Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

DFB-Pokal/DFL-Supercup


Preporučeni postovi

  • 5 months later...

Izvinjenje posle skandala: Podlegao sam provokacijama

Posle ubedljivog poraza od svog bivšeg kluba i provokacija sa tribina fudbaler Hamburgera Toni Lajstner fizički se obračunao sa jednim navijačem Dinama iz Drezdena.

Toni Leistner Hamburger SV

Trećeligaš Dinamo iz Drezdena ubedljivo je na svom Rudolf Harbing stadionu savladao nekad veliki Hamburger SV 4:1 i izbacio ga iz Kupa Nemačke, ali se posle zaslužene pobede domaćina mogo više govori o incidentu koji se dogodio posle meča.

Fudbaler poraženog tima 30-godišnji Toni Lajstner naprasno je prekinuo intervju koji je davao na tribini i prišao jednom navijaču Dinama, uhvatio ga obema rukama i oborio na zemlju. Brzo su svi reagovali i odgurnuli nervoznog fudbalera.

Ispostavilo se da je reč o bivšem fudbaleru Dinama, koji je rođen u Drezdenu. Nije više mogao da izdrži dobacivanja i provokacije navijača i odreagovao veoma ružno. 

Kad su se stvari smirile shvatio je kakvu je glupost napravio:

"Izvinjavam se zbog svog neprimerenog ponašanja i mogu samo da obećam da se ovo više nikad neće ponoviti, bez obzira kakve mi uvrede u budućnosti budu govorili", napisao je Toni Lajstner na Instagramu i dodao:

"Vređali su me posle utakmice s tribina u mom rodnom gradu. To obično mogu da podnesem. Ali ovo su bile najgore uvrede, koji su se odnosile na moju porodicu, suprugu i ćerke. Jednostavno, eksplodirao sam", rekao je Lajstner, koga sigurno čeka kazna posle incidenta.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Nije se BAYERN lepo proveo sinoc u kupu , ispali su od mnogo slabije ekipe , mada ko je gledao utakmicu kasno mu je zasto su ispali ,ovi momci su odigrali savrseno ovaj mec 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Kako se juce zeznuo zrener Lajpziga ,nekoliko glavnih igrača ostavio je na klupi da bi Dortmund vrlo brzo napravio prednost od 3:0 i tako resio posao već u prvom poluvremenu ,propisno su se ispromasivali i jedni i drugi ali gledali smo meč vredan finala 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...