Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FC Barcelona


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 405
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Trio fantastiko  

@Nemanja Pa da, u pravu si. Meni je taj tandem tesko precijenjen, pogotovo Pike.. 

Barselona spremna za kupovinu, spisak postoji, nadaju se i velikom popustu! Prvo će morati da se oslobode nekih igrača i onda predstoji veliko ulaganje Katalonski Sport danas se pozabav

Posted Images

Proslo je 7 godina, od kako je Suarez napravio potez, koji je blago receno mogao da mu upropasti karijeru. Ugrizao je naseg Baneta, a godinu dana nakon toga i Kejlinija. Da li ce uspeti i u dresu Barse da ugrize nekog ili ce to morati da uradi u nekom drugom klubu ? I da li postoji zamena za Suareza

 

20200421_104812.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Iskreno mislim da Barsi Grizman nije trebao uopste, klasa je od igraca al' nista specijalno nije odigrao ,da nije Mesija ove sezone koji igra jednu od boljih sezona u karijeri ,mada je tesko njemu i odrediti koja je najbolja ,ne zna se koja je od koje bolja , bukvalno ih sam nosi ove godine ,kad on okaci kopacke o klin sto se kaze ,msm da cemo gledati potpuno drugu barsu ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Svakako da ce se cela igra promeniti kada on ode, ali opet i to mora doci. Mislim da su upravo iz tog razloga i doveli Grizmana, da pokusa da ga u neku ruku nasledi, mada generacijski oni su blizu. Opet kada krene ovo, igrati bez Suareza, a nisi doveli nikoga ko bi mogao bar 70% da odradi kao on, mislim da ne mozemo nista veliko ocekivati od ove sezone, mislim na LŠ( ajde Ligu moze, ali pored onakvog Reala, i Atletika koji je 6 sa 13 bodova razlike).

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Nemoj tako doveli su onog lika ja mislim iz Levantea. Naravno mimo roka za transfere sto je neverovatna La liga odobrila a kada je Levante trazio isto da bi doveo napadača jer im je otisao covek koji je dao 18 golova za njih u dosadašnjoj sezoni, glatko su odbijeni. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
26 minuta , Uginho rekao/la:

Iskreno mislim da Barsi Grizman nije trebao uopste, klasa je od igraca al' nista specijalno nije odigrao ,da nije Mesija ove sezone koji igra jednu od boljih sezona u karijeri ,mada je tesko njemu i odrediti koja je najbolja ,ne zna se koja je od koje bolja , bukvalno ih sam nosi ove godine ,kad on okaci kopacke o klin sto se kaze ,msm da cemo gledati potpuno drugu barsu ?

Sto se Grizmana tiče to je prosta prica, nece ga Mesi niti se on uklopio sa Mesijem i dovidjenja. Na primer Vidal je Mesijev najbolji drug eno ga igra svaku utakmicu u prvoj postavi. Sa druge strane ova Mesijeva sezona mi nije ni u njegovih top 5 sezona. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Jel zaista mislis da Grizman moze da ode tako lako, posto mislim da nije covek koji bi sedeo na klupi. Mislim mora da postoji kec u rukavu Barse, kada Mesiju nije sezona, kao ova, plus nema Suareza, mislim da se nece odreci njega tako lako( u sve price da Lautari dolazi, potreban je Barsi jos neko za ta silna takmicenja)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Totenhemu fali zamena za Kristijana Eriksena. Barseloni snažan vezista da odmori Serhija Busketsa.

I kada je već tako oba kluba su došla na ideju da trampe veziste. U pravcu Londona bi otišao Ivan Rakitić, a u Kataloniju Tanguj Ndombele. Raktić ulazi u poslednju godinu ugovora i sve češće je na klupi što mu veoma smeta. Kike Setjen ga ne vidi u planovima i spreman je da ga pusti kako bi dobio novac ili nekoga zauzvrat.

Sa druge strane u Totenhemu su mnogo više očekivali od Tanguja Ndombelea. Najskuplji igrač u istoriji kluba (plaćen 60.000.000 evra) se nije adaptirao na Ostrvo i metode Žozea Murinja,  „pevci“ bi mu  rado videli leđa u zamenu za kreativnog vezistu koji im fali od odlaska Kristijana Eriksena u Inter.

Deluje da bi oba tima mogla da budu na dobitku…

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kako javlja Spanska "Marka", Barselona bi mogla da pusti po meni jednog od boljih igraca, a to je Sergio Roberto( proslo leto su imali ponudu od 65 miliona, ali tada nije bio na prodaju), koji je bio zacementiran u prvi tim, ali izgleda da usled ove situacije, i on na prodaju. Vec znamo da je na listi i Semedo, samo je pitanje ko ce ponuditi vise za njega. Price su da bi Juve mogao da se otvori za Roberta.


Dv6A8fPW0AEDf5p.jpeg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama


Moguc odlazak iz Barcelone, naime Arhuro Melo bi trebalo da pojča Juventus. Ne iskljucuje se da bi iz Juventusa u suprotnom pravcu krenuli Pjanic, Bentakur ili Bernandeski. Radi se o maldom igracu, koji je ove sezone igrao, ali vise kao adut sa klupe. Pominje se i to, da su se klubovi dogovorili i da se ceka samo pristanak igraca. Koliko je istina, videcemo, ali svakako jedan od prespektivnjih maldjih igraca, od kojeg se tek ocekuje mnogo.

20200428_121435.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VladaTesko da ce se Barsa odluciti na ovaj korak da pusti mladog perspektivnog igraca koga je dovela iz Gremija, brazilca sa odlicnim sutom, pregledom igre i driblingom, u nekim momentima i potezima podseca na Iniestu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

TOTALNA RASPRODAJA U BARSELONI: Samo su Mesi i Ter Štegen bezbedni

Fudbalski klub Barselona najviše je pogođen ekonomskom krizom zbog pandemije korona virusa i na razne načine pokušava da nadoknadi finansijski gubitak koji, prema tvrdnjama španskih medija, dnevno iznosi i do pet miliona evra.

Katalonski klub je zbog toga odlučio da svi igrači budu na prodaju osim dvojice, a to su kapiten Lionel Mesi i golman Mark Andre ter Štegen. Ponude za sve ostale igrače uzeće se u razmatranje, otkriva dobro upućeni novinar Fransesk Agilar.

Najveću zaradu Barselona planira na Filipeu Kutinju i Usmanu Dembeleu za koje su zainteresovani engleski klubovi. Na njihovo dovođenje Barsa je potrošila oko 250 miliona evra.

Blizu odlaska sa ‘Kamp Noua’ su i Artur, Ivan Rakitić, Arturo Vidal, Nelsom Semedo i Serhi Roberto.

Barselona će u sledećem prelaznom roku pokušati da dovede jedno veliko ime. Pregovara se s Interom oko Lautara Martineza i sa Pari Sen Žermenom oko povratka Nejmara. Obojicu će teško dovesti, ali u klubu su uvereni da će uspeti da odrade jedan veliki transfer.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981

Uopšte ova tvrdnja nije realna iz mnogo razloga. Jeste da su svi klubovi pogodjeni ovom krizom, ali nije realno očekivati da klub kakav je Barselona rasformira ceo sastav, Umtiti, Semedo, Rakitic, ce najverovatnije promeniti sredinu. Artur Melo jeste trazen, ali mislim da on nece nigde iz kluba. 

Pobogu, pa ni neki manji klub nece rasformirati ceo tim, a ne Barca. Koliko bi tom novom timu trebalo vremena za uigravanje i upoznavanje sa saigračima, kulturom. To ozbiljan klub nece dozvoliti! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@CongaJeste nerealno, ali možda i jeste vreme za  neku rekonstrukciju tima, možda hoće da uvedu mlade igrače uz nekoliko pojačanja. Istrošila se Barca igrom, pa hoće neku obnovu redova. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981

Vezni red su obnovili, De Jong i Artur, možda dodje Pjanic, Stopere imaju, eventualno ode Umtiti, dodje zamena, Barci je cilj da dovede Neymara i Lautara u paketu, Dembele ce ostati, Grizman mozda ode, Rakitic i Semedo odlaze, i to je to sto se tice promena. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@CongaZar to nije rekonstrukcija tima. Treba Barci pojačanje i u odbrani, tu treba da razmišljaju o nekom dobrom beku, ako odu Samedo, Umtiti, ostaju im Pike i Žordi Alba, oni nisu dovoljni da sami nose odbranu Barcelone.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...