jeste dva puta. Kroz none.

A sto se tice Aubamejanga, pa na kraju ce ga dati za tepsiju ribe i procvetace u Interu koliko su tacne informacije. 

A odbrana jeste kriticna, mada mogu oni da se izvuku... Samo kogs dovesti

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Po meni najspremniji i najjači fudbaler bez ikakvih daljih diskusija,ne znam kako bih ga opisao, njegovo ime je Adama Traore! 

vgYWcAV.png

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga stvarno je zverina , cudi me da sa tolikom nadom i mišićima moze biti toliko brz , stvarno je explodirao za jednu godinu i postao ovo sto jeste .

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Njukasl sve cini da zadrzi mladog Metjua Longstafa u svoje redove,navodno mu nude 20000£ nedeljno dok je Udineze zagrizao za njega i nudi 30000€ nedeljno ...

 

matt-longstaff-cele-new-mun-1920.png

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Jos jedan igrac Man sitija je kaznjen ,disciplina u redovima gradjana izgleda ide straputicom ,naile Filip Foden je uslikan kako igra fudbal na pesku ...hah ...pametnjakovic 

 

D9cFObWc.jpeg.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Gospodin Klop je dao izjavu tj mišljenje koje mwni skroz ok da naredna sezona krene odma bez nekog veliko vremenskog razmaka 🙂

 

klop-getty-1068x712.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe Nije se ni ova zavrsila, on bi da pocinje novu 😂 Pa realno, to bi bilo strasno za igrace, ovakve oscilacije, te igraj, te nemoj, i tako u krug. Treba dati mozda 2 nedelje i odmah krenuti dalje

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Pa koliku pauzi si već imali mogli bi komotno po završetku sezone odma da krenu sa novom ,sve lige realno !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanjapa sigurno da neće biti duge pauze jer bi još jedne pripreme bile skroz bez veze pogotovo što sada verujem neće biti toga da se putuje na druge kontinente da se igraju oni prijateljski turniri zbog sve ukupne situacije tako da bi i pripreme donosile mnogo manje prihoda u odnosu na ono do sada

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...