Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FC Chelsea


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 258
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo i da vidimo i da se prisetimo Ziyechovih minijatura  u dosadašnjom delu karijere.     

@Nemanja Gledao sam ga u barazu za Evropsko 2012 oba puta.. Bukvalno je djelovalo da mu se ne moze dati gol, sta god da uradis on ce odbraniti.

@Vlada zato je i napustila klub , pomagala je pojedincima da se oporavi posle utakmice ....hahaha

Posted Images

Čelzi i sezona 2019/2020 - malo je reći toplo hladno. Mogu svakog da pobede a isto tako i da izgube. Sviđa mi se što je trener Frenki Lampard, legenda Čelzija, i što gura svoju filozofiju a to su mladi igrači, bez puno trošenja (za sada), a još ga i Roman podržava u tome, ali koliko će još to je pitanje. Čelzi se svesno odrekao trofeja ove godine i to će im se sigurno isplatiti, možda već i sledeće godine jer stvarno ima dosta igrača koji će tek da napreduju a imaju potencijala da budu top. Što se tiče transfera - nemam pojma šta će se dešavati. Voleo bih da zadrže pre svega Kantea, jer je čovek po meni broj jedan na toj poziciji, ne u PL, već i u svetu, prava mala radilica. Vilijan će verovatno otići, da li u Barsu ili negde drugde ne znam. Pedro isto. Mesto golmana je isto upitno jer malo je reći da Kepa ne uliva poverenje iako je plaćen koliko je plaćen.. Ako istrpe Lamparda, a trebali bi, Čelzi može imati opasnu timčinu i to vrlo brzo.

KTBFFH! ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

jedno je sigurno a to je da imaju trenera koji ce biti u blizoj buducnosti jedan od najboljih u tom poslu i trebalo bi sto kazes da ga izdrze sezonu,dve i onda ce krenuti dominacija Celzija

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Čelsi u ovom trenutku ima možda i najtalentovaniji tim ako budu doveli sanča u to neće biti sumnje da trenerom koji diše za ovaj klub .

Lampard jeste početnik ali se već na samom početku svoje karijere pokazuje da nije pogrešio što je postao trener sa derbijem je imao dosta uspeha nije imao sreće da se plasira u premijer ligu ali verujem da ne žali dobio je priliku da vodi voljeni klub i dobio je poverenje Avramovića koje nije imao sari 

U ovoj sezoni u koju su svesno žrtvovali da bi u budućnosti bili u prilici da se bore za trofeje i ja ne bih nazvao ovu sezonu bezuspešno ono što su zacrtali su i ostvarili pokazuju dopadljivu igru i talentovani igrači pokazuju da imaju kvalitet da se u budućnosti bore za trofeje

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ovo je ekipa koja mi se najvise svidja od ovih nazovi ih u usponu,Lampard je lepo ovo ukomponovao,dosta igraca poznaje dugo,umeju da igraju lep fudbal,vidi se da im fale jedno 2 iskusna na sredini i bice oni top

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ekipa je stvarno dobra, igra se lako, i lep fudbal. Ali vest da se Kepa prodaje, kako bi se doveo Donaruma me iskreno razocarala, ukoliko dodje do toga. Jer kepa jeste malo na svoju ruku, ali nije bas za to da se odmah posle jedne sezone salje dalje, plus  platite 80miliona, i da se oprostite od njega tako brzo, malo mi deluje neozbiljno.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Tesko da ce Celsi izvuci neku ozbiljniju cifru za Kepu,jedino ako se celnici Newcastla ne isprse za njega,a mislim da nije realno da Donaruma zavrsi kod Lamparda,ja nekako tipujem da ce dovesti domaceg golmana,Poup ili Henderson,izgleda da ce Sarri odvesti njegovog mezimca Jorginha,koji se pominje da ce u Juventus...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe Bas zato sto je mlad, meni se cini kao idealno resenje, mana svakako sto je uradio sta je uradio. Momak razume igru, zna sta je pas igra, od njega krece akcija, a ne dunes na pola terena, pa ko uhvati.

 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VladaSlazem se mlad ,ali ponasanje mora da ima ,zna se ko je sef i ko komanduje kao i na svakom poslu,Lampard je to doveo u red i nece da mu pravi lom Kepa u svlacionici

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada

Ne znam,meni se iskreno ne svidja kao golman,ne zbog incidenta,dugo sam trenirao bas na ovoj poziciji,nazalost sam sjebao meniskus i ligamente odavno,znam sta je potrebno da bi bio vrhunski golman,ima drskost,bezobrazluk,sto je i potrebno za vrhunskog golmana,ali mi nekako nema telo,vise sam cenio golmane od 188,189 cm pa na vise,to je idealna konstitucija,ima izuzetaka,naravno,ali mi se nekako i previse oslanja na pozicioniranje,ne znam kako to da opisem,svaka mu odbrana na istom principu,mislim da je Dean Henderson za klasu bolji...

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe Pa Kepa za sada pokazuje postovanje prema Lampardu, tako da moze biti i da ostane na golu. @Conga Sjajan golman, ali ne znam, pre bih dao penal za spas zivota Kepi da brani ?( Ja to tako gledam hahahahaha)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Realno ako ce da dovode Donarumu umesto njega onda bolje da ga ostave na golu,kakav takav je bolji od Donarume bar 5 puta,sad jedina ako nece da se isprse za nekog vrh golmana,mada mogli bi da uzmu naseg Rajkovica koji je po trenutnoj statistici top 5 golmana evrope.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ukoliko Celzi ne napravi izuzetak sto se tice produzetka ugovora za Wilijana, odnosno da ponudi ugovor koji je duzi od godinu dana, mogli bi da izgube po meni jednog od najboljih igraca, a Liverpul samo ceka na ovo

 

https://www.meridianbetsport.rs/fudbal-transferi-premijer-liga-celsi-liverpul-vilijan/

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada

Tesko da ce kod Klopa otici Willian, nekako mislim da ce kod Murinja i Levija da završi, a sta mislis o Cukwuezeu? Ja mislim da bi to bio pun pogodak, Nigerijski Robben. 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Pa i ja mislim da ce tesko, al sta znam sta ce njima pasti na pamet. Mozda bi bio i idealno resenje za Tottemham. Sto se tice Samuela, tehnika ekstra, nadam se dacemo ga gledati u Premier ligi

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Evo i jedne antologijske utakmice iz sezone 2015/2016 u mecu između Celsija i Tottenhama, koja ce ostati upamćena po zestokim duelima svih 90 minuta, bukvalno je bio rat na terenu, možda i najprljavija utakmica u poslednjoj deceniji fudbala, inace Celsiju rezultatski utakmica nije imala nikakvog značaja za razliku od Tottenhama koji se te godine borio za titulu prvaka Pl, i pobeda bi ga ostavila u sampionskoj trci. Inače je na tom meču sudio Mark Klatenburg. 

 

Edited by Conga
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada Čitam da Čelzi Vilijanu nudi ugovor na dve godine, a on želi na tri, tako da je svakako završio sa Čelzijem, što je i sam potvrdio. E sad gde će dalje to je pitanje.. Čitam po netu da je iznenada Liverpul favorit za njegov potpis, mada mi to nešto nije baš realno. Sumnjam da će u Totenhem jer ih je već jednom ispalio, kad je dogovorio sve sa njima pa otišao u Čelzi, o čemu navijači i imaju pesmu ? Mislim da bi se on dobro snašao u Barsi, dosta zahvalan igrač, ja ga baš gotivim. U suštini, u Čelziju ne ostaje, a gde će dalje, to je manje bitno.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...