Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League 2019/2020


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 1,2k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da

@Bole_1981 @Đunisimus I ja isto mislim da će on u Juve nazad, ili Real eventualno. Nažalost mislim da će se šlepati on i dalje, odnosno da će igrati u top klubovima. Sad ako ne sredi ponašanje pitanje

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dok

Posted Images

@SaLe Za Lester se slazem,jalo podsecaju na sezonu kad su osvojili titulu,igraju na veliki broj golova,iako se okosnica tima promenila tu je bas Vardi da ih odrzava visoko na tabeli,moje misljenje naravno.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@KasmirMa mislim da oni sad imaju mnogo bolju ekipu nego tad kad su osvojili,iznervirali me kad se protiv Liverpula sklonili a garantujem da barabar mogu sa njima da igraju

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

A svi smo slozni za Lester. Bio sam ubedjen da ce im otkinuti cak i bod. Mozda da se maaalo umesaju u borbu za titulu. Ali desilo se sta se desilo, i mislim da je ovo njihov neki maksimum. 3.mesto ovu sezonu. Ali dogodine ce biti interesantno. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR sve to stoji,samo je pitanje da se opet ne desi veliki pad u formi kao sto je bilo godinu posle titule iako je skoro ceo tim ostao na okupu,pa nisu bili u 10 cini mi se.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kasmirovaj put ne verujem da će se desiti išta slično šta više verujem da će Lester dogodine igrati još bolje te sezone im se sve poklopilo ali ova sezona je proizvod rada Rogersa koji je po meni do sada bio jedan od najpotcenjenijih trenera u svetu i ako je doveo Liverpool na korak od titule i koji je radio sjajne stvari sa seltikom .

Ubeđen sam da će sledeće godine isto biti u prva četiri tima

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Nzm za vas ali ja sam ovaj gol pogledao bar 1000 x. Ima li neko bolji !??⚽

Edited by Nemanja
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR ma Vardi da je hteo da ide on bi otisao odavno,nema ko ga ne zeli i dan danas,al ostaje on tu.

@Step ja se nadan da ce biti u u prva 3,jer Utd,Arsenal i Totnehem ne vidim nigde,a nadam se da ce se i City raspasti polako ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kasmirpa ako uefa ostane pri tome da ne igraju Evropu (u šta iskreno sumnjam) moguće je da Siti pukne .ali mislim da se junajted sledeće sezone diže i da će biti opet onaj stari?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWRMa bice interesantno ako streljaju svakog sudiju i izbace var,pa upropastili s gomilu utakmica ,ove sezone su me razocarali iskreno

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe da se tek sad nadovežem na priču o Lesteru, ne stigoh ranije. Oni možda ove sezone igraju čak i lepši fudbal nego one sezone kada su osvojili titulu, stvarno ih je milina gledati, uvek igraju na gol više, ne boje se protivnika, uvek samo napad napad i napad. Naravno da im je okosnica i dalje luda glava Džejmi Vardi + Medison i ceo tim bukvalno. Imaju još i odličnog trenera Rodžersa, i mogli bi da izbore barem Evropu jer to po meni i zaslužuju. Baš ih je milina gledati.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Step a kako da bude stari Utd kad su stoperi Lindelof i ajde Megvajer,za sada kao ok,a spicevi su Martial ili James ili Greenwood ili Rashford,pa to ne moze da se poredi sa Rooney i sa Ronalodom,opet moje misljenje

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Setio sam se da je Mancester Siti dobio zabranu igranja Lige Sampiona na 2 sezone,mada mislim da mogu to nekako da potkupe,ali sta se desava onda sa tim mestom,5 mesto koje vodi za Ligu Evrope dobija to pravo ili?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@KasmirRasford je opasan napadac ali oni nemaju bukvalno nista sem njega i ovo sto su sad u vrhu je za mene iznenadjenje

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLeTako je a to se najbolje videlo na boxing dayu,znaci to je takav pad bio a Rodzers kao odmarao Vardija a ja ga drzao za kapitena,glupi Rodzers

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...