Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League 2019/2020


Preporučeni postovi

Malopre se pojavila informacija da Premijer Liga otvara kucu slavnih uskoro. Mislim da je to odlican potez, i to treba da uradi svaka liga. Za 5 prvih igraca bih tu stavio Bobi Carltona, Erika Kantonu, Petera Smajhela, Didije Drogbu i nista bez Antilope sa Hajberija jedan jedini Tijeri Anri

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,2k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da

@Bole_1981 @Đunisimus I ja isto mislim da će on u Juve nazad, ili Real eventualno. Nažalost mislim da će se šlepati on i dalje, odnosno da će igrati u top klubovima. Sad ako ne sredi ponašanje pitanje

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dok

Posted Images

6 minuta , BeconiWR rekao/la:

Malopre se pojavila informacija da Premijer Liga otvara kucu slavnih uskoro. Mislim da je to odlican potez, i to treba da uradi svaka liga. Za 5 prvih igraca bih tu stavio Bobi Carltona, Erika Kantonu, Petera Smajhela, Didije Drogbu i nista bez Antilope sa Hajberija jedan jedini Tijeri Anri

Uh pa to bi bio sjajan potez ,bas kao sto si počeo da nabrajaš ,oni i još mnogo drugih sjajnihhh igrača obeležili su istoriju premijer lige  ,ipak se izdvajaju od većina i treba im odati cast na ovakav način ! To su ljudi koji su podigli premijer ligu pa i fudbal globalno na visi nivo ⚽⚽⚽

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Sitiju je ovo jedina godina u narednih par da uradi nesto u LS,koliko sam cuo i da osvoje LS nece igrati naredne i navidno Siti jeste kaznjen,samo sto odluka UEFA nije konacna,nego ce ovi da se zale i tu ce se naci neki kompromis,npr bas to kao sto je sa Celsijem bilo.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kasmir Ako Siti bude kaznjen neigranjem u LS ja cu pojesti go*no. Prevelike pare se tu vrte,platice oni duplo vise samo da igraju. A takodje mislim da nikad nece osvojiti LS,jer plasticni klubovi nemaju to sto je porebno za LS. Igrao bih u Meridianu slobodnu igru da PSZ i Siti neosvajaju LS narednih 20 godina,al ne znam gde da cuvam tiket tolike godine. Jedino u banku da ga stavim da imam deci za skolovanje :)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kasmir  uoravo to odluka nije konacna. Jako bitan detalj. Ja ne bih prvi voleo da ih kazne, ako osvoje LS. Pa Siti ce se u tom slucaju, ne raspasti, ali... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR cinjenica je da ce otici dobar deo tima,al i cinjenica je da ce veliki ostati zbog vernosti prema novcu,setimo se da je Juve izbacen u seriju C pa se za 3 4 sezone vratio i uzeo titulu.Ja iskreno ne volim plastiku,al mislim da ce se i pored svega toga boriti za titulu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
42 minuta , Vuko rekao/la:

@BeconiWR Prvih 5 igrača a ni jedan iz Liverpula ?

hahahah,realno mora da bude Keny Daglish,ona generacija Liverpula jedna od najboljih u istoriji fudbala a ne samo premijer lige?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 sat , DelijaMomak rekao/la:

@Kasmir Ako Siti bude kaznjen neigranjem u LS ja cu pojesti go*no. Prevelike pare se tu vrte,platice oni duplo vise samo da igraju. A takodje mislim da nikad nece osvojiti LS,jer plasticni klubovi nemaju to sto je porebno za LS. Igrao bih u Meridianu slobodnu igru da PSZ i Siti neosvajaju LS narednih 20 godina,al ne znam gde da cuvam tiket tolike godine. Jedino u banku da ga stavim da imam deci za skolovanje ?

Nema sanse da ih izbace,da su u pitanju partizan i zvezda onda bi ih lagano izbacili,ovako ovo je samo fora da se sitiju uzmu pare,imaju previse

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
17 sati , SaLe rekao/la:

@KasmirRasford je opasan napadac ali oni nemaju bukvalno nista sem njega i ovo sto su sad u vrhu je za mene iznenadjenje

pa nije da nemaju nista bez njega,imaju jos jednog dobrog igraca a to je De Hea jedini koji ih i odrzava na vrhu tabele...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko izvinjavam se, stvarno sam smetnuo sa uma. Stivi Dzi, Robi Fauler, Emil Heski, Daglis kao sto rece @Kneza90  i naravno nista bez Sirera @Kasmir  ako ostanu i dokazu da im LS nije prioritet, mada kome nije da se ne lazemo. Kakav ce to tim biti kada im prodje kazna... Koliku ce podrsku navijaca imati.... 

Edited by BeconiWR
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
21 sati , SaLe rekao/la:

Da li jos neko igra Fantazy PL :)

igra se igra se al sve nesto slabo ide ne mogu kapitena pogoditi 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
4 sati , BeconiWR rekao/la:

Malopre se pojavila informacija da Premijer Liga otvara kucu slavnih uskoro. Mislim da je to odlican potez, i to treba da uradi svaka liga. Za 5 prvih igraca bih tu stavio Bobi Carltona, Erika Kantonu, Petera Smajhela, Didije Drogbu i nista bez Antilope sa Hajberija jedan jedini Tijeri Anri

Skols i Gigs, ostali neka se poređaju kako im je volja 
 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWRSada nesto gledam,jel to kuća slavnih premier lige ili engleske lige ikada,to ipak nije isto ,slozicemo se,premier liga je znatno kraca?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

To i ja razmisljam, ako je samo PL mislim da ne bi imalo previse smisla. Bice mesta za Ronalda, ali za Besta nema jer je igrao ranije. Malo glupo.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...