Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

ABA liga 2019/2020


Preporučeni postovi

@Vlada

Pa sto bi bilo ko igrao Aba ligu kada se zna ko ce u Euroleague? Aba liga je izgubila smisao, a uskoro će izgubiti i to jedno mesto u Euroleague, jer ce ipak prioritet imati Englezi i Belgijanci, velike zemlje sa tradicijom! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 932
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@sin_mitar Vidim krenuo si jako.. Nije tacno da Partizan trazi titulu, pogotovo neodigranu!!! Ostoja je sns kadar i kao takav los ali je za gmizavca majka Tereza.. Drugo, Partizan nikad nije igra

@Vuko nemoj mi reći da si se upecao na provokaciju za Zagreb ? Pošto je Partizan obezbedio prvo mesto, mislim da im je totalno nebitno sa kim će igrati u polufinalu a sa kim u finalu jer mislim da nij

@Milan Cimnite ih za neko prijateljstvo 😉😂

Posted Images

Prvog iz ABA 2 treba nagraditi plasmanom u ABA Ligu, ali zato prvom iz ABA Lige treba uskratiti sve živo, najbolje bi bilo ja mislim da ugase Partizan i to je to, svi bi bili mirni.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 sati , sin_mitar rekao/la:

E pa eto javio sam se da narušim kolektivno kukanje i oplakivanje sudbine klete, na forumu koji ste pretvorili u oplakivanje Partizanove sudbine.

Nije nam poklonjeno, nego je sezona poništena. Vi na sve selektivno gledate i nemam šta da objašnjavam i trošim reči, kada ćete sa istom pričom nastaviti.

Mislim da Vam je nesposobni Limar prava adresa za to i svi oko njega koji su vas ubedjivali u nešto drugo cele sezone, ali vama je lakše da kukate na Čovića. 

Rekao sam odavno da će rešenjem o prekidu sezone neko morati da bude oštećen, bili to Virtus, Efes, Partizan i ne znam ko sa jedne, ili mi i ko već sa druge.... 

Da ste najbolji, slagao vas je neko....

 

Ti si stručnjak da puno napiše a malo šta kaže..

I nije kriv ni limar ni gmizavac nego Katalnosko djubre. A na vas reagujemo jer izigravate pametnjakoviće danima i slavite prekid sezone u kojoj ste ulupali 10mil a nijeste osvojili ni jedan trofej..

Pa evo na kraju si sam napisao da je Partizan oštećen.

Jel to strašan problem da se kaže?

Da li je ili ne Partizan ovim raspletom oštećen?

I ponavljam nije kriv ni limar ni čović ni Czv, nego smiješna organizacija koju predvodi idiot Španski..

 A sa ovim na kraju si poentirao.. Uaauuu kakva fora 😂

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Vladaju dvostruki arsini, da se postuju propozicije takmičenja Crvena Zvezda ne bi uopšte mogla da razmišlja o plej-ofu, ali smo videli svi sta je njihov predsednik izjavio juce i to sa puno sarkazma... Napustiti Aba ligu, po svaku cenu! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Nije meni do toga da Partizan dobije titulu bez igre, koja je onda svrha te titule uopšte, mislim kako i da je proslaviš kad znaš da je nisi osvojio na terenu? Nego sam samo primetio da je lider ABA 2 Lige nagrađen plasmanom u ABA 1 Ligu i to je to, a Partizan kao da uopšte nije ni igrao, sad me zanima ko će prvi da se javi sa logičnim objašnjenjem za tako nešto.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Pa nema uopšte logike, znamo svi ko predsedava skupštinom Aba lige, nista nije cudno! @MilanProcitaj propozicije takmičenja i koje posledice klub snosi ako se neopravdano ne pojavi na parketu! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan Daj brate nemoj te covićeve spinove.. Zapalili ste sa meča i ćao.. To što se gmizavac hvata za neodgovaranje na mejl i slične gluposti to je njegov fah, lov u mutnom..

Ili imaš neko opravdanje što nijeste pošli za Pg?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan

Nema tu zalbe, jer da se postuju propozicije takmičenja Crvena Zvezda ne bi uopšte mogla da razmišlja o zalbi, jer ta zalba nema osnova, ali to sada uopšte nije bitno! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук

Mislim da bi najpoštenije bilo da pošto su Partizan, Budućnost i Mornar bili za nastavak. Da Partizan pošto je bio prvi saćeka pobednika meča Budućnost-Mornar u finalu. I na 2 ili 3 pobede da se odigra finale, naravno da Partizan ima prednost domaćeg terena

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Toliko o postenju "Moralnog gmizavca"! Da kaže da je danas dan, ne bih mu verovao! 

 

20200527_161725.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ko o cemu, Čović o poštenju. Slazem se ja @Conga da je izgubio smisao ako se ne ide u evroligu, ali opet, sto ne pokazes mu*da i ne zavrsis sezonu do kraja, ides sl godine u evroligu, sta ti je problem da odigras par utakmica i pokazes da si bolji. Ne nego ce sada do sledece sesone kao gmizavci da izlaze i govore kako bi oni osvojili i evroligu, samo da se nastavila....

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada

Prvo juce govori kako bi sigurno osvojio Aba i domaću ligu, a sada ipak glas protiv? Zbog čega? Jeste da nema rezultatskog znacaja, ali budi smeker,stoji cvrsto iza svojih reči, ali vidimo kakav je to covek, da uopšte nema ni trunke srama niti stida! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Nije problem u Podgorici bio sto dolazi Zvezda, nego klub iz Srbije, nemoj da se pravis da ne razumes. Gostovacete i vi tamo, pa cemo videti da li cete se i tada praviti da postoje normalni uslovi za odrzavanje meca.

@Conga Nema osnova? Ne primecujes da smo trenutno pozeljniji u Hrvatskoj nego u CG?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan Nemoj ti meni da pričaš o situaciji u Cg da te najljubaznije zamolim..

I išli ste 10.02 u Bar a tad je situacija bila mnogo “ozbiljnija” u CG tako da nemoj te priče i izgovore..

Jednostavno je gmizavac znao šta je radio sa ultra bojsima na 5om meču finala i plašio se odgovora..

I išlo se u Zagreb 1997 i 1999 a ne da se ne ode u Podgoricu 2019/2020..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Pa ti najbolje i znas situaciju, tako da znas i sam da ne bi bili normalni uslovi. 

Ne mozes porediti Bar sa Podgoricom.

Sta se tacno igralo u Zagrebu 1997 i 1999? Jadranska liga ili medjunarodni mecevi?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan Ne znam kakvi bi bili uslovi ali znam da vas neodlazak nema nikakve veze sa situacijom u Crnoj Gori.. Više je to zbog “gostoprimstva” izmedju dva kluba (Bud/Czv)

Litije su bile u skoro svakom gradu i “sukob” je bio na nivou cijele CG, tako da ako možeš u Bar možeš i u PG..

Šta god se igralo u Zagrebu situacija je bila MILION puta opasnija od Podgorice 2019/20..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Ima i toga, ali kada se sve sabere, nisu bas postojali normalni uslovi za odrzavanje meca.

Mozes i u Podgoricu i Bar i bilo gde, ali jedino Podgorica ima koliko-toliko organizovanu navijacku grupu.

Igralo se i u Elbasanu pre par godina...ali je velika razlika u sankcijama zbog nereda, od strane organizacija koje odrzavaju te utakmice

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan Dobro, aj kaži tačno koji to uslovi nijesu postojali da se meč odigra? 
Država dolje i policija su garantovali bezbijednost. I da neko ne pomisli da držim stranu Budućnosti, čak što više ne mogu ih smislit..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vlada locked i unpinned this tema
  • Vlada unlocked this tema
  • Vlada locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...