Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Ligue 1 2019/2020


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 40
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

PSG zvanično osvojio titulu ! Kraj sezone i trenutno poredak na tabeli je uzet kao konačan ...

@Nemanja Tako je, PSG je uzeo titulu, Marsej i Rennes u LŠ, dok Lil ide u LE. A Lyon posle dugo godina, bez LŠ.

Nas golman Predrag Rajkovic je proglasen za najboljeg golmana lige 1,sve pohvale za njega potpuno zaslluzeno :)

Posted Images

  • Vuko pinned this tema

Mislim da je Lyon mogao mnogo bolje da odigra sezonu,nekako su traljavo poceli sezonu i nikako nisu uspeli da udju u pravu formu,tek kada su im se povredila dva najbolja igraca Depaj i Rene Adelaid tada su poceli da igraju ozbiljniji fudbal...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Francuska liga ne zanimljiva.Prvak se zna unapred,mozda malo neizvesnija borba za Ligu sampiona i Ligu Evrope.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Francuska liga se  po mom mišljenju najviše razlikuje od ostalih evropskih liga jer poseduju drugačiji stil ne toliko tehnički moćan koliko atletski jer velika većina igrača potiču sa afričkog kontinenta i imaju visinsku i atletsku dominaciju zato u poslednje vreme imaju veoma talentovanih štopera i to modernih štopera po meni varan će biti najbolji štoper na svetu.

PSG nema baš svake godine konkurenciju ali dešavalo se Monako je uzeo titulu jesu tada više ulagali ali su većina igrača već bila kod njih i eksplodiralisu i nigde nakon odlaska nisu baš previše pokazali .taj tim Monaka pokazuje da nije nemoguće da PSG ne bude šampion.

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa dobro @Flaki nije bas da je ne zanimljiva od kad je PSG postao najskuplja ekipa u ligi imali smo dva iznenadjenja,Monpelje (2011/2012) i Monako (2016/2017) da su bili sampioni a pri tome su jedne ili dve godine  veoma bili blizu cini mi se Lyon i Marsej ako se ne varam a i ne moze da bude bas nezanimljiva liga u kojoj se igra lep i brz napadacki fudbal.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 15.4.2020. at 13:12, Step rekao/la:

Francuska liga se  po mom mišljenju najviše razlikuje od ostalih evropskih liga jer poseduju drugačiji stil ne toliko tehnički moćan koliko atletski jer velika većina igrača potiču sa afričkog kontinenta i imaju visinsku i atletsku dominaciju zato u poslednje vreme imaju veoma talentovanih štopera i to modernih štopera po meni varan će biti najbolji štoper na svetu.

PSG nema baš svake godine konkurenciju ali dešavalo se Monako je uzeo titulu jesu tada više ulagali ali su većina igrača već bila kod njih i eksplodiralisu i nigde nakon odlaska nisu baš previše pokazali .taj tim Monaka pokazuje da nije nemoguće da PSG ne bude šampion.

 

pa da uglavnom su afrikanci tu i kao sto kazes tu su atletski nadmocni ali nema bas neke konkurencije psgu mada ni oni nisu nesto igrali ove sezone kao da ih je smorila liga igraju maksimalu kad dodje neki jaci klub a ove ostale sa po pola gasa to je dosadno i gledati kako se izivljavaju nad anzeom ili amijenom i tako tim ekipama a onda ocekujes marsej ili lion da ih namuce ovi ih otresu lagano bukvalno liga bez briga za njih tresko da moze opet neko da iznenadi kao monako ne bi dozvolili to 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Đunisimusove sezone zaista često deluju kao da se muče a i često s obzirom na njihovu nadmoć primaju 3 ili više golova dobro često se izvuku .

Sad ako im odu mbape i neymar mada ne verujem da će obojica otići to kada bi se desilo nebi više bila baš tolika razlika između njih i ostalih timova u vrhu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Step da da ovo je cudna neka sezona bas protiv bordoa 3 komada protiv amijena isto primaju e sad ako bi otisla ova dvojica tu bi svasta bilo mada iskreno mislim da nece moci, mozda jednog zrtvuju ali obojicu to nema seme. Ali ne znam ni koliko ce biti zanimljivo el kalaifiju da ulaze a da ne moze u ls da uradi nesto ozbiljnije mozda se umori covek od tolikih ulaganja i malo zavrne slavinu. Valjalo bi da ima bar jos jedan jak rival da su tu negde da se kolju pa da se onda osile i drugi kad vide da se moze sa njima igrati i da bude zanimljivo ovako gubi draz na pola sezone

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Čuo sam u nekim medijima da Toni Parker planira i pregovara oko toga da preuzme i fudbalski klub Lion. Aktuelni predsednik Liona ima mandat do 2023. i planira da se povuče sa te funkcije i da vođenje kluba prepusti Parkeru, tj da on bude njegova zamena. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981Da to je vec prakticno gotova stvar,Ola ide u zasluzenu penziju i klub prepusta Parkeru koji je predsednik i kosarkasog kluba koji igra trenutno evroligu i koji finansira fudbalski klub tako da se uskoro ocekuju i velika kosarkaska imena u Lionu...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milos91Parker je vlasnik Asvela koliko sam upucen. Sjajan primer bivseg sportiste koji se vrati u domovinu i pametno ulizio novac u neki klub, u ovom slucaju kosarkaski. Vratio je Asvel tamo gde mu je mesto u Evropi. Nadam se da ce taj slucaj biti i sa Fk Olimpik Lionom.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Dva najelitnija fudbalska šampionata u Francuskoj, Liga 1 i Liga 2, se neće nastaviti, javlja ,,Ekip“.

Virus korona je glavni razlog ove odluke, te su čelnici tamošnjeg fudbala odlučili da se sezona prekine, a moguće je da u avgustu počne šampionat za 2020/2021 godinu.

Ujedno, Francuzi su prvi iz “liga petice” koji su odlučili da okončaju tekuću sezonu. Izvan top pet najjačih liga, prethodno se Holandija takođe odlučila na ovaj potez.

 

 

1024x576a.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VladaIzgleda će redom lige širom Evrope da se odluče da prate potez Holandije. 

I sad zbog takvog poteza neće pretrpeti sankcije UEFE. 

Još se ne zna odluka fudbalskih vlasti kako će se registrovati prekinuti šampionat. U trenutku prekida prvi je Pari Sen Žermen sa 12 bodova više od Olimpika, koji je na mestu koje direktno vodi u Ligu šampiona, dok je Ren treći i trebalo bi da ide u kvalifikacije. Neke informacije govore da će se prihvatiti stanje na tabeli, što znači da će biti proglašen šampion, ali i da će biti ispadanja, a u tom slučaju ta sudbina čeka Nim, Amijen i Tuluz. Kod Holanđana i Belgijanaca nije bilo ispadanja, mada su Belgijanci proglasili šampiona za razliku od komšija.

Ovo je veoma nezgodna situacija za Lion i Pari Sen Žermen koji su ostali u konkurenciji za Ligu šampiona, koja bi trebalo da se nastavi u avgustu mesecu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 Tacno tako, vidis da je i kod nas Odbojka zavrsena. Ne znam, sve vise dolazim u iskusenje da kazem da treba sve prekinuti, pa u avgustu/septembru krenuti novu sezonu a ovu sezonu okoncati kako i jeste, prema tabeli naravno, ondosno uzeti u obzir sve sto je do sada odigrano, znaci prekinuti sve, i ko se gde nalazi, ide u to takmicenje koje mu sleduje prema tabeli

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VladaApsolutno je to najbolje rešenje da se ne razmišlja više o tome i da se svi bace punim gasom na pripreme za sledeću sezonu. Lepo da se podvuče crta, niko ovo stanje nije želeo, ali kako je tako je, tako mora. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

i to je to nema francuzas ali onda moraju ls igrati negde drugo ako se nastavlkja u avgustu posto je u francuskoj sve do septembra zakoceno i tu je problem 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

PSG zvanično osvojio titulu ! Kraj sezone i trenutno poredak na tabeli je uzet kao konačan ...

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...