Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FC Real Madrid


Preporučeni postovi

1. Premier

2. Seria A

3. Primera

4. Bundes

5. Liga 1

Mislim, dilema mozda oko Italijana i Spanaca, ostalo ne znam zasto se komentarise

Edited by Vlada
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 532
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vuko@Vlada Jednostavno je sam kriv za sunovrat u Realu,ne znam da 'l nekom fudbaleru nije san da zaigra za Real ili Barcu, ali i ako odes, ne znači da ces igrati, da ces biti glavni i tako to, p

@SaLe A brale, nece mi zanimljiva liga biti gde tipa PSG dominira vec koliko dugo. To sto imaju kiksa i jedni i drugi, mislim na Barsu i Real, iskljucivo je iz razloga sto liga jača, i moze biti za ko

@SaLe i ja mislim da je vreme da Hazard pokaže zašto su ga i doveli, osvojio je sa Čelzijem LE, sezonama unazad ističe kako mu je san da igra za Real, al ' ništa specijalno nije odigrao, možda period

Posted Images

@Kneza90Bas sam pomenuo Getafe je izdominirao,takve ekipe cenim,oni su bili bolji od Reala i barse u medjusobnim okrsajima....ne kazem ja da je slaba,ali je mmnogo slabija ove sezone nego prethodnih ociglednno je.....Jedan Real se osllanja na nekog Vinisijusa,vidi on jeste perspektivan igrac ali nije kaalibar taj za real,seti se galaktikosa sve igraci stasali a ne da se kale u Realu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
8 minuta , Vlada rekao/la:

1. Premier

2. Seria A

3. Primera

4. Bundes

5. Liga 1

Mislim, dilema mozda oko Italijana i Spanaca, ostalo ne znam zasto se komentarise

 5.Championship??, salim se. Sve u svemu mislim da mora da bude primera druga. Jos i ove sezone meni je primera zanimljivija dosta nego prethodnih godina, jedna Granada bila prva na tabeli, dobila Barsu 2:0.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe Real se ni jedne sezone nije toliko mučio kao ove i ako su u vrhu tabele ,svaka utakmica na nož . Po meni tesko da mogu do titule ,primaju dosta golova i uopste ne igraju dobar fudbal ... i prosto ne mogu da verujem da se Hazard nije uklopio u igru Reala ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Prica se da ce ipak Luka Jovic da ide u Milan na pozajmicu,to je sigurno zbog Ante Rebica,jer zasto je pre toga odbio Napoli koji je definitivno bolji od Milana 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Po pisanju spanske Marke, Kamavinga je glavni kandidat za pojacanje u veznom redu Kraljevskog kluba. U ovom listu su cak do tancina pojasnili i analizirali Kamavinginu igru! Ovaj list je upucen u sve aktuelnosti oko Reala iz Madrida, pa iz prilozenog se može zaključiti da su Zidan i Florentino Perez veoma ozbiljni u nameri da angažuju ovog golobradog mladica! 

 

15885227265348 (1).webp 15885227463928.webp 15885227483013.webp 15885227428875.webp 15885227411433.webp 15885227391038.webp 15885227371524.webp 15885227330682.webp 15885227350909.webp 15885227310049.webp 15885227289742.webp 15885227265348.webp

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe pravi se od Milana Frankfurt ,još Kostića dovedu i imaju top napad ...hah treba Jovicu promena kluba i sredine ali i da se više okrene fudbalu nego Sofiji itd ,ako planira nešto ozbiljno da napravi od svoje karijere !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga mali dobatr igrac a i mlad je dakle perez radi na stvaranju nove generacije galaktikosa sa rodrigom juniorom valverdeom i ko jos ima sve od ovih mladjih samo ga jovic malo zeza trenutno ne opravdava brdo para ulozeno u njega jos ako dovedu mbapea kao sto se prica da ima neki dogovor oko klauzule ali potpisuje produzetak saradnje do 2022 sa psgom pa kad real baci pare svi srecni 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kraj sezone: Luka Jović slomio stopalo

Real je u petak obavio preglede igrača i testiranja na koronavirus pred konačne povratke treninzima, a nakon saopštenja u kome je potvrđeno da nema zaraženih koronavirusom stiglo je i saopštenje o povredi Luke Jovića.

Luka Jović neće početi treninge sa svojim saigračima iz Reala.

Klub iz Madrida je u kratkom saopštenju objavio da je srpski fudbaler povređen:

"Nakon pregleda obavljenih danas, ustanovljeno je da naš igrač Luka Jović ima prelom kosti pete desne noge".

Procena je da će Jovićev oporavak trajati oko šest nedelja što znači da je za njega ova sezona završena.

Screenshot_20200508-171516_Sportklub.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Neverovatno kakav maler ga prati od kako je dosao u Real ... sad sigurno propusta celu sezonu ako se nastavi ... msm da je ovo još jedan znam da treba da promeni sredinu !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kad bi dečku glava bila u fudbalu i realnu ne bi kao neki debos slomio nogu kod kuće alo ko slomi nogu trenirajući od kuće??? Pa to ne može profesionalcu da se desi nego ko zna šta je on radio. Ako se ne uozbilji u skorije vreme nema više fudbala za njega ni u realu ni dalje negde

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Zizu je izjavio da se Hazard oporavio od povrede i da je spreman da igra,hocemo li gledati konacno magije od njega koje je pravio u Celziju :)

Real Madrid's Eden Hazard has had a positive month - AS.com

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe ne mogu ga prepoznati od kako je dosao u Real ,ne liči na sebe ...  vidim da je smršao opet izasli su snimci neki , znaci radio je na sebi dosta i msm da će opet igrati u prepoznatljivoj formi ,kvalitet je neosporan ...jedva cekam da ga vidim na terenu 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe i ja mislim da je vreme da Hazard pokaže zašto su ga i doveli, osvojio je sa Čelzijem LE, sezonama unazad ističe kako mu je san da igra za Real, al ' ništa specijalno nije odigrao, možda period adaptacije, očigledan je bio i višak kilograma al' magija je u nogama i dalje ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...