Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

AC Milan


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 286
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vuko U pravu si, kad pogledaš rezultate, odnosno trofej(e) koje su osvojili, nije to to. U LŠ se moramo složiti da je bitan faktor bila i sreća koju oni nisu imali, a mislim da su mogli da urade ono

@SaLe Jedan od jačih timova u istoriji fudbala bukvalno. Kakva imena, bukvalno im je cela postava bila da se smrzneš. 

@SaLe Bukvalno nisu imali nekog igrača koji je ajd da kažeš "rupa", svih 11 je bilo nenormalno dobro, garantujem da bi se danas prošetali kroz LŠ, s pola gasa. 

Posted Images

Milan je sada dotakao dno i mislim da naredne sezone može biti jedino bolji sa nekim normalnim trenerom i sportskim direktorom koji će znati šta rade mogu mnogo jer oni i u ovom trenutku imaju sasvim dobar sastav ali očigledno im fali trener sa par pojačanja da najzad isplivaju iz ovog kanala

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Luka Jovic u Milanu!? 

Sasvim moguće, gotovo svi relevantni mediji prenose da je Milan u Jovic nastao zamenu za Zlatana Ibrahimovica, veruju da ce napraviti izuzetno dobar potez kao sto je to bio Teo Hernandez, dosao bi na pozajmicu sa pravom otkupa. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Jovic? Luka Jovic? Propala investicija Reala? Taj Luka Jovic? ?? Salu na stranu. Odlican potez Milana. Lukica ce se mislim uklopiti u taj tim. Sa Rebicem u spicu. Moguce, sve je moguce. Svakako Ibra ide. Hmmm ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

A gde ce Ibra jel se zna ? Isto malo sam skeptik oko Jovica, ali ukoliko mu se da sansa i pogura se malo, moze biti svasta. Rebic covek koji je sedeo na klupi, pa boo ubacica na 30-45min, i onda eksplozija, na 9 utakmica 7 golova, plus svaki gol vredan kao zlato, ili za pobedu ili da se ne izgubi.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada Ibru su uhvatili na treningu Hamarby u Švedskoj ako se ne varam ,mada sam siguran da tamo ostati neće ,potpuno je nepredvidiv tako da očekujem iznenađenje sto se tiče njegovog novog angažmana . 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR

Milan zeli Jovica da upari sa Rebicem, problem je što Milan ne može da izdvoji oko 60 miliona koliko Real zahteva, ali bi Real mogao da popusti jedino ako Milan obeca Realu pravo prece kupovine nad Donarumom, smatra se da ako Real obeca da spusti cenu za naseg internacionalca bice to zbog Donarume. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Veliki Pato, sta povreda moze da (ne)napravi od fudbalera, pravi je pokazatelj ovaj momak. 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 29.4.2020. at 9:55, Vlada rekao/la:

A gde ce Ibra jel se zna ? Isto malo sam skeptik oko Jovica, ali ukoliko mu se da sansa i pogura se malo, moze biti svasta. Rebic covek koji je sedeo na klupi, pa boo ubacica na 30-45min, i onda eksplozija, na 9 utakmica 7 golova, plus svaki gol vredan kao zlato, ili za pobedu ili da se ne izgubi.

Ibraka trenira sa hamarbijem jer ima tamo kupljene deonice kluba ali je rekao da karijeru završava u švedskoj e sad iskreno mislim da će još on igrati pre nego što se vrati. Rebić jeste procvetao sad pri kraju ali iskreno ne znam da li je ro samo trenutni bljesak a jovića misle da upare sa rebićem možda i kostića da im dovedu hahahaha 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Đunisimus Kada sam procitao za Jovica,tacno sam pomislio, sledeci korak je Kostic ? Sta znas, mozda i naprave nesto ukoliko upare Jovica i Rebica, ipak mislim da je to Rebiceva forma, i da cim pocne ovo, on nastavlja po starom. Ako je tacno to za Ibru, eto ti vise sanse za Rebica, gde ce zaista pokazati da li je ovo bio kako se rekao bljesak ili ce da nastavi da sija

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada Pa čitao sam nešto i pratio mislim da neće ostajati u milanu i onda ima šanse za ove ali ne znam ovo za jovića koliko milan može parirati bilo kome ako već real hoće puštati luku a i ovi balkanci u upravi popiše otkaze tako da nemam pojma ali je žalosno gledati ovakav milan

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Đunisimus Zalosno jeste, ali opet, mora da krene da se gradi ekipa, Theo, Paqueta, Maldini, Leao, tako nesto treba ekipi, njih sacuvati i ti si na konju. Opet i Rebic je mlad, mislim da ukoliko se nacilja Jovic, da ce se on i uzeti, neko je vec rekao ovde ili sam procitao, davanjem Jovica direktno Milanu, kasnije je moguca neka dalja razmena sto se tice Donarume, odnosno da Real ima precu kupovinu. Mislim ko ce ga znati sta je sve u njihovim planovima.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada sve to stoji ali je pitanje da li ce ti isti igraci hteti da ostanu ako ne mogu da se bore za ls ili titulu ko se jos zadovoljava ligom evrope to je za neke osrednje igrace ali voleo bih da se malo izdignu i oni i gradski im rival i da liga gori neko vreme sa sve napolijem i lacijom. Moguce je to za jovica i mislim da bi i njeu lepo legao milan

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Lukas Paqeta je bombasticno najavljivan od strane Leonarda u Milanu. Doveden je za 35 miliona evra plus određeni bonusi, gde je transfer narastao do celih 40 miliona evra. Sada klub zeli da ga sev resi, jer mu je najbolji ucinak u prvoj polusezoni i to pod trenerskom palicom Rina Gatusa, naime na 17 meceva je dao 1 gol uz 2 asistencije, kod Djampaplija i Piolija je skrajnut u drugom planu, klub je i ove zime hteo da ga proda ili da ga prosledi na pozajmicu, koja bi posle toga presla u obavezni otkup ugovora, Milan je zatezao cenu zeleci da vrati makar ulozeno, Psg i Leonardo su davali oko 30 miliona evra za njegovu slobodu, Milan je to odbio! Iz ove današnje perspektive bi Milan bio presrecan da ga proda za 30 miliona, ali to u ovom trenutku nije realno, cak sta vise cena mu se prepolovila, pa sad ako izvuču i 20 miliona bice presrecni. Za ovog Brazilca su u ovom trenutku zainteresovani Fiorentina i Roma, ali bi hteli da ga dobiju na pozajmicu, koja bi posle toga mogla prerasti u transfer, i to samo ako zadovolji. Još jedna greška u nizu posrnulog velikana, koji ozbiljno gresi u svojoj transfer politici! 

 

011PaquetaSC.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada jao Alexandre Pato, sad pročitah, kakav igrač, prva pomisao onaj gol Barseloni u prvih par min, kako ih je pretrčao ? stvarno ogromna šteta za njega, video sam da je bio negde u Španiji sezonu, ne znam sad gde je, da su ga zaobišle povrede, tresao bi mreže samo tako ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

trebalo bi da je u sao paolu patinjo mocni a milan jadni sta radi sve ovo je smejurija vise i ne znam sto nisu pustili paketu za 30 milki lepo dovedes zamenu i cao nego tu nesto izvoljevaju sad nece moci za vise od 20 da ga prodaju

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...