Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

Laznjak nije vidjen na ovim prostorima ne pamtim koliko dugo. Laznjak u 16 nije cidjen od Mesija i lomljenja kicme Boatengu, znamo svi kako se zavrsio napad. 

@Kneza90 Partizan je bio bolji. Trrbalo je realno biti 3:0 ali stvarno realno. 4derbija ne primiti gl od Zvezde. Koliko klubova moze da se pohvali tom cinjenicom? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

Mladi napadač Damjan Dostanić (2001.) predstavljen je danas u Bačkoj Topoli kao prvo veliko pojačanje FK TSC za sledeću sezonu.

"Od prvog trenutka osećam se ovde veoma dobro, prihvatili su me odmah. Takođe, veoma su dobri uslovi, kada pogledam terene, zaista sam zadovoljan", rekao je Dostanić na današnjem predstavljanju u Fudbalskoj akademiji TSC u Bačkoj Topoli.

Šef stručnog štaba TSC Zolatan Sabo je izrazio zadovoljstvo što je TSC uspeo da u svoje redove dovede Damjana Dostanića, koji dolazi iz velike Ajaksove škole fudbala. "Damjan je reprezentativac Srbije i veliki potencijal. Uveren sam i da je za nas on zaista veliko pojačanje, a na njemu će biti da to dokaže",  rekao je Sabo.

Sabo je istakao da je sasvim sam siguran da će Damjan Dostanić "opravdati očekivanja i da će se u TSC dobro osećati", kao i da će mu klub iz Bačke Topole poslužiti za to da napravi prve korake u ozbiljnom profesionalnom fudbalu i životu

"Izuzetno mi je drago sto smo doveli ovakvo talentovanog momka, i želim mu svu sreću, i puno uspeha, prvo sa TSC-om, a zatim u daljem toku karijere", kazao je šef struke u TSC.

Dostanić, koji dolazi iz holandskog Ajaksa, rođen 2001. godine u Roterdamu i napadač je omladinske reprezentacije Srbije. Mnogi ga porede sa nekadašnjim napadačem Partizana i reprezentacije Srbije Aleksandrom Mitrovićem, pre svega po osećaju za gol i po stilu igre.

Od Dostanića se očekuje da se u ekipu uklopi do početka sledeće sezone, kada će TSC igrati i evropsko takmičenje, što će za njega biti dodatan motiv. Mladi igrač je u četvrtak doputovao u Srbiju, a odmah potom je stigao u Bačku Topolu, gde se upoznao sa uslovima u Fudbalskoj akademiji.

Dostanić je sa TSC potpisao trogodišnji ugovor, a već danas se priključuje ekipi na treninzima u Bačkoj Topoli.

20200613_104931.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Čak šestorica fudbalera Čukaričkog osetili su simptome koronavirusa, pa su zajedno s trenerom Aleksandrom Veselinovićem hitno poslati na testiranje.... Meč Partizan – Čukarički se odlaže zbog koronavirusa? http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2020&mm=06&dd=13&nav_id=1694934

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук

Brđani se testirali: U Čukaričkom nema korone

 

Neću da kopiram ceo tekst i nešto više jer je od konkurentske firme, pa sam samo naslov stavio

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki @Бели вук   bilo bi previse da se fudbaleri zaraze. Ono sto mene brine jeste poseta sa JNA i da li ce biti zarazenih i nekog velikog skoka obolelih.

Nije trebalo da se dozvoli navijacima jos

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук

Ja ću za sebe da saznam za koji dan da li sam od nekog nešto "fasovao" , kažu potraje inkubacija. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Бели вук Pa da se kojim slučajem desi da smo se svi zarazili na Derbiju, mislim da bi onda i bukvalno cela Srbija bila zaražena, tako da kao što ti kažeš videćemo za koji dan 😅

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук

Nisam ulazio na temu : Kladionica,

Nevideh to. Kolika je bila kvota ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kako meni smrdi utakmica Indjija Vojvodina. Opasno je pala kvita na Indjiju. Da cujem misljenja

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Ja bih taj meč preskočio, da se nisu plasirali u finale Kupa rekao bih da sigurno Vojvodina pobeđuje, ovako baš i ne bih smeo da garantujem. Mada opet kad pogledaš ne vidim zašto ne bi pobedili, ako već hoće da se bore sa Partizanom za to drugo mesto, tako mi je sasvim realno da pobede i danas.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Dejan Stankovic ne zna nista.Bio je vrhunski fudbaler,skidam kapu ali kao trener ne zna nista.Lalatovic je i za Stankovica i za Milosevica Murinjo.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki Sad si me ovim podsetio na Anđusa. Crvena zvezda je opet pokazala da ne zna ništa. Donald sa onim čuperkom liči na Halida Muslimovića, a treća rezerva Partizana je bolja od startnog igrača zvezde 

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki zašto sve na Stankovica odma ,imaš 11 retarda u postavi i šta da napraviš od njih ? Man CITY pa ne može to ni jedan trener .

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mislim da je sad i zvanicno. Vojvodina uzima kup i imamo 4 kluba u evropi. 

Ocekivala se pobeda TSC - a vec danima unazad. Indjija isto da dobije Vosu.... Partizan dobija Vosu u zadnjem kolu ili igraju nereseno u zamenu za kup. 

Ako razmislite shvaticete da zaista ima smisla

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Čekaj, jesi li ti mrtav ozbiljan napisao da će Partizan da da Vojvodini kup?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
37 minuta , BeconiWR rekao/la:

Mislim da je sad i zvanicno. Vojvodina uzima kup i imamo 4 kluba u evropi. 

Ocekivala se pobeda TSC - a vec danima unazad. Indjija isto da dobije Vosu.... Partizan dobija Vosu u zadnjem kolu ili igraju nereseno u zamenu za kup. 

Ako razmislite shvaticete da zaista ima smisla

Ovo ti je dobar vic, mora da si sanjao, pricaj nam malo o tom snu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...