Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

ABA liga 2019/2020


Preporučeni postovi

Jedno kolo je ostalo do zavrsetka regularnog dijela sezone. Poznata su tri ucesnika plejofa a to su Partizan, Buducnost, Crvena Zvezda dok se za poslednje mjesto bore Mornar i Cedevita Olimpija.. Mnogo je nepoznanica vezano za ostatak  sezone.. Kad ce se nastaviti, u kojem formatu, sa publikom ili bez.. Glavna je nepoznanica ipak da li osvajanje Aba lige garantuje mjesto u Evroligi sledece sezone..

unnamed.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 932
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@sin_mitar Vidim krenuo si jako.. Nije tacno da Partizan trazi titulu, pogotovo neodigranu!!! Ostoja je sns kadar i kao takav los ali je za gmizavca majka Tereza.. Drugo, Partizan nikad nije igra

@Vuko nemoj mi reći da si se upecao na provokaciju za Zagreb ? Pošto je Partizan obezbedio prvo mesto, mislim da im je totalno nebitno sa kim će igrati u polufinalu a sa kim u finalu jer mislim da nij

@Milan Cimnite ih za neko prijateljstvo 😉😂

Posted Images

Bo McCalebb mora da pocninje na kecu.. Slazem se za Bogdana. Zofrija i Pekovica a mozda bih zbog suta stavio Bertansa na tri..

Jan moze sa klupe da pokriva 4/5 ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko pinned this tema
5 minutes ago, Veliki Zizu said:

Koji Tepić, šta je sa Vujanićem??? Eeee grobari grobari...

Onda je bolje Djordjevica stavit..

Ipak ovo je biranje najbolje Partizanove petorke u ABA ligi a Milos nju nije nikad igrao ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

https://www.meridianbetsport.rs/kosarka-aba-liga-cedevita-olimpija-otkazi-dominik-artis-domen-bratoz/
 

Da li u Ljubljani imaju informacije da je sezona završena? Hoce li biti proglaseno aktuelno stanje na tabeli za konacno? U kojem forumatu ce se igrati PO ako se bude igrao, sa publikom ili bez?

  • Tuzan 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

generalno mislim da su sezone zavrsene. Sad da li je to pravo ili nije, to je velika tema. Takodje kako ABA nema vise garantovano mesto, ne vidim poentu da se zavrsi sezona navrat nanos a da pritom nikom nije zagarantovano mesto u EL. Mislim da ce EL ostati sa istim timovima ko ove godine, jer ko sto sam vec rekao, po meni nece vise biti kosarke ove sezone

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Svakako bi sezona trebala da se privede kraju u bilo kom formatu jer prosto ne bi bilo realno prema nekim ekipama da se sada zavrsi i proglasi pobednik.U ovom slucaju bi Partizan bio taj koji bi profitirao.Najrealnije bi bilo da se odigra final four ali na neutralnom terenu pa makar i bez publike.

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Koliko sam video, da je ministar za omladinu i sport izjavio, da ce sva sportska desavanja da se zavrse, po kom formatu, to je stvar Aba lige u ovom slucaju, ali opet je naglaseno, da ce biti bez publike. Opet ovo pitanje vezano da li pobednik ide u EL, koliko sam ja citao britanske clanke pre izbijanja ovog stanja, jeste da njima ide nase mesto, dok ce propusnica( odnosno kako je nazivaju pozovnica ?) biti dodeljena prvaku ABA lige, za ovu godinu, a za kasnije, mislim da ni oni ne znaju. Ali svakako imacemo Partizana kao osvajaca, tako da Srbijoo, nemoj da brines⚫⚪

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Slazem se da treba da se odigra F4 na neutralnom terenu. Iskreno, mislim da Cedevita nece uci na F4 ove sezone, s obzirom na to koliko je igraca otislo u poslednjih par dana. Tako da kao ucesnike F4 vidim Partizan, Buducnost, Zvezdu i Mornar. Navijacki bih voleo da Zvezda osvoji, ali otom potom. Nek pobedi najbolji ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

I opet se vodi polemika oko toga da li i koliko ce mesta ABA liga imati u Evroligi, kao i svake sezone. Evroligi ocigledno vec godinama nije u interesu kvalitet takmicenja, nego iskljucivo profit

  • Tuzan 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
39 minutes ago, Vuko said:

https://www.meridianbetsport.rs/kosarka-aba-liga-cedevita-olimpija-otkazi-dominik-artis-domen-bratoz/
 

Da li u Ljubljani imaju informacije da je sezona završena? Hoce li biti proglaseno aktuelno stanje na tabeli za konacno? U kojem forumatu ce se igrati PO ako se bude igrao, sa publikom ili 

Ma nema sanse da se zavrsi, niti bi Čović to dozvolio, makar on sam igrao sam play off. (P.s. Mislim na starijeg ? )

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Da li mislite da je posteno da se igra f4 na neutralnom terenu i bez publike a odigrano je 21/22 kola? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
6 minutes ago, Vuko said:

Da li mislite da je posteno da se igra f4 na neutralnom terenu i bez publike a odigrano je 21/22 kola? 

Pa zbog ove situacije neminovno je da se odigra bez publike,a neutralan teren zbog neke psiholoske barijere.Naprimer Zagreb jer nece biti Hrvatskog kluba u Top4.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 12.4.2020. at 15:54, Vuko said:

Jedno kolo je ostalo do zavrsetka regularnog dijela sezone. Poznata su tri ucesnika plejofa a to su Partizan, Buducnost, Crvena Zvezda dok se za poslednje mjesto bore Mornar i Cedevita Olimpija.. Mnogo je nepoznanica vezano za ostatak  sezone.. Kad ce se nastaviti, u kojem formatu, sa publikom ili bez.. Glavna je nepoznanica ipak da li osvajanje Aba lige garantuje mjesto u Evroligi sledece sezone..

unnamed.jpg

po meni bi bilo najrealnije da Mornar i Cedevita odigraju mec na neutralnom terenu i potom kada dobijemo pobednika da se organizuje final four za najbolje cetiri ekipe,nazalost mislim da ce biti to bez publike posto koliko sam nacuo do kraja godine na svim sportskim desavanjima nece biti navijaca

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 minute ago, Flaki said:

Pa zbog ove situacije neminovno je da se odigra bez publike,a neutralan teren zbog neke psiholoske barijere.Naprimer Zagreb jer nece biti Hrvatskog kluba u Top4.

Slazem se da bi trebalo u Zagrebu, bas zbog toga sto ce totalno biti neutralni teren, jer ce Cedevita Olimpija tesko do F4 ?

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
11 minutes ago, Milan said:

I opet se vodi polemika oko toga da li i koliko ce mesta ABA liga imati u Evroligi, kao i svake sezone. Evroligi ocigledno vec godinama nije u interesu kvalitet takmicenja, nego iskljucivo profit

Citao sam i ja o tome,cak sam negde procitao da postoji verovatnoca da ABA nece imati mesto u Evroligi, cime po meni opada kvalitet Aba lige , kontam da ce ulaziti ekipe koje imaju novca,kao sto se spominje London .. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vlada locked i unlocked this tema
  • Vlada locked i unpinned this tema
  • Vlada unlocked this tema
  • Vlada locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...