Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Bundesliga 2019/2020


Preporučeni postovi

@Vuko Bolje je svakako naravno, ali ja mislim da bi on ostavio značajan trag i u nekom drugom klubu, a ne da bi bio samo "jedan od". Ima on realno kvalitet za bilo koji klub, ko zna gde bi mu granica bila. Sve govori kad mu pogledaš statistiku dok je zdrav.

Uvek kad pričamo o povredama meni prvo padne na pamet Ronaldo, onaj pravi naravno

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 212
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Citam zvanicni sajt Borusije Menhengladbah i ne verujem koliko kreativno a jednostavno rade posao. Posto ce se nastavak Bundeslige verovatno igrati pred praznim tribinama (prica se da ce biti par stot

Evo upravo gledam utakmicu,Frankfurt je uzasan,ovo ne lici ni na sta,Kostic imao jedan slobodnjak i to je to.3 dana da se igra nece dati Mehengladbahu gol.Katastrofa...

@Vladadečko očigledno ima pravilno razmišljane počeo je karijeru u velikom klubu sigurno je video mnogo talenata koji su propali je im nije pružena prava prilika i on sada ne želi da pravi slične greš

Posted Images

Juce prava goleada u Nemackoj. Bayern verovatno i potvrdio titulu, dok Bremen krenuo da grize ka opstanku

 

20200614_093706.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Leverkuzen ostaje bez LŠ, jer je na gostojucem terenu izgubio od Herte. Ostalo je jos jedno kolo, ali tesko sta se moze promeniti.

 

20200620_180308.jpg

20200620_180326.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Jako mi je drago da ce Borusija Menhengladbah igrati Ligu Šampiona zato što je to pakleno vruć teren i biće to izuzetno tesko gostovanje svima.

20200627_191438.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 4 weeks later...

Levandovski najbolji igrač Bundesa u izboru kolega

Fudbaler Bajerna Robert Levandovski najbolji je igrač Bundeslige u izboru koji su za magazin Kiker napravili igrači.

Robert Lewandowski

Robert Levandovski imao je iza sebe još jednu sjajnu sezonu. U Bundesligi je postigao 34 gola i tako peti put posatao najbolji strelac lige.

U anketi magazina Kiker, u kojoj je glasalo 270 fudbalera, Poljak je proglašen najboljim igračem Bundeslige. Dobio je više od 42 odsto glasova.

Iza Levandovskog je ostao Džejdon Sančo sa 14 odsto glasova, a treće mesto zauzeo je Jošua Kimih sa 12.

Igrači su za najboljeg trenera izabrali stratega Bajerna Hansa Flika koji je dobio čak 61 odsto glasova, dok je najbolji golman Manuel Nojer sa 35 odsto glasova.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 msm da ni od navijača niko nebi rekao drugacije , konstantan je celu sezonu igra odlicno ,reseta mreže ... apsolutno zasluzeno priznanje !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaKad se uzme u obzir celokupan ucinak u sezoni apsolutno zasluzuje mesto ispred svih, da je onaj mali iz Dotmunda dosao ranije bilo bi klanja.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ja verujem da je ovo izraz lica svakog pravog ljubitelja fudbala, koji je verovao da Levandovski uzmia ove godine..

 

20200720_151104.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada Ne mogu da verujem da će čoveka uskratiti za nagradu koju je skroz zaslužio, neverovatno, kakvu sezonu je odigrao, u svakom takmičenju je bio najbolji strelac

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...