Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FC Atlético Madrid


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 186
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vukotu nema spora nisam gledao mangalu dok je bio u portu ali ovo što je igrao u Sitiju nije bio ni amaterski nivo  

@Nemanja Tako je, prosto da se naježiš kada vidis napad. Pa valjda ce krenuti na bolje, kad se ovo zavrsi okrenuto se napadu, odnosno traziti napadace. Opet kada su im svi govorili, trazite napadace,

@Nemanja Meni se cini kao da se atletiko sprema za gerijatriju, a ne da napadne LS i ligu

Posted Images

Ovo je tim koji obožavam možda najviše zbog toga što ga poistovećujem sa Simeoneom toliko uspeha su postigli zadnjih godina voleo sam ih i ranije ali ovo što sad igraju taj banditski fudbal je za mene nešto neverovatno takvo požrtvovanje u defanzivi takvi borci tolika energija da prosto isijava i onda pogledaš u Simeonea i vidiš sve to puta hiljadu taj Argentinski bezobrazluk to njegovo skakanje pored aut linije je toliko razlika od onog što je postao današnji fudbal samo izležavanje na travi kada neko prođe pored tebe ,u njegovoj ekipi ima fenomenalnih fudbalera ali svi igraju kao jedan i imaju neograničeno poverenje u to što rade i u tog čoveka koji ih vodi sa klupe ,barsina tika taka,ono što je igrao Bajern sa hajkensom , Liverpool sada i sve to je lepo za gledanje ali ovi ljudi igraju srcem i samo se nadam da kada se sve ovo nastavi da će uzeti tu ligu šampiona jer su je zaista zaslužili 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

@Step Odlicna ekipa , svaka im cast kako igraju odbranu to nema niko na svetu .ali mi je taj njihov fudbal antipatican mnogo ,bez obzira sto dodju do rezultata ...ali takav sistem igre se meni lično ni malo ne svidja. Videlo se u mnogo situacija kada gube da mogu i te kako da napadnu i da pokažu sjajnu napadacku igru ... i zao mi je sto ne praktikuju takav fudbal jer stvsrno imaju igrace za to .

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ne moze i da se ne spomene Stefan Savic koji je vec 5 sezona u Madridu.. Vremenom je izrastao u fantasticnog igraca i postao vazan sraf jednog od najboljig Evropskih klubova..

hi-res-639a2512a7335b98b6a6b63d5bbbbbc8_crop_north.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mnogima je Atletikov fudbal dosadan i antipatičan, dok meni nije, igraju ljuti na rezultat, imaju tu neku svoju igru po kojoj su prepoznatljivi i to je to. Naravno da je mnogo lepše gledati Barsu i Real gde se puca na dosta golova. Šteta mi je samo što nijedne godine nisu uspeli da se domognu trofeja LŠ, a imali su baš baš dosta prilika, baš me zanima šta će biti ako se nastavi ovogodišnja LŠ, dokle će dogurati.

@Vuko Obožavam Savića bukvalno, od anonimusa iz BSK-a do jednog od najboljih štopera sveta, mašina. Čitao sam baš kako se Pep interesuje da ga vrati nazad u Siti. Previše su se oni njega lako odrekli prvi put pa ga poslali u Fiorentinu, mogli su da imaju štopera svetske klase za malo uloženog novca, realno

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko To je kao da su meni dali da vodim finansije ? Savić je stvarno top top štoper, mogao bi da igra u bilo kojem klubu na svetu bukvalno, ali mislim da mu Simeone posebno leži. Ne bih voleo da ga vidim u Sitiju

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Savić je u Sitiju bio solidan nije igrao na ovom nivou i njega su dali za tada sjajnog Nastasića kojeg su povrede uništile, još ima vremena ali mislim da se on neće biti nivo koji mu se predviđao ali u tom trenutku to je delovalo kao veoma dobar potez

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Step Nastasic je djelovao da ce biti bolji i od Savica.. Ipak i Savic i Nastasic su recimo za Mangalu igracine..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Izgleda da je Colo Simeone nasao novog stopera, u pitanju je igrac Valladolida Mohamed Salisu po pisanju spanskih medija. Salisu je internacionalac uz Gane, koji je jedan od najboljih pojedinaca u ekipi Valladolida ove sezone, takodje je izlazna klauzula veoma niska, 12 miliona evra, sto je za današnje uslove na tržištu "BAGATELA"! Uverite se i sami u kvalitete ovog mladica iz Gane

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ako Atletiko uspe da dovede Cavanija , kakav će to napad biti ,dve zveri u napadu .iskreno radujem se ovom transferu !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Budimo realni, sto bi Colo menjao stil i nacin igre?! Ima covek svoju filozofiju i vid igre, to mu donosi rezultate, mislim da ce se Cavani morati prilagoditi Atletikovom stilu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Izgleda da ce Dzejms Rodriguez preci u Atletiko iz Reala, po pisanju medija iz Kolumbije i Madrida. Naime 25 godisnji Kolumbijac ima ugovor sa Realom do leta naredne sezone, a nije u planovima Zinedina Zidana iako se skroz oporavio od povrede! U Realu svakako zele da zarade koliko toliko a po pisanju pregovori između gradskih rivala su odmakloj fazi, videcemo da li ce mu Simeone oziveti karijeru koja je u strmoglavom padu! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Congane vidim kako bi se on uklopio u stil atletika sjajan je on fudbaler ali nije ono što Simeone traži i nije u formi već prilično dugo njega pre vidim možda u Njukaslu ako dođe do kupovine tih Arapa ili možda u wolves zbog menadžera 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Step to se i ja pitam ,mada me uvek iznenadi Simeone dovodjenjem igrača ,ko bi očekivao da će dovesti Hereru ,totalni promašaj ,tako da me nebi iznenadilo da i sada napravi grešku !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Veliki Dijego Forlan, posle finala protiv Fulhama, u kome je postigao 2 gola, prvi u 32 minutu i drugi u 116 minutu i tako obezbedio pobedu u finalu LigeEvrope.

20200519_145121.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kad vidimo ko je sve igrao u napadu Atletika ... Forlan , Tores ,Aguero...itd ... uvek su imali vrhunske napadače ! A sada im je najveći problem da nadju adekvatnog igrača za napad već duže vreme ... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...