Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League 2019/2020


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 1,2k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da

@Bole_1981 @Đunisimus I ja isto mislim da će on u Juve nazad, ili Real eventualno. Nažalost mislim da će se šlepati on i dalje, odnosno da će igrati u top klubovima. Sad ako ne sredi ponašanje pitanje

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dok

Posted Images

Arsenal ponovo izgubio,ja ne znam koliko ovi ljudi treba nisko da padnu da bi počeli nešto da menjaju,svi će im na kraju sezone otići.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90  jos su spustili cenu Aubamejangu... Sramotno je kako izgledaju. Kao banda skupljena u zatvoru i rekli im e aj igrajte malo fudbala

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Njima treba ozbiljan restart, inace odose u out, a iz blata ih nece ni Venger izvuci...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ja i dalje tvrdim da u Arsenalu niko, ali baš niko nema pobednički mentalitet i to je to, od uprave pa do igrača, nemaju nikoga ko će napasti neki trofej, pokušati da se bori ili bilo šta slično. Pa igrači im se vuku po terenu, kao za kikiriki da igraju. Bukvalno ih treba sve raspustiti i sve ponovo, pa udri, inače će se dublje i dublje da tonu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza bas tako brt .ono sto prikazuju na terenu ravno je nuli , tamo podhitno treba apsolutno sve da se menja , jedino bih izdvojio Aubomeyanga koji je stvarno dobar 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Pa sećaš se kako je Ozil igrao kad je došao? Svaki meč po barem jedna asistencija, ne mogu sad tačno da se setim koliko je imao uzastopnih mečeva sa asistencijom a pogledaj ga sada. Garantujem da će i Auba tako proći ako ne pobegne iz Arsenala, utopiće se u to sivilo i doviđenja

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Da sumiramo kolo. Siti neumoljiv. Liverpul neprepoznatljiv. Junajted sa Totinhemom, ima tu da se radi, Everton pokazao zube. Arsenal, zali boze ekipe. Sefild nastavio sa solidnim partijama. 

Celzi,Lester,borba za to 3.mesto. To bih onako sumirao. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Meni lici da ce za 4 mesto Celzi da se bori. Lepo su preokrenuli, ali sve mislim da ako ubaci Man ili Tottenham u vecu brzinu, da ce se lako tu zakuvati.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza pa morace da ode ako ne planira skroz da potone kao i ceo Arsenal jer nema bi najmanjeg znaka da bi se nešto moglo konkretni promeniti u zadnje vreme 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada ne znam kako tebi izgleda, ali Junajted mi ima vise sansi. Totenhem mi je tu meh...

Nego, gledam derbi Mersisajda i sve je tuzno i zalosno bez navijaca... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR

Ne bih se baš slozio sa tobom da je Sefild nastavio sa dobrim rezultatina, porazeni su u Nedelju od "Svraka" 3:0, Manchester United mi je enigma, mogu da se okliznu bilo gde, i to gde se najmanje nadaju! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Meni je oko nastavka PL jedino bitno da se post od 30god konacno zavrsi, ostalo ne pratim skoro nista..

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ne znam jedino meni izgleda Wolves imaju najviše šanse za to 4 mesto, pogotovu ako Siti otpadne... 🙂

 

 

download (2).png

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna Tako je, relativno lak raspored, a za kraj, slag na tortu protiv Celzija, bice strasna utakmica

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...