Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FC Real Madrid


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 532
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vuko@Vlada Jednostavno je sam kriv za sunovrat u Realu,ne znam da 'l nekom fudbaleru nije san da zaigra za Real ili Barcu, ali i ako odes, ne znači da ces igrati, da ces biti glavni i tako to, p

@SaLe A brale, nece mi zanimljiva liga biti gde tipa PSG dominira vec koliko dugo. To sto imaju kiksa i jedni i drugi, mislim na Barsu i Real, iskljucivo je iz razloga sto liga jača, i moze biti za ko

@SaLe i ja mislim da je vreme da Hazard pokaže zašto su ga i doveli, osvojio je sa Čelzijem LE, sezonama unazad ističe kako mu je san da igra za Real, al ' ništa specijalno nije odigrao, možda period

Posted Images

Real je nasao stopera u Seltiku,zainteresovani su za visokog štopera Kristofa Ajera ,norvezanin je duze vreme starter u Seltiku i igra dobro ,sad je pitanje kako bi se snasao u Realu 🙂

 

RTS2WG4C-1068x712.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe jedno je Celtic drugo je Real ,tesko je uklopiti se u tim kao sto je Real , sve same zvezde ,na poziciji stopera stcarno trebaš biti klasa da zaslužiš mesto u postavi ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaReal je ubica za igrace,pritom je situacija napeta tako da ako odma ne pokazes nesto cao si ,mediji te upropaste totalno 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Evo nemam reci i meni ce neko da tvrdi da je on jos mlad i naivan i da ce biti igrac vazi bato ali juce. Real tera ovu kantu u sto sjorije vreme

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Nabasah na YT na ovaj klip, još jednom da se podajetim koji je to doktor fudbala..

Nešto se ne sjećam da je Luka poznat kao dribler a u ovom klipu ima jedno stotinak uspješnih i dvadesetak provlačenja kroz noge.. O tome kako je lopta kod njega kao u sefu je tek glupo pričati!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Konačno da neko postavi nešto ovog tipa za Modrića, presmešno mi je kad čitam kako ga osporavaju i kako nije zaslužio bio onu nagradu, a čovek bukvalno ubija kako igra, po meni je sve zaslužio, samo ostaje žal što nije uspeo i da osvoji SP ali dobro. Igračina u svakom smislu 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko ja još nisam video na terenu da mu je neko oduzeo loptu iz nogu ,sto ti kažeš kao u sefu .odlican u pdbrani ,napadu ,odličan sut, kakve lopte deli i sa kojom lakoćom igra ... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Benzema je sinoc malo opustio nogu te pokazao kako moze da se igra normalan fudbal. Real - Valencia 3:0

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada on mi je jedini koji nikad ne ispada iz forma i uvek igra konstantno dobro ,sinoc pogotovu ...nzm šta se desava sa Hazardom kao da mu ne lezi igra Reala 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Možda i najbolji defanzivac u 21om vijeku.. Jer čovjek igra 15 godina na najvećem mogućem nivou i pazi ima 170 nastupa za reprezentaciju..

Da ne pricam da kao defanzivac ima 120golova u karijeri od kojih su brojni bili mnogo važni i donosili trofeje..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Das detetu flomastere, makaze i malo materijala, i ispadnu dresovi Reala za 2020/2021...

 

20200702_112424.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...