Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FC Juventus


Preporučeni postovi

@Step pa mislim da je jedanm od razloga i njegovih 29 godina i kao da se plase da mu pruze sansu da ce uzeti mesto mladjima mislim da bi njemu legao  neki srednji klub liga evrope kvalitet da pokaze kakva je zver i sta juve propusta meni je recimo on mnogo bolji od bernardeskog i od matuidija i rabioa ali ja se ne pitam tu nista a  u bajernu mnogo vise od perisica pokazivao grota da ga niko ne ceni 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 352
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Alessandro Del Piero je u dresu Stare dame iz Torina postigao u Ligi Sampiona mnoštvo lrpih golova iz slobodnog udarca, majstorije, popularni "Pinturikio", uzivajte u ovom klipu!.  

@SaLe @Step po meni glavi igrač u Juventusu kada je napad u pitanju ,preuzima veliku odgovornost i sve kreće od njega ,  ovo je najbolji potez kluba ,sačuvali su trenutno najvrednijeg igrača u ekipi i

@Vlada hahaha "felerican" ? Tesko ce se Juve odreci  Dybale , realno on moze da odigra jos 10tak sezona sigurno , tu je vec 5 sezona , vrlo moguce da ce tu ostati dugo , prava 10ka a i po meni se odli

Posted Images

Njih dvojice hoce da se rese zbog velikih plata, a sada je kriza i to..  iskreno od rabioa sam ocekivao vise i mislim da je dobar fudbaler, mozda sam ja pogresio u proceni, a mozda je i do sarija. Mada cim je sa majkom zezao klubove za platu i to, nisu to bas cista posla. A daglas je zver. Medjutim verovatno ceste povrede i visoka plata su razloh zbog koga im se ne isplati

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe @Step po meni glavi igrač u Juventusu kada je napad u pitanju ,preuzima veliku odgovornost i sve kreće od njega ,  ovo je najbolji potez kluba ,sačuvali su trenutno najvrednijeg igrača u ekipi i ne sumnjam da će opravdati očekivanja !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

I dibalu ne poštuju dovoljno koliko dečko dere i za njega nema mesta u prvoj postavi i ovde i u argentini to je malo čudno. Njemu da se da slobode pokazao bi kakva je klasa a ne da bude u senci ronalda

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Po meni vise doprinosi kvalitetu igre od ronalda, daleko od toga da je kiki los. Medjutim zasto kod sarija dibala ulazi sa klupe, a recimo pocinje bernadeski, bog ce ga znati

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja@StepDibala nije najbitniji nego je iza Ronalda jer ako oduzmes golove koje je CR7 postigao ove sezone Juve bi bio 8 na tabeli ,tako da jeste Dibala opasan igrač ali nije ni blizu Ronalda 🙂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe Jeste svakako da je tako, ali opet ipak mislim da su @Nemanja, @Step i @NemanjaNis mislili na mladost, i pre svega sa kakvom ljubavi igra on, ronaldo je dosao u Juve, i onda smo svi zaboravili na njega, a nije fer iskreni, a opet nece ni taj Ronaldo ostati do 2025, a opet znamo da Dibala zeli ostati u klubu, jer da ima i pomisli sa zeli otici, vec bi se mediji razgrabili oko prica kako ide u Real,Barsu,Man, ali on je striktno rekao, da ostaje, a to svi cene vise nego par golova CR7. On sa takvom lakocom igra, da je tu stras, a svakako da je on i sadasnost, ali i buducnost Juventusa.

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe Ronaldo dale golove ali konkretne poteze u napadu vuče Dybala i najvise odgovornosti on preuzima ,pored takvog igrača i ostalih naravno nije Ronaldu toliko tesko dati golove ,pogledaj kakve je golove davao ! @Vlada tako je ,ako uzmemo u obzir njegove godine i sve ostalo ...tu je budućnost Juventusa 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

I meni se ne svidja to sto se ronaldo trti da sutira svaki slobodnjak, covek nije dao gol iz slobodnog udarca od kad je u juventusu, a recimo pjanic i dibala tu trpe malo

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaNisZna se ko je gazda i ko vodi glavnu rec u kuci, a realno dokazao je ranije mnogo puta da ume da izvede slobodnjak na fantastican nacin, e sad sto nije u formi trenutno to je drugo, ali ima autoritet veliki. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

U juventusu nezasluzeno ima glavnu rec sto se toga tice. Mak' se covece i pusti one kojima ide od noge 🙂 a inace mislim da pirlo sada obuje kopacke, bio bi im svima komplet tata sto se tice prekida

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Juventus odredio cenu za Iguaina

Kako prenose italijanski mediji, Juventus želi da proda Gonzala Iguaina za 18 miliona evra.

Gonzalo Iguain

Već izvesno vreme spominje se da bi iskusni fudbaler mogao da napusti Torino, pošto mu ugovor ističe na kraju naredne sezone.

Inostrani mediji javljaju da su za njega zainteresovani pojedini engleski klubovi, ali da najveće šanse ima argentinski River.

U nedelju se pojavila informacija da je Juventus spreman da ga proda za 18 miliona evra.

Iguain ima 32 godine, ove sezone je do sada odigrao 34 utakmice, postigao je osam golova, uz toliko asistencija.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe vidi ovo normalan covek ne može iz 500 puta ... iskreno pomislio sam da je montirano ,sa kojom lakoćom je ubacio u kos ,kakav kralj 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...