Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Kup Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

@Kneza90 Znaš kad samo o tome i razmišljam za sutra. Kakvi smo baksuzi, padaće baš u to vreme 100%. I to ne da će padati nego će da ubija, ovo baš nije normalno. A mogu misliti na šta će to ličiti onda, i na terenu i na tribinama. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 130
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vuko Mi smo se nasli, samo nam ti falis jos 

Kako je Kup Srbije "preko noći" postao bitniji od Superlige? Trofej je uvek dovoljan motiv za klubove, ali čini se da će taj motiv ove sezone biti veći nego ranije Odluka Fudbalskog saveza S

KUP SRBIJE – ŽREB: Pored prošlogodišnjeg pobednika Kupa, još tri ekipe povlašćene pred žrebanje -KAO DA JE LIGA ŠAMPIONA- Narednih dana trebalo bi da budu poznati parovi četvrtfinala Ku

Posted Images

@Kneza90 ako padne kiša kao što je padala juče uništice fudbal i od igre nece biti nista.Ocekujem da obadve utakmice polufinala kupa budu zanimljive i neizvesne.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук

Obatrenera su Zvezdaši, ali iskreno zbog truda više bih voleo da Laltović uđe u finale, igrao 4 polufinala za redom. Bio bi red da se okuša konačno u borbi za trofej

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki Evo baš čitam da se večeras u vreme utakmice najavljuje kiša. Preživećemo valjda nekako, neki šuškavac i udri. 

@Бели вук Ja sam ubeđen da Vojvodina ulazi u finale i da Novi Sad dobija domaćinstvo finala. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Definitivno Partizan igra bolje, Zvezda zadnjih 10 minuta stisla. Mislim da ovde penali resavaju stvar

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Partizan - Crvena Zvezda 1:0(0:0)

Nismo imali prilike da gledamo kvalitetan i leprsav fudbal, mnogi ce sada kriviti Novaka Simovića, ali pre toga je Milunovic iz Crvene Zvezde već bio zaslužio crveni karton! Ako racunamo i prošlogodisnje finale kupa, Crvena Zvezda nije dala gol Partizanu 360 minuta! 

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...