Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Coppa Italia/Supercoppa Italiana


Preporučeni postovi

  • 1 month later...
  • Odgovori/odgovora 59
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Jako dosadna utakmica, Juve nije iskoristio par sansi ali na kraju su prosli u finale zbog gola u gostima. Sutra Napoli protiv Intera, ima prednost od 1:0 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Juve taman onoliko koliko ne bilo potrebno da prodje 😂

Danas, mislim da je jucerasnja utakmica pokazala da treba vremena da sw vrati lepa igra, tako da verujem da Napoli ide dalje, bez nekih problema

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук

Al' je Ospina izvukao Napoli kao retko ko ji golman u poslednje vreme, naravno i Lukaku je tu doprineo sa svojim promašajem. Šteta što je Inter ispoao jer mislim da bi bilo zanimljivije da su ostali u igri sa Juveom, bilo bi zamiljivije, mislim da će sa Napoolijem da lako izađu na kraj

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Nije bila loša utakmica za razliku od prve ,Inter je pokazao malo više od Napolia ali nisu imali srece da daju drugi gol ...  sve se crta Juveu da uzme i Cup 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Počela je upravo i finalna utakmica kupa Italije i moram priznati da je scenografija na tribinama odradjena za svaku pohvalu!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ronaldo je ispao toliko smesan, da ovo vise nije normalno. Sa njegovim forama da sutira penal 5 po redu, kako bi on bio taj koji je "osvojio". Cim je video da je Dybala promasio, morao je CR da sutira, jer se posle Napolijevog gola sve srusilo

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Zasluzeno napoli uzeo kup... Juve u dva meca gol nije dao, od toga jedan mec su veci deo igrali sa igracem vise. O izboru izvodjaca penala u juventusu ne znam sta da kazem. Ali sve cestitike za napolitance, godinama su u vrhu italijanskog fudbala

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 7 months later...
  • 3 months later...

Golovima Kulusevskog i Kieze ,Juventus je uspeo da savlada odličnu Atalantu rezultatom 2:1 i tako u svoju vitrinu stave još jedan trofej ,kojim su donekle spasili ovu lošu sezonu za njih.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...