Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

AC Milan


Preporučeni postovi

@SaLe Jedan od jačih timova u istoriji fudbala bukvalno. Kakva imena, bukvalno im je cela postava bila da se smrzneš. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 286
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vuko U pravu si, kad pogledaš rezultate, odnosno trofej(e) koje su osvojili, nije to to. U LŠ se moramo složiti da je bitan faktor bila i sreća koju oni nisu imali, a mislim da su mogli da urade ono

@SaLe Jedan od jačih timova u istoriji fudbala bukvalno. Kakva imena, bukvalno im je cela postava bila da se smrzneš. 

@SaLe Bukvalno nisu imali nekog igrača koji je ajd da kažeš "rupa", svih 11 je bilo nenormalno dobro, garantujem da bi se danas prošetali kroz LŠ, s pola gasa. 

Posted Images

Od kako su oni oterali Pirla, jer je kao star, oni su propali. Ne moze se tako postupati sa igracima, obije se u glavu kad tad

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza@VladaKonkretno ova postava je stvarno da se smrznes ,i to bukvalno svih 11,ja sad priblizno takav tim nmg da nadjem,svugde imas po 2-3 perfektna igraca ostalo boranija 🙂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe Bukvalno nisu imali nekog igrača koji je ajd da kažeš "rupa", svih 11 je bilo nenormalno dobro, garantujem da bi se danas prošetali kroz LŠ, s pola gasa. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza @SaLe @Nemanja @Vlada

A kako objašnjavate da je ova ekipa osvojila samo jednu Seriju A? 
Moje mišljenje da je ova ekipa malo precijenjena, par igrača bilo u godinama već..

Nekako kao koncipirana da igra na dva meča LŠ gdje su bili mnogo konkurentniji jer na 38 kola nijesu mogli ništa.. Bukvalno su pojedine igrače odmarali po pola sezone u ligi da bi igrali par mečeva LŠ..

S tim što su stvarno u periodu 2003-2007 bili najbolja LŠ ekipa.. 2003 osvojeno protiv Juventusa (užasno finale ali je bitan trofej). 2004 bili vjerovatno najbolja ekipa, čuveni revanš u La Korunji ih koštao cijele sezone a prvi meč su mogli 10:0 dobiti, čak i oštećeni. 2005 i već za sva vremena čuven meč u Istanbulu. 2006 odigrali do 1/2 i isapli od Barse koja je osvojila. 2007 osvojili i revanširali se Liverpulu..

Već od 2007/08 sezone kreće lagani pad koji nije zaustavljen ni danas poslije 12/13 godina..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko U pravu si, kad pogledaš rezultate, odnosno trofej(e) koje su osvojili, nije to to. U LŠ se moramo složiti da je bitan faktor bila i sreća koju oni nisu imali, a mislim da su mogli da urade ono što je Real nedavno uradio - da osvoje par LŠ redom, lagano. Svakako već uveliko traje pad Milana, a iz sezone u sezone najavljuju da će sledeće da probaju da naprave tim i džabe, postali su klub koji bi se zadovoljio plasmanom u LE i to da pevaju, što baš i nije u renomeu kluba kao što je Milan, zar ne?

Uvek tako kad neko pomene tim koji je imao najbolje igrače na svetu u tom momentu a nije se baš okitio trofejima meni padne na pamet Real iz 2003. i onaj tim što je igrao protiv Partizana, kad pogledaš kakva su to imena, da se smrzneš. 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 4 weeks later...

Da je ikakve pravde, Milan bi trebalo Rebiću da podigne spomenik u prirodnoj velicini, ugovor dozivotan i blanko para koliko hoce.

Pun pogodak za Rebica sto je presao bas u Milan, dok sa druge strane vidimo kako los transfer moze da uzdrma lepo karijeru( citaj Luka Jovic)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Ibrahimović: Negativno je što sam plaćen samo kao igrač

Sjajnim preokretom fudbaleri Milana pobedili su Juventus sa 4:2 u meču 31. kola italijanskog prvenstva.

Zlatan Ibrahimovic

„Rosoneri” su u samo pet minuta postigli tri gola, okrenuvši rezultat 0:2 u vođstvo 3:2, a do kraja meča, preko Hrvata Rebića postigli su i četvrti pogodak za drugu uzastopnu pobedu, odnosno za šesti meč bez poraza u nizu.

Zlatan Ibrahimović je u 62. minutu iz penala smanjio na 1:2, a nakon toga je dodao loptu Kesiju za izjednačenje.

„Star sam, to nije tajna, ali godine su samo broj. Dobro radim, tražim pravi balans, igrao sam danas više nego u poslednjoj utakmici. Dobro se osećam i pokušavam da pomognem ekipi na sve moguće načine.”

Kada je izašao iz igre u 67. minuti, sa klupe je neprestano davao savete saigračima.

„Ja sam predsednik, igrač i trener. Jedino je negativno što sam plaćen samo kao igrač. Da sam bio ovde od prvog dana sezone, osvojili bismo i titulu”, rekao je Ibrahimović, koji nije siguran da li će i sledeće sezone ostati u Milanu.

„Videćemo. Imam još mesec dana da uživam, ali sada sam u čudnoj situaciji i ne kontrolišem baš sve. Ne znam da li će me navijači videti na terenu poslednji put uživo”, rekao je švedski veteran, koji u 39. godini definitivno razmišlja o završetku karijere.

Image

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 jednostavno to je on ,može teći ko šta hoće ,covek ima sjajnu karijeru iza sebe ! Prepun sebe kao i uvek ,ovo su jednostavno izjave koje slušamo celu njegovu karijeru,kraljjjj

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Milan zadnjih par utakmica konacno malo liči na MILAN ... videcemo koliko će ih to držati , ali opciju u napadu i odbrani podhitno trebaju da traže !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Zvanično: Pioli produžio ugovor sa Milanom

Stefano Pioli i sledeće sezone će sedeti na klupi Milana, potvrdio je klub sa San Sira u utorak uveče neposredno posle pobede nad Sausolom 2:1.

Stefano Pioli

Pedesetčetvorogodišnji Pioli, koji je prošlog oktobra stigao u klub iz Milana, stavio je paraf na ugovor do 2022.

Roso-neri igraju odlično od kako je nastavljena Serija A i u poslednjih devet utakmica ostvarili su sedam pobeda i dva remija. Milan je peti na tabeli i trenutno je na poziciji koja direktno vodi u grupnu fazu Lige Evrope.

Proteklih meseci spekulisalo se da će na klupu Milana da sedne Ralf Rangnik, međutim, odlični rezultati ekipe u poslednje vreme promenili su planove čelnika kluba i poverenje su ukazali aktuelnom treneru.

"Ovo nije odluka koja se temalji na nedavnim pobedama, već se temelji na tome da je Stefano izgradio timski duh i jedinstvo u ekipi. Oduševljeni smo sporazumom. Pioli je pokazao da može da sledi viziju fudbala kakav Milan želi," rekao je predsednik UO Ivan Gazidis.

Image

"Srećan sam i ponosan na poverenju koje sam dobio od Milana. Želim da se zahvalim svima, uključujući i naše navijače, koji nam nedostaju na stadionu, ali uvek su nam bliski i podržavaju nas. Kao što sam već mnogo puta rekao, naša je budućnost danas - moramo da budemo fokusirani i odlučni, ujedinjeni i da igramo kao jedno. Nalazimo se na početku izvanrednog puta. Ako tako nastavimo da radimo, napredovaćemo i bićemo sve konkurentniji," istakao je Pioli, koji je trenersku karijeru počeo u Salernitani, a radio je još u Modeni, Parmi, Grosetu, Pjaćenci, Sasuolu, Kjevu, Palermu, Bolonji, Laciju, Interu i Fiorentini.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...