Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

ABA liga 2019/2020


Preporučeni postovi

4 minutes ago, Conga said:

Ljudi, Zvezda po propozicijama Aba lige ne moze igrati play of, ako se naravno pravilo takmičenja postuje i ako sve ekipe imaju isti tretman,evo i relevantnih podataka i cinjenica 

 

Cudi me da je to on postavio,neprevazidjeni Tegi,ljudi iz Partizana neinsistiraju na ovome ali on znaaa

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 932
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@sin_mitar Vidim krenuo si jako.. Nije tacno da Partizan trazi titulu, pogotovo neodigranu!!! Ostoja je sns kadar i kao takav los ali je za gmizavca majka Tereza.. Drugo, Partizan nikad nije igra

@Vuko nemoj mi reći da si se upecao na provokaciju za Zagreb ? Pošto je Partizan obezbedio prvo mesto, mislim da im je totalno nebitno sa kim će igrati u polufinalu a sa kim u finalu jer mislim da nij

@Milan Cimnite ih za neko prijateljstvo 😉😂

Posted Images

4 minutes ago, Vuko said:

Evo recimo ja na mjesto KK Partizan ne bih ni u snu pristao na neutralni teren brz publike.. Sta su ljudi radili 21 kolo bez da obezbijede prednost domaceg terena i sad treba da ih stavite u istu situaciju kao i ostale.. 

Slazem se da nije u redu prema nekim ekipama ali kakava je trenutno situacija u drzavi i u svetu neminovno je da ce se igrati bez navijaca hteli mi to ili ne 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
5 minutes ago, Milan said:

Pusti propozicije, one se zaobilaze. Seti se Mege koja je skoro svake sezone menjala grad u kojem igraju

Može da se menja naravno od sezone do sezone mesto grada u kojem ce taj klub igrati, ali kada jedan klub neopravdano odbije da igra mec, zbog samo njima poznatim razlozima, ne vidim poentu sto bi se tom klubu pravio izuzetak u skladu sa cinjenicama zbog kojih nije odigrao mec. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 minutes ago, Vuko said:

Ne, ali ne ni F4 bez publike.. Igati PO sa publikom pa kad se god steknu uslovi za isti..

Pa to povlaci za sobom samo jedno pitanje,da li ce Aba liga dobiti mesto u Evroligi,samo se to ceka,jer ako nece koga briga za titulu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 minute ago, Conga said:

Može da se menja naravno od sezone do sezone mesto grada u kojem ce taj klub igrati, ali kada jedan klub neopravdano odbije da igra mec, zbog samo njima poznatim razlozima, ne vidim poentu sto bi se tom klubu pravio izuzetak u skladu sa cinjenicama zbog kojih nije odigrao mec. 

Hocu da kazem da propozicije ne vaze za sve. Da li je neopravdano? Da li je Buducnost obezbedila potrebne uslove za odigravanje utakmice? Da li je crnogorska policija mogla da garantuje bezbednost igraca?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 minute ago, Kneza90 said:

Cudi me da je to on postavio,neprevazidjeni Tegi,ljudi iz Partizana neinsistiraju na ovome ali on znaaa

Ovu su samo neki od dokaza i cinjenica, a razlog sto se ljudi iz Partizana nisu oglašavali je da se i ovako upitno mesto Aba lige za prohodnost ka Euroleague ne ukine, tj, da se i ovako poljuljano poverenje celnika Uleba ne izgubi zbog prethodnih nemilih scena u finalima Aba lige

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
20 minutes ago, Denis said:

Slazem se da bi trebalo u Zagrebu, bas zbog toga sto ce totalno biti neutralni teren, jer ce Cedevita Olimpija tesko do F4 ?

Ja se uopšte ne slažem sa tim zašto bi se igralo u Zagrebu kad već treba da igraju dva beogradska kluba Beograd je i što se svega ostalog tiče u prednosti u odnosu na Zagreb imamo bolju dvoranu i veću što bi u ovakvoj situaciji dosta značilo zbog celokupne situacije jeste mečevi će se igrati bez publike ali ipak će tu biti oko sto pedeset ljudi(možda i više) što iz klubova što iz medija a i generalno situacija Beograd nudi više opcija za smeštaj klubova .

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
30 minutes ago, Milan said:

S obzirom da su plasman osigurali Zvezda, Partizan i Buducnost...mozda je i bolje bez navijaca

Da li je bolje bez navijaca? Klubovi bi bili u ozbiljnim finansijskim gubitcima. Mislim da je bolje da se lepo zavrsi regularni deo, i da se mesec dana pre f4 odrze pripreme i da se igra pred punim tribinama, ali cu ponoviti neutralni teren

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
3 minutes ago, Kneza90 said:

Pa to povlaci za sobom samo jedno pitanje,da li ce Aba liga dobiti mesto u Evroligi,samo se to ceka,jer ako nece koga briga za titulu

Tesko da ce Aba liga dobiti mesto i prohodnost, možda i gresim, ali mislim da su već 2 nova kluba dogovorena za sledeću sezonu Euroleague, Virtus(Italija) i Lions(Engleska, tj Britanija) 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 minute ago, Step said:

Ja se uopšte ne slažem sa tim zašto bi se igralo u Zagrebu kad već treba da igraju dva beogradska kluba Beograd je i što se svega ostalog tiče u prednosti u odnosu na Zagreb imamo bolju dvoranu i veću što bi u ovakvoj situaciji dosta značilo zbog celokupne situacije jeste mečevi će se igrati bez publike ali ipak će tu biti oko sto pedeset ljudi(možda i više) što iz klubova što iz medija a i generalno situacija Beograd nudi više opcija za smeštaj klubova .

Ali ne bi bilo pravedno iskreno. Znao bi se pre pocetka F4 znalo da ce u finalu biti Partizan i fmp

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 minute ago, BeconiWR said:

Da li je bolje bez navijaca? Klubovi bi bili u ozbiljnim finansijskim gubitcima. Mislim da je bolje da se lepo zavrsi regularni deo, i da se mesec dana pre f4 odrze pripreme i da se igra pred punim tribinama, ali cu ponoviti neutralni teren

Ako se klubovi oslanjaju iskljucivo na ulaznice...onda i treba da budu u gubitku

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 minutes ago, Step said:

Ja se uopšte ne slažem sa tim zašto bi se igralo u Zagrebu kad već treba da igraju dva beogradska kluba Beograd je i što se svega ostalog tiče u prednosti u odnosu na Zagreb imamo bolju dvoranu i veću što bi u ovakvoj situaciji dosta značilo zbog celokupne situacije jeste mečevi će se igrati bez publike ali ipak će tu biti oko sto pedeset ljudi(možda i više) što iz klubova što iz medija a i generalno situacija Beograd nudi više opcija za smeštaj klubova .

Aba kao liga ima pravo da sama odluci gde bi se igrao F4 i to svakako ako igraju zvezda i partizan ne mora biti Beograd moze biti bilo koji grad koji Aba liga bude odredila to je skroz legitimno.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Just now, Milan said:

Ako se klubovi oslanjaju iskljucivo na ulaznice...onda i treba da budu u gubitku

Nazalost srpski klubovi zive od ulaznica i prodaje igraca. Seti se kako je Partizan funkcionisao pre jos. Jedna, eventualno sezona i po i prodaju stranca, cast izuzecima

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
3 minutes ago, Milan said:

Hocu da kazem da propozicije ne vaze za sve. Da li je neopravdano? Da li je Buducnost obezbedila potrebne uslove za odigravanje utakmice? Da li je crnogorska policija mogla da garantuje bezbednost igraca?

Na osnovu cijih podataka si zakljucio da Buducnost nije mogla da garantuje bezbednost C. Zvezdi,jel to beše izjavio vas Covkins, kao i sto je rekao da niko nikome ne može da zabrani kako ce se ko zvati, zar ne? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
3 minutes ago, Conga said:

Ovu su samo neki od dokaza i cinjenica, a razlog sto se ljudi iz Partizana nisu oglašavali je da se i ovako upitno mesto Aba lige za prohodnost ka Euroleague ne ukine, tj, da se i ovako poljuljano poverenje celnika Uleba ne izgubi zbog prethodnih nemilih scena u finalima Aba lige

Pa po toj logici trebali su odavno da ukinu kako dozvolise zvezdi da ima dva tima u Aba ligi,kako dozvolise da se zvezda onako vrati iz bankrota pa igra evroligu,Partizan cuti za dobrobit regionalne kosarke,aha

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 minute ago, BeconiWR said:

Nazalost srpski klubovi zive od ulaznica i prodaje igraca. Seti se kako je Partizan funkcionisao pre jos. Jedna, eventualno sezona i po i prodaju stranca, cast izuzecima

To bas nije sasvim tacno. Seti se da su svi stranci potpisivali ugovor na godinu dana

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 minutes ago, Conga said:

Na osnovu cijih podataka si zakljucio da Buducnost nije mogla da garantuje bezbednost C. Zvezdi,jel to beše izjavio vas Covkins, kao i sto je rekao da niko nikome ne može da zabrani kako ce se ko zvati, zar ne? 

Ok, a sta bi bilo u slucaju da navijaci povrede nekog igraca? Jel se to nije desavalo?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
3 minutes ago, Milan said:

To bas nije sasvim tacno. Seti se da su svi stranci potpisivali ugovor na godinu dana

Uz pravo da raskinu ugovor u slucaju mnogo jace finansijke ponude. Ako cemo realno. Jel nije tako? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vlada locked i unlocked this tema
  • Vlada locked i unpinned this tema
  • Vlada unlocked this tema
  • Vlada locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...