Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

La Liga 2019/2020


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 117
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sto se tice La Lige, ako se prvenstvo ne nastavi, a postoji sansa da hoce. Realno je dati titulu klubu iz Katalonije(Barseloni). Zato sto posle El Klasika, Real Madrid je preuzeo prvo mesto pobedom na

Sada je to vise marketing nego fudbal, kad su ljudu krenuli da igraju za kineze i amerikance, da pomeraju termine, da igraju na drugim stadionima, nema to toliko zara sada. Pre se znalo, El Classico s

Real Mardid se vraća treninzima, izgleda da se  nagoveštava nastavak Primere.  Fudbaleri madridskog Reala četvrtog maja će početi sa pripremama za nastavak sezone. Madriđani su od 12. marta

Posted Images

  • Vuko pinned this tema

Nekako mi nije vise toliko zanimljivo da gledam El classico,nekako povucenije se igra nego ranije,takticki opreznije,kao da su kopirali At.Madrid i Simeonea kada je u pitanju el classico,Sevilla je uvek pri vrhu ili u samom vrhu,uvek dosta promene igracki sastav,ali skoro uvek ubodu sa novim pojacanjima,Atletico iz Madrida,klasika,tvrdo,na rezultat,ne umiru u lepoti,mada se vise muce u napadu nego ranije,jednostavno Morata nije kalibar vrhunskog napadaca,ocekujem da se dosta promene sastavi u vodecim timovima naredne sezone,pre svega Barca,Real pa i Atletico,definitivno najsimpaticnija mi je ekipa Atletic Bilbaoa,zna se ko moze da igra za ekipu i tacka,zuta podmornica je onako,nije kao u doba Riqelmea i Forlana,Getafe mali klub iz predgradja Madrida je prijatno iznenadjenje i pravo osvezenje vec drugu godinu za redom,slepi misevi umeju da zablistaju ali ne kao ranije,kada su bili izuzetno jaki Aimar,Gustavo lopez,Pelegrini,Morientes,Kanjizares,Curo Torres,Baraja,Albelda,Migel,Moreti,Sosiedad lep fudbal ove godine igra,neke mlade igrace imaju,imaju i dobru skolu fudbala,Celta istinsko razocarenje ove sezone,mnogo sam vise od njih ocekivao,Levante nije los,Eibar u padu nego ranijih godina

 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sada je to vise marketing nego fudbal, kad su ljudu krenuli da igraju za kineze i amerikance, da pomeraju termine, da igraju na drugim stadionima, nema to toliko zara sada. Pre se znalo, El Classico sedis u kladionici-kaficu, odigras gg3+, vezes sa slobodnom igrom Ramos dobija crveni karton, a messi ga daje iz slobodnjaka, i pratis lepo utakmicu. Ovo sada, zanimljivije je Getafe ( Veliki Mata i Angel) i npr. Atl. Bilbao, gde ljudi igraju  na golove ( jeste da je 2+ uvek oko 1.35, nekada zna da bude i veca, sto je delimicno velika kvota) a dolaze u prvom poluvremenu. Pored njih jedino bih izdvojio i Slepe miseve, koji kidaju, igraju ljudi da prime gol, ali da daju 2. I naravno Sevilla, koja moze svakome sada parirati, samo ako im je dan. Pored ovih, Osasusna je ekipa iz mog detinjstva, kada sam gledao kako Savo Milosevic melje sve redom.

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sto se tice La Lige, ako se prvenstvo ne nastavi, a postoji sansa da hoce. Realno je dati titulu klubu iz Katalonije(Barseloni). Zato sto posle El Klasika, Real Madrid je preuzeo prvo mesto pobedom nad Barselonom, a sedam dana posle Spanskog velikog derbija, kraljevski klub Real Madrid je izgubio od Real Betisa, i tako prepustio videcu poziciju Barseloni, koja je pobedila Real Sosiedad u istom tom kolu.

Ali bi ipak bilo realno da se prvenstvo nastavi zbog trke za ligu sampiona. 

  • Svidja mi se 2
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 16.4.2020. at 17:26, Valentina rekao/la:

Sto se tice La Lige, ako se prvenstvo ne nastavi, a postoji sansa da hoce. Realno je dati titulu klubu iz Katalonije(Barseloni). Zato sto posle El Klasika, Real Madrid je preuzeo prvo mesto pobedom nad Barselonom, a sedam dana posle Spanskog velikog derbija, kraljevski klub Real Madrid je izgubio od Real Betisa, i tako prepustio videcu poziciju Barseloni, koja je pobedila Real Sosiedad u istom tom kolu.

Ali bi ipak bilo realno da se prvenstvo nastavi zbog trke za ligu sampiona. 

Mislim da ni u jednoj ligi nije pravedno da se prekine prvenstvo , jer za šta su se ekipe borile i kidale sve utakmice do sada , sve treba nastaviti da se vidi ko je šta zaslužio u tekućoj sezoni , i ja bih najvise voleo da Barcelona uzme titulu u primeri ali Boze moj ,sve treba da se zasluzi  kroz utakmice !!! Visca Barca⚽⚽⚽

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 16.4.2020. at 12:11, Vlada rekao/la:

Sada je to vise marketing nego fudbal, kad su ljudu krenuli da igraju za kineze i amerikance, da pomeraju termine, da igraju na drugim stadionima, nema to toliko zara sada. Pre se znalo, El Classico sedis u kladionici-kaficu, odigras gg3+, vezes sa slobodnom igrom Ramos dobija crveni karton, a messi ga daje iz slobodnjaka, i pratis lepo utakmicu. Ovo sada, zanimljivije je Getafe ( Veliki Mata i Angel) i npr. Atl. Bilbao, gde ljudi igraju  na golove ( jeste da je 2+ uvek oko 1.35, nekada zna da bude i veca, sto je delimicno velika kvota) a dolaze u prvom poluvremenu. Pored njih jedino bih izdvojio i Slepe miseve, koji kidaju, igraju ljudi da prime gol, ali da daju 2. I naravno Sevilla, koja moze svakome sada parirati, samo ako im je dan. Pored ovih, Osasusna je ekipa iz mog detinjstva, kada sam gledao kako Savo Milosevic melje sve redom.

a betis gde je tu mocna ekipica betisa GG3+ dolazi skoro swvako kolo ljudi ofanziva samo takva odlucili su real od fudbala u poslednjem mecu sto su igrali i svaka tekma im je na gol vise takodje termin nedeljom od 12 dolaze golovi uglavnom a vrhunski placa 3+ i 2+ kad doje tipa par majorka osasuna a 2+ bude 1.60 milina ti da odigras.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Đunisimus hahah betisa sam namerno izostavio, jer kada igra sa jakima, tu su golovi 1.35 - 3+, sto nikako ne ide. A u 12 sati kada stave nekog, to ce ili biti golova kao pleve, ggIiggII, ili ce biti 00, a u 80 jedan gol, cisto da bude da se padne samo za jedan gol ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada pa da betis real 3+ 1.37 smesno ali dobro boze moj zato lepo placa protiv ostalih meni su oni najgotivnija ekipica uz seltu ali selta ove godine zivi uzas ne znam sta se desava sanjima tako da mi je ostao betis da uzivam i pratim 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 16.4.2020. at 17:26, Valentina rekao/la:

Sto se tice La Lige, ako se prvenstvo ne nastavi, a postoji sansa da hoce. Realno je dati titulu klubu iz Katalonije(Barseloni). Zato sto posle El Klasika, Real Madrid je preuzeo prvo mesto pobedom nad Barselonom, a sedam dana posle Spanskog velikog derbija, kraljevski klub Real Madrid je izgubio od Real Betisa, i tako prepustio videcu poziciju Barseloni, koja je pobedila Real Sosiedad u istom tom kolu.

Ali bi ipak bilo realno da se prvenstvo nastavi zbog trke za ligu sampiona. 

Ako prvenstvo ne moze da se nastavi treba da se ponisti jer je trka za titulu bas tesna. Pa valjda je Real dokazao da je bolji od Barse u derbiju zasto bi onda Barsi isla titula. Naravno da je najpravednije da se odigra pa kako bilo jer onda nece moći niko da se buni da je izgubio titulu ne znam zbog cega. Izgubio si na terenu i dovidjenja. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

U iščekivanju sam šta će u ovom prelaznom roku uraditi Real i Barsa ,jer mislim da će tu biti ključ ,ko dovede pravo pojačanje pre će doći i do titule ... uz dužno poštovanje ostalim klubovima u Spaniji ali mislim da niko drugi nema šanse za istu !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Real Mardid se vraća treninzima, izgleda da se  nagoveštava nastavak Primere. 

Real Madrid

Fudbaleri madridskog Reala četvrtog maja će početi sa pripremama za nastavak sezone. Madriđani su od 12. marta u karantinu, zbog pandemije koronavirusa, ali bi vrlo brzo mogli da se vrate treninzima.

Kraljevski klub je, navodno, već obavestio sve zaposlene u sportskom centru u Valdebebasu da se četvrtog maja počinje sa radom.Kako bi sigurnost podigli na najviši nivo, u Realu su odlučili da prvog dana svi igrači i članovi stručnog štaba prođu bezbednosne i higijenske provere. U ovom trenutku nema nagoveštaja kako će treninzi izgledati, međutim, sama odluka o početku istih govori u prilog tome da se situacija u Španiji poboljšava i da bi La Liga mogla da se nastavi u doglednoj budućnosti.

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Čelnici španske Primere doneli su odluku na sednici da na ne bude publike na utakmicama do januara naredne godine!

Stadion Kamp nou - Camp Nou

Odluka je doneta na preporuku Vlade kako se ne bi dalje ugrozilo zdravlje ljudi. Iako situacija sa koronavirusom na Pirinejima popušta, Španija ne želi ništa da prepusti slučaju.

Postoji ideja da se tokom utakmica sa zvučnika pušta muzika i huk navijača da ambijent ne bude potpuno sablasan. Za sada ta odluka nije usvojena, ali je jasno da fudbal nije isti bez navijača na tribinama.

Zbog te odluke svi španski klubovi će pretrpeti značajan finansijski gubitak, ali je zdravlje ljudi na prvom mestu.

Edited by Bole_1981
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Izgleda da su celnici La Lige doneli odluku o nastavku prvenstva, ceka se samo potvrda ministarstva zdravlja da aminuje, a sve ukazuje da ce tako biti. U Subotu 2.Maja se ocekuje da pojedini klubovi pocnu sa treningom, a nastavak prvenstva bi trebalo da bude sredinom Juna. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Znaci kao i Italijani. Mozda je i to dobar princip, prvo individualni treninzi nedelju dana, zatim 2 nedelje grupni, i onda krecu utakmice. Jedino se cekaju Britanci sta ce reci

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada

Pominju da ce 2 nedelje biti potrebno za individualne aktivnosti, a kasnije da se pridruže svi zajedno u celinu. Takođe ce se u hodu resavati raspored. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...