Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

ABA liga 2019/2020


Preporučeni postovi

S obzirom da su plasman osigurali Zvezda, Partizan i Buducnost...mozda je i bolje bez navijaca

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 932
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@sin_mitar Vidim krenuo si jako.. Nije tacno da Partizan trazi titulu, pogotovo neodigranu!!! Ostoja je sns kadar i kao takav los ali je za gmizavca majka Tereza.. Drugo, Partizan nikad nije igra

@Vuko nemoj mi reći da si se upecao na provokaciju za Zagreb ? Pošto je Partizan obezbedio prvo mesto, mislim da im je totalno nebitno sa kim će igrati u polufinalu a sa kim u finalu jer mislim da nij

@Milan Cimnite ih za neko prijateljstvo 😉😂

Posted Images

Nije posteno, svako ko kaze da jeste, nije bio na derbiju, nije bio na gostovanju u Podgorici, nije bio kod Hrvata na gostovanju, da jesu, ne bi ni pokusali da razgovaraju na tu temu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
24 minutes ago, gazda gruja said:

generalno mislim da su sezone zavrsene. Sad da li je to pravo ili nije, to je velika tema. Takodje kako ABA nema vise garantovano mesto, ne vidim poentu da se zavrsi sezona navrat nanos a da pritom nikom nije zagarantovano mesto u EL. Mislim da ce EL ostati sa istim timovima ko ove godine, jer ko sto sam vec rekao, po meni nece vise biti kosarke ove sezone

Slazem se, nek se ponisti ABA pa sledece godine sve ispočetka. ?

Mada ce zene u crnom da polude zbog toga ?

A Evroliga kao malko ozbiljnija organizacija nek odradi fajnal for i proglasi pobednika i to je to 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 minute ago, Uginho said:

Citao sam i ja o tome,cak sam negde procitao da postoji verovatnoca da ABA nece imati mesto u Evroligi, cime po meni opada kvalitet Aba lige , kontam da ce ulaziti ekipe koje imaju novca,kao sto se spominje London .. 

Time ABA liga gubi totalan smisao. Sto se tice Londona, to je vise do popularizacije kosarke u Engleskoj, nece oni ni uloziti neke pare

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 minutes ago, DelijaMomak said:

Slazem se, nek se ponisti ABA pa sledece godine sve ispočetka. ?

Mada ce zene u crnom da polude zbog toga ?

A Evroliga kao malko ozbiljnija organizacija nek odradi fajnal for i proglasi pobednika i to je to 

tesko da moze f4 EL bez odigravanja ostalih kola, jer ko u ABA imas 3 sigurna za f4 ali 4i visi, i cenim da EL ne bi dozvolila sebi prepirku mnogo vecih timova od onih u ABA

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
30 minutes ago, gazda gruja said:

generalno mislim da su sezone zavrsene. Sad da li je to pravo ili nije, to je velika tema. Takodje kako ABA nema vise garantovano mesto, ne vidim poentu da se zavrsi sezona navrat nanos a da pritom nikom nije zagarantovano mesto u EL. Mislim da ce EL ostati sa istim timovima ko ove godine, jer ko sto sam vec rekao, po meni nece vise biti kosarke ove sezone

Ja se slazem sa tobom ,jer cemu sve nastaviti posle svega ovoga ,lepo stopirajte sve za ovu sezonu i cao

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Naravno da nece biti isti timovi u sledećoj sezoni u Euroleague, otpadaju C.Zvezdaa,Zenit,Valencia i Alba, to je sigurno, za ostale ne mogu da garantujem, mislim na ove malo manje timove, a Aba ako ne dobije poziv za Euroleague, znaci da je kraj tog takmičenja i da ce se ugasiti, jer nece imati nikakvog značaja i uticaja na kosarku na prostoru bivše države Sfrj. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
13 minutes ago, Flaki said:

Pa zbog ove situacije neminovno je da se odigra bez publike,a neutralan teren zbog neke psiholoske barijere.Naprimer Zagreb jer nece biti Hrvatskog kluba u Top4.

Pa u trwnutnoj postavljenoj situaciji mislim, da bi odigravanje u nekom neutralnom gradu, tipa Ljubljana, Nis, ili cak u nekoj drugoj zemlji bilo pravedno. Jer imamo dva tima iz Beograda, Buducnost iz PG i cetvrti je uceanik vrv Cedevita. Samo zbog toga. Da bude neutralni teren

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
9 minutes ago, Milan said:

S obzirom da su plasman osigurali Zvezda, Partizan i Buducnost...mozda je i bolje bez navijaca

Da li su se postovali svi propisi u skladu sa takmičenjem i propozicijama Aba lige za ova 3 navedena kluba, jedan od gore spomenutih klubova nema pravo na play-ofa po propozicijama Aba lige, koji su celni ljudi odavno utvrdili na skupštini klubova, ne vidim poentu da se igra bez navija a. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 minute ago, Conga said:

Da li su se postovali svi propisi u skladu sa takmičenjem i propozicijama Aba lige za ova 3 navedena kluba, jedan od gore spomenutih klubova nema pravo na play-ofa po propozicijama Aba lige, koji su celni ljudi odavno utvrdili na skupštini klubova, ne vidim poentu da se igra bez navija a. 

Pusti propozicije, one se zaobilaze. Seti se Mege koja je skoro svake sezone menjala grad u kojem igraju

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 minutes ago, BeconiWR said:

Pa u trwnutnoj postavljenoj situaciji mislim, da bi odigravanje u nekom neutralnom gradu, tipa Ljubljana, Nis, ili cak u nekoj drugoj zemlji bilo pravedno. Jer imamo dva tima iz Beograda, Buducnost iz PG i cetvrti je uceanik vrv Cedevita. Samo zbog toga. Da bude neutralni teren

Ljudi, Zvezda po propozicijama Aba lige ne moze igrati play of, ako se naravno pravilo takmičenja postuje i ako sve ekipe imaju isti tretman,evo i relevantnih podataka i cinjenica 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Evo recimo ja na mjesto KK Partizan ne bih ni u snu pristao na neutralni teren brz publike.. Sta su ljudi radili 21 kolo bez da obezbijede prednost domaceg terena i sad treba da ih stavite u istu situaciju kao i ostale.. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
4 hours ago, Lord Flashheart said:

Duletova deca, idealni tim Partizana u ABA ligi ⚫⚪?

vote-2019-20-alltime-sh-img.jpg

Ajde sa svima se slazem ali Milenko Tepic pa svaki iole polupani stranac na pleju je bio bolji od njega

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 minutes ago, Milan said:

Pusti propozicije, one se zaobilaze. Seti se Mege koja je skoro svake sezone menjala grad u kojem igraju

Sigurno je i ako se igra igrace se bez navijaca to je gotovo 99% ,rekli su do septembra svs takmicenja bez publike.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 minute ago, Vuko said:

Evo recimo ja na mjesto KK Partizan ne bih ni u snu pristao na neutralni teren brz publike.. Sta su ljudi radili 21 kolo bez da obezbijede prednost domaceg terena i sad treba da ih stavite u istu situaciju kao i ostale.. 

Pa ja ne znam kako si onda zamislio da se ovo zavrsi,hoces da se da Partizanu titula,nije mi jasno

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 minute ago, Flaki said:

Sigurno je i ako se igra igrace se bez navijaca to je gotovo 99% ,rekli su do septembra svs takmicenja bez publike.

Pa hvala Bogu,jedino moguce ili da daju titulu Partizanu sto je glupost

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ne, ali ne ni F4 bez publike.. Igati PO sa publikom pa kad se god steknu uslovi za isti..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
23 minutes ago, Uginho said:

Citao sam i ja o tome,cak sam negde procitao da postoji verovatnoca da ABA nece imati mesto u Evroligi, cime po meni opada kvalitet Aba lige , kontam da ce ulaziti ekipe koje imaju novca,kao sto se spominje London .. 

A spominje se London i da ce Obradovic preuzeti taj klub,e sad pitanje je koliko englezi zele da uloze u kosarku

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
4 minutes ago, Conga said:

Ljudi, Zvezda po propozicijama Aba lige ne moze igrati play of, ako se naravno pravilo takmičenja postuje i ako sve ekipe imaju isti tretman,evo i relevantnih podataka i cinjenica 

 

Da li je neopravdano?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vlada locked i unlocked this tema
  • Vlada locked i unpinned this tema
  • Vlada unlocked this tema
  • Vlada locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...