Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

NBA sezona 2019/2020


Vuko

Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 163
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Koliko ne prespavamo noći uz NBA ... nisam mogao zamisliti da će mi ovoliko faliti utakmice,nadam se da će se sezona nastaviti sto pre ?

@Milos91 Ponekad ljudi kod nas kao da nijesu svjestni koji je igrač Nikola Jokić..  

@VukoSamo da se uigraju ovaj mali vanzemaljac i Porzingis kada dodje vreme prevaga ce biti Porzingis jer ovi dvojica nasih vanzemaljaca se potiru,a Porzingis ce biti konstantniji od Mareja i to je to,

Posted Images

nazalost jedna od neizvesnijih sezona jer prekinuta, licno mislim da kao ni evropa se nece nastaviti, a borba za titulu bi bila bespostednija nego ikad. Na zapadu smo imali 5 6 timova maltene istog kvaliteta, a prvak zapada bi imao nikad tezi posao protiv Milvokija, za koga licno mislim da bi se prosetao do finala

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milos91 Meni je iz tekuće sezone glavni utisak ili barem jedan od većih Nikola Jokic i sezona koju igra Denver.. Toliko problema sa povredama glavnih igrača a oni ipak 3 na zapadu sa šansama i za 2 mjesto.. Glavni “krivac” je definitivno Jokić, koji je sporije ušao u sezonu ali je onda izdominirao.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vukosto jest jest,Jokic je pokazao da je klasa i upravo zbog njega su na 3 mestu,meni se licno svidja sto je Grant malo eksplodirao u odsustvu Milsapa dok su Harris i Barton po meni totalno podbacili i morali su mnogo vise ove sezone da urade,Marray onako nit smrdi nit mirise,jednu utakmicu vrhunski odigra u drugoj ga nema nigde...

Sve u svemu evo jednog zanimljivog duela u kojem je Jokic u rotaciji sa sectoricom igraca stavio u dzep kompletnu Jutu sa sve najboljim defanzivcem lige Goberom ?

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Nisu problem samo ljudi, mislim da ni Sale Djordjevic nije toga bio svestan...A koliki je Jokic igrac dovoljno govori to da se jedna NBA ekipa gradi oko njega, uklapajuci ostale igrace sa njim i njegovim stilom igre. Isto tako, ne bih rekao da je bas cesto da trener ekipe putuje u rodno mesto nekog igraca tokom pauze

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sve je to lepo sto se tice Jokića i Denvera ali daj boze da prodju prvu rundu play offa,nemaju ekipu za play off,nemaju konstantnog drugog igraca da pored Jokića garantuje poene Muray to bude na momente ali ne dovoljno ,oni i Dalas da izvuku to je definitivno kraj za njih,steta ali Denver ako hoce da udje u trku za titulu mora jos jednog superstara da dovede da igra sa Jokicem jer sam nece moci.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Dalas da izbaci Denver sa Denverovim home courtom nema sanse.. A slazem se da za titulu treba bolja druga opcija od Mareja.. Za top3 seed je dovoljan Jokara sam..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko  Zivi bili pa videli Dalas je ozbiljna ekipa,ja bih voleo da Jokara osvoji sve ali daj Boze?

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Dalas slazem se postaje ozbiljna ekipa ali i dalje je Dnver iznad njih.. I tabela tako govori i ako nije prevelika razlika..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VukoSamo da se uigraju ovaj mali vanzemaljac i Porzingis kada dodje vreme prevaga ce biti Porzingis jer ovi dvojica nasih vanzemaljaca se potiru,a Porzingis ce biti konstantniji od Mareja i to je to,ali opet bio bi to ekstra duel,vredelo bi gledati,svaki njihov mec ove sezone je bio na jednu loptu.

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 12.4.2020. at 15:42, Vuko rekao/la:

Sve o tekucoj sezoni nba lige.

1_C02wNydKS3IFId-orsyN3A.jpeg

Koliko ne prespavamo noći uz NBA ... nisam mogao zamisliti da će mi ovoliko faliti utakmice,nadam se da će se sezona nastaviti sto pre ?

  • Svidja mi se 1
  • Tuzan 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

ahahhaah,pogotovo sada kada je nikad zanimljivije,da li ce Lebron uzeti titulu sa Lejkersima,da li Janis moze da osvoji titulu,ko ce biti MVP,da li Klipersi sa Lenardom i Dzordzom mogu da sruse Lebrona,kakve ce to biti utakmice,stvarno steta sto se ne igra normalno,samo da pocne...

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Da se dotaknemo malo teme. U anketi koju je sprove ESPN sports, navijaci sirom SAD su izglasali da sezona moze da se nastavi i pred praznim tribinama. 

Jer izgleda da im sporta opasno fali, gledanje sa tv-a im ne bi predstavljalo problem. Pitanje je hoce li liga da se oglusi o fanove ili mozda krene. Licno vidim da ce poceti poslednji... Mislim valjda ce da vide sta ce se u Evropi izdesavati

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Željni ljudi košarke , pa ako beč mora bez publike svi će pristati na to samo da gledaju ono sto vole makar i od kuce ! Ali si u pravu , prvo će videti kako će se u Evropi igrati ,možda i nadju neko rešenje za navijače ,izmislice oni nestooo.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 sati , BeconiWR rekao/la:

Da se dotaknemo malo teme. U anketi koju je sprove ESPN sports, navijaci sirom SAD su izglasali da sezona moze da se nastavi i pred praznim tribinama. 

Jer izgleda da im sporta opasno fali, gledanje sa tv-a im ne bi predstavljalo problem. Pitanje je hoce li liga da se oglusi o fanove ili mozda krene. Licno vidim da ce poceti poslednji... Mislim valjda ce da vide sta ce se u Evropi izdesavati

Ja koliko sam to pratio oni bi da nastave takmicenje i da bi se malo podigao moral stanovnistva.Ne bi me cudilo da naprave i neku foru pa da stave navijace u nekom obliku.NBA mora da se nastavi,Lebron bi umro,ima 35 godina,ove godine dobru ekipu,mozda jedna od retkih godina gde bi jos mogao da uzme titulu.Naravno i novac koji je u igri nije mali,tv prava su ogroman deo svega toga,ima to da se odigra samo tako.Dok Rivers je predlozio model po kome ce se igrati samo play off,a da pre play offa utakmice odigraju samo ekipe koje se bore za play off,na ispadanje pa ko pobedi ide u play off.Naravno ekipe koje nemaju sanse za play off ne bi ni igrale,a ekipe koje su vec obezbedile play off bi cekale da ovi zavrse i da se popune sva mesta u play offu.Zanimljivo razmisljanje..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko pinned this tema
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...