Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

Kako u Srbiji prsti iz 2 u 1 pq ovo nema nigde..ovo je cirkus.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук
Pre 1 sat, BeconiWR rekao/la:

@Vlada to stoji, samo je pitanje sta se desava sa zvezdinim klincima. Mislim da mogu igrati oni

Ne, morala bi većina da se vrati, ne sme više od 3 igrača koji su pod ugovorom sa Zvezdom u tom slučaju da bude registrovano. Naravno, mislim ako su u istom rangu takmičenja  

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Crvena Zvezda pravi rotaciju, od sada ce VK CZV trenirati na Rajku Miticu

 

20200608_232600.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Branko Mirjačić novi je šef stručnog štaba Rada.

U dosadašnjem toku trenerske karijere je bio pomoćnik u Partizanu i Spartaku i kratko prvi trener Sinđelića. Ranije je u Radu i Krasnodaru vodio mlađe kategorije!

 

20200609_093350.jpg

20200609_093347.jpg

20200609_093345.jpg

20200609_093343.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza mislim da ce ipak doci iz x u 1... Nekako mi sve ide ka tome. Da ce ovi naoadati, i sevnuce kontra i kraj

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук

Rad ja mislim da je oborio sve rekorde u broju trenera koje je promenio. Ako nije u ove 3 sezone jedno 10 promenio

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 7.6.2020. at 22:32, Nemanja rekao/la:

@Kneza90 druže ja nzm šta ti gledas , drugar mi igra u a Radničkom , jedan u Spartaku ,jedan u Javoru ,u Radu...javicu ti ja unapred po koju utakmicu čisto da se uveriš koliko nameštaju ... zasto svuda blokiraju našu ligu i ograničavaju uplatu ,slucajno jel ...

Pa i sa tim ogranicenjima, posto vidim da sve znas gde se namesta, verovatno se dopisujem sa milionerom.Nema potrebe da mi saljes uzmi ti pare.Najjace su mi ove price.Ja koliko sam video blokirali su TSC - Javor i sta jos.Famoznu utakmicu Radnicki Nis - Rad si mogao da igras u 92.minutu.Sto se neobogati od nje kada si znao,kvota je bila vrh.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 nisam rekao da znam sve ,znam za nekoliko klubova i namešta se mnogo , milioner nisam A ni kockar. Pa nadji mi kladionicu koja pusta veće uplate na bilo koju našu utakmicu , kad se namesti posle par uplata je blokirano svuda . 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук
9 sati , Nemanja rekao/la:

@Kneza90 nisam rekao da znam sve ,znam za nekoliko klubova i namešta se mnogo , milioner nisam A ni kockar. Pa nadji mi kladionicu koja pusta veće uplate na bilo koju našu utakmicu , kad se namesti posle par uplata je blokirano svuda . 

Daj te dojave , evo obećavam neću u Meridianu da uplaćujem , samo kod konkurencije. Šaljem ti slike tiketa u inbox, nema laži, nema prevare

Pogotov što je ostalo dva kola , a niko ne ispada, pa gde ćeš bolju štelu,, pomozi nam da i mi uzemo neku kintu

Edited by Бели вук
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR @SaLe ponela vas euforija pa ste otisli u drugu temu..vratite se 😀😀😀 na Kup Srbije    p.s j....i se i za Zvezdu i za Partizan.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

1. zasluzena pobeda partizana, bio je bolji za taj jedan gol.

2. ali u dva navrata je mustafa morao dobiti crveni a nije nijednom. ne umanjujem pobedu protivnika ovim, samo kazem da ne sme biti zasticena vrsta, pogotovo oni koji ne zasluzuju da hodaju ovom zemljom a ne da predstavljaju velicine ili ne daj boze uzore!!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук
2 sati , Conga rekao/la:

Haha 

FB_IMG_1591831387989.jpg

Pa rekao je da je čuvao, nije rekao da ih je sačuvao. Rekao je činjenicu, recimo Levandovski i Kejn su stvarno mnogo bolji igrači od Sadika, ali kako ih je čuvao bolje da se ne prisećam

Edited by Бели вук
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...