Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Serie A 2019/2020


Preporučeni postovi

Au kakav meč Milana, šta im uradiše u drugom poluvremenu, mislim da Juve dugo ovako nije poražen, i još su primili četiri gola, kapa dole Milanu na drugom poluvremenu. I moram da kažem da je Rebić mašina, baš volim što je proigrao

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 188
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da ,da,Atalanta na celu sa Ilicicem i Gomezom odlicna ? kod kuce melje , svaki mec goleada. Bas prijatno iznenadjenje.

@SaLe Suarez prop'o 🤣

@Vuko u pravu si ti to za ofsajd sve ,samo ne možeš reci da Var koriste podjednako za sve ekipe nikako !

Posted Images

Da je bilo kija druga ekipa u pitanju možda bih i očekivao ovako nešto ali Milan ... stvarno sam sokiran posle onakvog preokreta !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza@Nemanja

Sta treba da se desi čoveku u glavi da te ugrize hahah

Suarez je mator za ovako nesto,ovo su neki novi klinci 😃

I to u sred korone ga gricno 😃😃😂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@TozaMa sta im uradio Milan ,dogovorili mwc da zakače kintu,sve je vec reseno i sad se prave pare za transfere 😃

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe Vidiš zaboravio sam da ga je ujeo u sred korone, ovaj može da dobije baš baš žestoku kaznu boga mi, mislim svakako će je dobiti, kako god okreneš.

Ja sam od onih što ne veruje u nameštanje 😂 tako da i dalje stojim pri onome da su ih rasturili u drugom poluvremenu, a i drago mi je zbog Milana, u prošlom kolu tukli Lacio, sad Juve, dva najjača tima u ligi trenutno 

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@TozaI taj Lazio koji dolazi 3 utakmice vezano iz prelaza ,štetta za fudbal ,a ja Milan iskreno ne mogu da smislim meni su oni katastrofa baš😉

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe Tri utakmice dođu iz prelaza i onda izgube od Milana i Lećea. U prevodu -  što su sanjali o tituli sanjali su

  • Haha 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mihajlović ljut: Kao da imamo 11 ubica, a ne 11 momaka

Trener Bolonje Siniša Mihajlović bio je izuzetno ljut zbog načina na koji u Italiji tretiraju njegov klub.

Siniša Mihajlović

Bolonja je na svom terenu poražena od Sasuola 2:1. Srpski trener je isključen u 82. minutu.

"Sasuolo je igrao bolje od nas, radili su više, trčali su brže, kretali su se bolje, to je u redu", rekao je Mihajlović.

"Zasluženo sam isključen jer sam opsovao sudiju. Dojadilo mi je da budemo tim sa najviše opomena u Seriji A. Ljudi se ponašaju kao da imamo 11 ubica, a ne 11 momaka".

U izjavi za Skaj Sport, srpski strateg se požalio i na tretman koji njegov tim ima u Italiji.

"Gledao sam i emisije posle naše pobede nad Interom. Pola sata se govorilo o Interu, niko nije spomenuo Bolonju. Kao da ovo nije Skaj, nego klupski kanal Intera. To je sramortno. Sramotno. Ta pobeda je bila naša zasluga, a potpuno su nas ignorisali", ljutito je dodao Mihajlović.

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kako se Atalanta prikrada lepo, i dosla je na 6 bodova ( ukoliko veceras uzme sva 3 boda), a do kraja ima jos mnogo, a realno, Atalanta ima laksi raspored, svasta ce se ovde zbivati

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Klasični italijanski cigani, da ne poveruješ znači, gledao sam meč i iznervirao sam se (skoro) kao kad Partizan igra 😂 iz dve frljoke znači i slučajno pogođene lopte u ruku iako je pogotovo ova druga išla od gola, ovaj im svira dva penala i naravno daju oba i izvlače bod nekako. A ni sami ne znaju kako, šansu krštenu nisu stvorili,mislim da će se svi složiti da su zaslužili da izgube ali eto, ne vredi, "viša sila" 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned this tema
  • Vuko locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...