Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FC Manchester United


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 410
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Step i ja mislim da im je Bruno Fernandes top pogodak ove sezone, odigrao je par meceva i uspeo da postigne i gol i da asistira ,vidi se prevaga na sredini terena koja im je bila potrebna , kad se Ra

@Nemanja U borbi za pozicije 5-7 slažem se da je Matić odličan.. Za nešto više veliko je pitanje..

@Nemanja  daj bre da se umrezimo da pikamo fifu kad je vec spomenu 😂😂

Posted Images

Izgleda da je Manchester Utd pobedio Celsi za dovodjenje Francuskog napadaca iz Liona Musu Dembelea! Nekoliko puta ranije u toku ove sezone je Solskjer isao u Francusku da na delu vidi ovog napadaca i pritom se i licno sastajao sa njim u nameri da licno progura ovaj transfer. Po pisanju Dejli Mejla a prenosi Mundo Deportivo to je verovatno i urodilo plodom. 

Navodi se da ce njegova sloboda kostati oko 60 miliona funti. Podsetimo Dembele je 2018 godine dosao u Lion iz Seltika za sumu od 22 miliona evra kao 23 godisnja. U Lionu je na 88 zvaničnih utakmica postigao 42 gola uz 13 asistencija! 

https://twitter.com/mundodeportivo/status/1260118350816051204?s=19

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

To je definitivno odlican igrac za Utd ,jak ,mlad , perspektivan ,zanima me samo sta ce biti sa ostalima? da li planiraju mozda da se odreknu Marsijala ili Rasforda(mada ne verujem) glavni su igraci  ili ce mozda otici neko od mladjih igraca tipa Grinvud ili Dzejms mada je on i nije napadac zvanicno ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Svakako im treba napadač kao što je dembele jer mislim da Igalo samo prelazno rešenje a vidi se da ima veliki uticaj na poboljšanje igara u poslednje vreme verujem da bi sa dembeleom to bilo još viši nivo

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Uginho

Po vokaciji samo je Rasford klasicni centarfor koji takođe može da odgovori na krilnim pozicijama u napadu. Za Marsijala je interesovanje pokazao Lampard i Celsi, ali je daleko od realizacije iz ove perspektive! Grinvud i Dzejms su sve samo ne klasicni centarfori, tako da ne verujem da ce iko otici od gore pomenutih igraca! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Uginho Sa Rashforda nema dileme ,ostaje sigurno ,dečko je sam nosio napad Man U. Svi ostali koje si pomenuo su mi nekako pod znakom pitanja i niko nije pokazao nešto više na terenu da bi sigurno ostao u Klubu ,tako da me zivo zanima šta će se desiti po tom pitanju ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja i mene bas,voleo bih da opet gledam dominantni Utd ,kao u Fergijevo vreme , Rasford je odlicno odigrao ovu sezonu , pogotovo bitne utakmice , pravi kapiten ? Uz dobrog trenera i jos 1,2 kljucna nova igraca mogu da budu dosta dobri sl sezone ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Uginho E to je i problem kod navijača Uniteda.. Fergija nema već dugo i neće ga nikad više ni biti.. Pogotovo neće biti trofeja kao u to vrijeme..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Uginho Sve ja to znam i kao simpatizer Liverpula prvi kažem da je Ferguson neponovljiva legenda..

Problem je što njega nema već 6-7 godina a oni sve gori i gori..

Mada koliko su im navijači bili bahati i sprdali se sa svima (pogotovo Liverpuluom), nijesu bolje ni zaslužili.. 

Tako da im ja želim da čekaju titulu barem pola koliko je Liverpul čekao ??

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pišu mediji da Solskjer ne odustaje, da će mu omogućiti 250m za transfere, verovatno hoće da upari još 2,3 igrača sa brunom, rasfordom, na sajtu objavljuju da je Sančo već faktički igrač utda, samo da se odrade neke sitnice i da će ih to koštati 120 m 😌

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Engleski mediji su preneli kako je Manchester United vrlo blizu dogovora sa fantastičnim veznjakom iz Atletico Madrida, Saulom Niguezom. U pitanju je 25-godišnjak koji može pokriti sve pozicije u veznom redu. Zanimljivo da se radi o momku koji je kao 13-godišnjak prešao iz Real Madrida u Atletico.
Njegova otkupna klauzula iznosi ogromnih 150 milijuna eura, ali zbog pandemije koronavirusa ta cijena će se drastično smanjiti. Ostrvski mediji tvrde kako će Atletico Madrid prihvatiti ponudu od oko 80 miliona evra.

 

20200514_154736.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada

Nema od ovog nista. Nije realno da za vezistu iz Spanije izdvoje toliki novac. Pre ce istresti za Medisona iz Lestera, ili pak možda i za Van De Beka, a Holandjanin je znatno jeftiniji od Spanca! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

dembele i nekako ali saul da dodje to je vec malo preterivanje pogotovu ako ce i sanco oni pucaju na ovu dvojicu 200+ miliona gde ce jos i za saula 80 da puknu bilo bi previse a i doveo je bruna koji je tu za kreaciju a ima i cirkuzanta pogbu pa bi malo prenatrpavali vezni red dzabe mislim da od sauloa nema nnista i da ga ni simeone ne bi tek tako pustio 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Đunisimusslažem se previše je to para a i Simeone ga se nebi odrekao a i pitanje dali bi i on želeo da pređe u novi klub novu ligu a atletiko za sadašnji junajted je sila

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Meni je prva asocijacija kad vidim ovu sliku kako su uspjeli da osvoje samo jednu LS..

Ovakav tim a cak samo i jedno finale..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko  i to kakvo finale je bilo.

Sto se tice Dembelea stvar je izgleda resena. 70 mil evra je Mancester izdvojio ne bi li doveo ovu cigru od igraca. Po hrvatskim medijima je stavljeno da je sklopljen vec dogovor. 

I Pogbba odlazi iz Junajteda. Vraca se u Juve. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Runi: Od Van Gala sam naučio više nego od Fergusona 

Nekadašnji napadač Mančester Junajteda Vejn Runi smatra da je uprava kluba pogrešila što Luju van Galu nije dala veću šansu i da je od holandskog trenera više naučio nego od svih prethodnih trenera, uključujući i legendarnog Ser Aleksa Fergusona.

Wayne Rooney, Louis Van Gaal

Van Gal je na Old Traford stigao leta 2014, posle osvajanja drugog mesta na Svetskom prvenstvu sa Holandijom.

U Junajtedu se zadržao dve sezone i za to vreme osvojio je samo FA kup, ali Runi veruje da je morao da dobije priliku da do kraja izgradi sistem.

"Bio sam razoren kad su smenili Van Gala. Osećao sam apsolutno zadovoljstvo radeći sa njim. Trebalo je da ostane i treću sezonu, bili bismo znatno jači. Osetio sam da napredujemo, da igrači usvajaju njegovu viziju. Rad sa njim nije imao cenu, nisam mogao da poželim bolji primer. Od njega sam za dve sezone više naučio nego od svih prethodnih trenera u karijeri", iskren je engleski napadač.

Iskusnom strategu presudili su loši rezultati u Premijer ligi u drugoj sezoni, kad nije izboren plasman u Ligu šampiona.

"Nismo mogli da priuštimo 12 povređenih igrača tokom sezone, pošto svakako nismo imali najbolji tim u lgi. Da je Van Gal mogao da sastavi najboljih 11, da su svi bili zdravi, ušli bismo u Top 4", dodao je bivši kapiten Crvenih đavola.

Umesto Van Gala, na klupu Junajteda je leta 2016. stigao Žoze Murinjo, ali se i on zadržao tek nešto više od dve godine, pre nego što je posao preuzeo Ole Gunar Solšer.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...