Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Bundesliga 2019/2020


Preporučeni postovi

@Conga jasno sve , ali koliko je eto Hazard već propustio teren zbog toga ...vratio je on kilazu na normalu ,a forma i igre će se videti kad krenu utakmice ...! Sanco nema godine kao Hazard i Firmino , mislis da je dobro to sto već sada ima tako neprofesionalan pristup ? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 212
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Citam zvanicni sajt Borusije Menhengladbah i ne verujem koliko kreativno a jednostavno rade posao. Posto ce se nastavak Bundeslige verovatno igrati pred praznim tribinama (prica se da ce biti par stot

Evo upravo gledam utakmicu,Frankfurt je uzasan,ovo ne lici ni na sta,Kostic imao jedan slobodnjak i to je to.3 dana da se igra nece dati Mehengladbahu gol.Katastrofa...

@Vladadečko očigledno ima pravilno razmišljane počeo je karijeru u velikom klubu sigurno je video mnogo talenata koji su propali je im nije pružena prava prilika i on sada ne želi da pravi slične greš

Posted Images

azar i firmino su za tri klase bolji igraci ako je sanco za dve od pulisica. jedna sezona i dizu ga u nebesa decko veze nije imao protiv salkea i bajerna i onda igra protiv prezaljenog padeborna i to da neke smesne golove. Nije kreator sto se videlo ima malo godina i neke kul brojke ali to mu nista ne znaci kad je neprofesionalan. Dembelea nisu ubile povrede nego sto je decko bolid kao i ovaj sanco ne vodi raacuna o ishrtani i tome i zato se povredi, Mali haland izmislio fudbal za sanca

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ocajni Werder je lagano izgubio od sjajnog Ajntrakta ,Kostic asistent i lagana pobeda 0-3

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Trener Ajntrakta Hitler ovaj Hiter je izjavio da su 2 kluba iz Italije zainteresovane za Kostica i da ce biti tesko zadrzati ga ,Ajntrakt ga ceni 35 miliona a jedan od klubova zainteresovanih je Inter,za drugi se jos ne pominje 🙂

 

GettyImages-1189561384-1068x1602.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe brzo će njega neko pokupiti odavde ,to je realna cena za njega , svaku utakmicu me pozitivno iznenadi ,odlican je 

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaPa realno nije.los ,i deluje da moze da igra u jacem klubu ,i konacno se bori za neki trofej 🙂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Bayern dominaciju nastavlja, dok dortmund slabom igrom stize do 3 boda. Nesrecni Lajpcig u poslednjim minutima meca prima gol. 

20200606_203854.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Dve najgore ekipe u prvenstvu Salke i Union Berlin su odigrali utakmicu onako kako je se i ocekivalo od takve dve ekipe 1:1,znaci strasno.Sa druge strane Werder je izgubio od Wolfsburga i ukoliko ne pobedi u sledecem kolu Paderborna,druga ligo siri svoje grane i primi Werdera.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada imam osecaj da će Byern dominirati još dosta sezona ,  niko se njih tu konstantnost u igri ,atomska ekipa i sve su jaciiiiii ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Ma jednostavno su finansijski druga dimenzija u odnosu na ostatak lige..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko @Nemanja I finansijski i organizaciono su druga dimenzija za sve u Nemačkoj, a što je najjače nikada se nisu razbacivali i dovodili pojačanja od 100m, kad pogledate npr Roben i Riberi su najveći deo karijere tu proveli, što znači da su bili mirni na tim pozicijama, sad imaju Nojera koji će garantovano tu i da završi karijeru, Milera koji je isto godinama u klubu. Baš dobru politiku imaju i daje im rezultate 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza neverovatno kako osete vrhunski talenat i čim krene da se razvija neki fudbaler pokupe ga i skoro uvek pogode sa transferom ... svidja mi se to sto čuvaju igrace i mnogi kod njih igraju mnogooo sezona ,dobro se poznaju i čuva se taj sistem fudbala koji gaje .

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Jeste. Dovedeš mladog igrača za sitne pare, napraviš od njega mašinu i to je to, imaš igrača za narednih deset godina. Baš baš dobru filozofiju imaju majke mi, ne znam ko i kad može da ih skine sa trona u Nemačkoj, bukvalno mislim da će zauvek dominirati 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza za sad su za klasu jaci od svih ekipa ,imam osecaj da igraju ligu sa pola gasa ,svaki put kad pomislim da će ih nelo slinuti sa troja lad im se približi ..oni daju gas i pobegnu sa bodovima mnogo ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Nijesu pucali 100mil pojedinačno na nekog igrača ali su “očerupali” najvećeg konkurenta i uzeli mu osim Rojsa sve najbolje igrače.. Kao kad bi recimo City uzeo Liverpulu Salaha, Manea i Van Dajka. Eto toliko su jači od svih u Njemačkoj..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Svi ih kao osuđuju zbog toga ali ja ne vidim šta tu nije legitimno, normalno je da su uvek zainteresovani za najbolje igrače iz njihove lige, i sami ti igrači mogu da ih odbiju ako im je toliko stalo do tog kluba u kojem trenutno igraju, konkretno sad kad pričamo o Dortmundu, što su Humels, Gece i Levandovski pristali da pređu? Šta Bajern briga, vijaju ono što valja i to je to 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Ma naravno, njihovo je pravo da traže nekog igrača a igrač/tim mogu da odbiju.. 
Bajern je nešto posebno u Njemačkoj i on se skoro nikad ne odbija..

Medjutim meni je Rojs napravio pravi posao ostankom u Borusiju, postao ie legenda i kluba a i Njemačkog fudbala.. Samo povrede su ga koštale da bude najveći Njemački fudbaler u 21om vijeku.. Nažalost zbog povrede nije i prvak svijeta..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Svi ih kao nešto napadaju, a svaki klub ili igrač ima pravo da ih odbiju, mogu da kupe komplet tim Dortmunda ako žele bukvalno, pa najjači timovi iz svakih liga kupuju najbolje iz ostalih timova i nikom ništa. I meni je Dortmund draži i voleo bih da budu šampioni, ali činjenica je da Bajern radi ubedljivo najbolji posao i to je to.

A to za Rojsa mi je baš baš krivo. Kad mu pogledaš statistiku, čovek ubija kako igra, svaki meč gol ili asistencija, ali neverovatno koliko ga ubijaju te povrede, da li je čovek stvarno toliki baksuz ili šta je. Da je bio samo malo boljeg zdravlja garantujem da bi igrao u Barsi/Realu. Ima kvalitet za bilo koji klub na svetu, ali džabe kad ga telo izdaje. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Naravno da je imao kvaliter da bira ali je možda zbog tih povreda i imao “sreće”.. Po meni bolje je legenda Borusije nego samo jedan od u Realu/Barsi/Bajernu..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...