Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Bundesliga 2019/2020


Preporučeni postovi

@Nemanja Koliko sam shvatio, 2 igraca iz Kelna i jedan iz strucnog staba su zarazeni, sto je i navelo vlasti da se pocetak pomera, ali kao ne zna se do kada, jer moraju svi biti zdravi da bi liga krenula.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 212
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Citam zvanicni sajt Borusije Menhengladbah i ne verujem koliko kreativno a jednostavno rade posao. Posto ce se nastavak Bundeslige verovatno igrati pred praznim tribinama (prica se da ce biti par stot

Evo upravo gledam utakmicu,Frankfurt je uzasan,ovo ne lici ni na sta,Kostic imao jedan slobodnjak i to je to.3 dana da se igra nece dati Mehengladbahu gol.Katastrofa...

@Vladadečko očigledno ima pravilno razmišljane počeo je karijeru u velikom klubu sigurno je video mnogo talenata koji su propali je im nije pružena prava prilika i on sada ne želi da pravi slične greš

Posted Images

@Nemanja i ja se nadam..ali mi ne mirise ovo na dobro,ne znam tano sa se ovo desava,samo daj Bože da krene neka liga posle ima da se igra 100% samo da jedni krenu od ovih ozbiljnijih da vidimo kako ce to funkcionisati.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki bukvalno tako ,bar nešto da počne pa ćemo moći da se orjentisemo na osnovu toga i videti hoce li se moći igrati ili ne ... sve smo bliži tome da se ove godine nećemo nagledati sporta više ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kada vidim obracanje Angele, i koliko se ona protivi nastavku, imam los osecaj.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Da troje iz kelna je zaraženo ali ostatak tima normalno nastavio sa treninzima i samo cepa. Meni iskreno ništa od ovoga ne uliva neku nadu da će biti nastavka svaki čas se odlaže čočetak traže se razne garancije ne sluti mi ovo da će biti fudbala do leta

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Nemačka kancelarka Angela Merkel dala je dozvolu za nastavak fudbalskog prvenstva, pa će se Bundes liga vratiti već 15. maja.

Sve ovo dalo se naslutiti već pre nekoliko dana, kada su počela obavezna testiranja u klubovima Bundesl ige i Cvajte. Iako je zvanično sastanak nemačkih lidera zakazan za sutra, već sada je jasno da više ne postoje prepreke za nastavak prvenstva.

Nemačka je, za razliku od većine evropskih zemalja, uspela da spreči ozbiljnije širenje korona virusa, što je ovoj državi omogućilo da ranije ublaži mere u odnosu na ostale.

Nemci će tako biti prvi u najjačim evropskim ligama koji će nastaviti prvenstvo prekinuto još 9. marta zbog širenja zaraze.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

- Slike Salomona Kalua iz svlačionice Herte apsolutno su neprihvatljive - navodi se u saopštenju nemačke fudbalske lige.

- Žao mi je ako je moje ponašanje ostavilo utisak da koronu ne shvatam ozbiljno. Želeo bih da se izvinim zbog ovoga - kazao je fudbale.

Bundesliga, koja namerava da ponovo pokrene sezonu od 16. maja, objavila je da je na masovnim testiranjima igrača i pomoćnog osoblja na korona virus bilo deset pozitivnih rezultata.

batica kalu hahaahah kakav mozak od coveka 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ma pomerice se na kraju na 10 jun. Ali ako je svega 10 ljudi... Nije toliko strasno u principu 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

da da kruze price da je 15 maj vreme kada ce da se zakotrlja opet loptica po nemackoj pa cemko videti da li ce tako i biti 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Jeste sjajan i njegove brojke u golovi su neverovatni,mlad i vrlo talentovan ,ali da nije malo rano porediti ga sa Ibrahimovićem,kao što pricaju u sportskim vestima,po meni jeste ?

 

haland-borussia-TW-1068x793.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

halandinjo najbolji potez prelazak u borusiju ima da izreseta ovde sezonui i onda ide dalje e sad da se poredi sa ibrom hahaahahah to je preterivanje koliko god obozavao halanda da se ne lazemo ibro je kategorija sama za sebe a haland ce biti igracina to mora da se desi zao mi nas u barazu vec ako se odigra on i sorlot ce da nas unakaze

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe odlican je , kakav osecaj za gol ima to je strasno , ima neku specificnu igru kao niko drugi .. snalazi se sjajno u svakoj situaciji i svakako ogroman potencijal , zanima me šta će uraditi do kraja sezone pa i sledeću ,kako će se razviti ..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Steta sto ce Haland da predje u Bajern. Zbog onog famoznog dogovora koji imaju Dortmund i oni. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaHaland se jeste tako prikazao ali i dalje je mlad i zelen ,sacekajmo malo za definitivnu ocenu za sad je top posteno:)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe  ali idealno bi bilo, Lewa nazad u Dortmund, Haland u Bajern. E sad koliko je to realan scenario... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ipak je demantovana vest da je Merkelova stopirala nastavak bundeslige za 16 maj,sve je prepustila fudbalskom savezu tako da 16 maj ostaje opcija za nastavak :)

Bundesliga return: 10 positive Covid-19 tests in Bundesliga 1 and ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...