Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

Partizan svim snagama treba da zapne da osvoji Kup, ne vidim po kojem scenariju bi "dao" Vojvodini bilo šta, ni pobedu u poslednjem kolu a ni Kup. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Bukvalno si jedini čovjek sa ovom teorijom na svijetu.. Baš Vojvodini da poklonimo kup kojim vadimo sezonu.. I to baš njima koji nas više mrze od cigana.. 

I što je najača fora, sad ako nas dobiju pošteno ima da pišeš “rekoh li ja”

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Jel isti izvori kao oni da Partizan ide sigurno u Evroligu? 
Eto biće da firmaši znaju da ih mi puštamo a pogotovo ljudi bliski klubu idu tek tako po gradu i pričaju kako ih puštamo..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Uz pomoć Instata ustanovljeno je da u poslednje tri sezone, od 35 liga na "Starom kontinentu", Crvena zvezda ima najviše dosuđenih penala.

Na 144 utakmice crveno-beli su imali 44 penala, odnosno na svakih 209 minuta.

Prvak Srbije je po tom parametru ubedljivo prvi, pošto finski Marenhajm ima penal na 262 minuta (ukupno 22 penala), a iza su redom Panatinaikos (264 minuta/29 penala), Slavija Prag (270/31), ljubljanska Olimpija (276/32). Uz pomoć Instata ustanovljeno je da u poslednje tri sezone, od 35 liga na "Starom kontinentu", Crvena zvezda ima najviše dosuđenih penala.

Na 144 utakmice crveno-beli su imali 44 penala, odnosno na svakih 209 minuta.

Prvak Srbije je po tom parametru ubedljivo prvi, pošto finski Marenhajm ima penal na 262 minuta (ukupno 22 penala), a iza su redom Panatinaikos (264 minuta/29 penala), Slavija Prag (270/31), ljubljanska Olimpija (276/32). 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko  ako su lagali mene i ja lazem vas. Ali posto smo mi osigurali drugo mesto. A TSC zeli da igra Evropu, samim tim 4 kluba iz Srbije u Evropi.

Ima smisla sto pricaju. Firmasima bliskim uoravi verujem. Ali opet kazem ako su lagali mene i ja lazem vas. Posto zivim u firmaskom kraju. 

Nije mi namera da se zamerim sad

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Isto tako je i ustanovljeno, da kad ne izgubimo na proslavi 31. titule u subotu, nadmasicemo Liverpul sa 55 utakmica bez poraza za redom na Enfildu, i postati najbolji domacin u Evropi sa 56 utakmica bez poraza kod kuce. A ne znam bas ni u kojoj to evropskoj ligi za 3 sezone razlika izmedju prvaka i drugog ( a ponekad i treceg kluba u drzavi ) je tricavih 77 bodova!!! I da, velika je sramota ne dati gol tom drugom trecem klubu u drzavi na 4 derbija uzastopno, ali trofejima i rekordima se to ipak uspesno sanira!!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@gazda gruja Jel misliš i na rekord po broju penala u tih 3 sezone?

Vidim prošlo par dana od derbija i izlazi se iz rupa polako.. Vi ste šampioni zatvaranja malih utakmica i to je to.. Slavi, uživaj i batali prozivke..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук
1 sat , Vuko rekao/la:

@gazda gruja Jel misliš i na rekord po broju penala u tih 3 sezone?

Vidim prošlo par dana od derbija i izlazi se iz rupa polako.. Vi ste šampioni zatvaranja malih utakmica i to je to.. Slavi, uživaj i batali prozivke..

Ona recima 2 penala nepotrebna protiv Zemuna su smešna, ali i bez njih bi dobili tu utakmicu. A sezona 2017/18 je bila tolika dominacija u svemu da i nije čudno, pa čak i prošla sezona. Naravno da neko ko ima posed lopte 80 posto da ima i dobar broj sviranih penala.   Imate 5 poraza u tim malim utakmicama ove sezone , a TSC ima 4 . TSC nema nijedan poraz kod kuće vi imate 2. Pazi ovo na 2-1 u Kruševcu za Napreddak čist penal za njih se ne sviran. U Beogradu Suma daje golu Napredtku iz ofsajda. Protiv TSC-a u Senti vam se svira smešan penal u 90-om minutu. Nego ste svuda tu gubili bodovbe, pa ako se krade za vas , a niste pobedili to se ne računa Naše tri titule su apsolutno zasluženu jer prošle godine niste bili ni drugi, a ne biste ni ove da vas sudije nisu pogurale. Vi ste pslednji koji treba da se pozivate na zatvaranje i sudije jer ne biste bili ni tu gde jeste da vam nije sudija i saveza

Edited by Бели вук
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Koga ja to prozivam kad iznosim cinjenice?? Jel najvise penala dosudjeno - vrv jeste. Jel nismo izgubil 55 utakmica u hramu fudbala - nismo. Jel nismo dali gol na 4 derbija - nismo. Jel to iole umanjuje sampionske titule - ne, ne umanjuje. Ako diskutujemo cinjenicama, diskutujemo. Ako su cinjenice isto sto i prozivke e onda smo otisli predaleko!!!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
9 sati , Бели вук rekao/la:

Ona recima 2 penala nepotrebna protiv Zemuna su smešna, ali i bez njih bi dobili tu utakmicu. A sezona 2017/18 je bila tolika dominacija u svemu da i nije čudno, pa čak i prošla sezona. Naravno da neko ko ima posed lopte 80 posto da ima i dobar broj sviranih penala.   Imate 5 poraza u tim malim utakmicama ove sezone , a TSC ima 4 . TSC nema nijedan poraz kod kuće vi imate 2. Pazi ovo na 2-1 u Kruševcu za Napreddak čist penal za njih se ne sviran. U Beogradu Suma daje golu Napredtku iz ofsajda. Protiv TSC-a u Senti vam se svira smešan penal u 90-om minutu. Nego ste svuda tu gubili bodovbe, pa ako se krade za vas , a niste pobedili to se ne računa Naše tri titule su apsolutno zasluženu jer prošle godine niste bili ni drugi, a ne biste ni ove da vas sudije nisu pogurale. Vi ste pslednji koji treba da se pozivate na zatvaranje i sudije jer ne biste bili ni tu gde jeste da vam nije sudija i saveza

Pa i onih naših 6 je apsulutno zasluženo ali ste vi ipak svo to vrijeme jeli ono što se ne jede.. 

Svih 6 godina smo imali BOLJI tim, izbacali talente kao na traci, igrali Evropu i najvažnije dobijali vas kad god i gdje god smo htjeli.. 

I što je najjače i pred toga što smo u svemu bili bolji od vas vi ste imali šansu da sa jednom pobjedom u derbiju uzmete 2-3 titule.. Ali jbg derbi se ne može kupiti..

A žnaš li koliko je nama nepotrebnih penala svirano ove godine? Pa barem 4/5, a i boli nas peta da nam sviraju penale na 10 bodova minusa.. Klasična alibi priča.. 

A i toliko smo bodova iza zato što 99% timova u Srbiji GINE protiv nas (gledam svojim očima svaki vikend), a vama ili SKINU gaće ili ih pokradete..

@gazda gruja

Nije vjerovatno nego JESTE!! 
Ne poredi se sa Liverpulom molim te, pogotovo sad.. A prozivka jeste naglašavanje da ste 1000 bodova ispred nas kad svi ZNAMO da je to zbog ZATVRANJA malih utakmica.. Očekivao sam da se ne ložite barem do kvalifikacija za LŠ ali ajde..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko jel da se ne poredim s klubom koga smo ovde pobedili 2:0??!!! Naravno da cu da se poredim s bilo kojim na svetu a ne sa onim koje dobijemo sa nulom. Vi da dobijete Liverpula ne bi moglo da se zivi  u Srbiji 10god od price o mecu, a ja ne smem ni da poredim prvaka sveta s njim?? Vazi.  nisam prozivao nikog, a o zatvaranju malih utakmica su smesne price. Sledeci put na ovoj temi pisem posle pokera sampionskih titula, sto ce reci u maju 2021. Pozdrav

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@gazda gruja   A jos su smjesnije vase price bile prije 7-8-10 godina..

Druze Bate Borisov je pobijedio Bajern 3:1 u sezoni kad je Bejern takodje bio sampion Evrope pa ih niko ni u snu nije uporedjivao..

Ili kad se vec uporedjujes sa Liverpulom uporedi se i sa Totenhemom ili Bajernom od ove sezone, svjezije ti je..

I pusti mitomaniju o prvacima svijeta, ili ces svaki put kad vas dobijemo da se vraces na Bari i sl..

I nemoj cekati poker, javi se kad nam date neki gol barem.. Idu 3+ plus derbija do pokera pa valjda bude prilike..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@gazda gruja Da li je moguće da vi upoređujete ovaj vaš "niz" i stvarni niz jednog Liverpula? Još i kažeš zašto da se ne poredim sa klubom kojeg smo ovde dobili 2:0 🤣 pa nemoj da se sprdamo čoveče, onda i oni treba  da se porede sa vama kad su vam tamo dali četiri - pet komada? Svaka čast za tu pobedu, ne može se osporiti ali to je to, u ostalim svim utakmicama ste bili topovsko meso, kao što @Vuko kaže, uporedi se sad slobodno sa Bajernom ili Totenhemom, šta fali? I još kažeš "one koje dobijamo sa nulom", pa šta vam mi radimo evo već četiri Derbija? Ne damo vam da priđete golu a ne nešto ozbiljnije. Porazi u Derbiju i to ovih od pre par dana se lako zaboravljaju, ali se zato pamti pobeda nad Liverpulom od pre dve godine i spominje se u svakom postu kada se povede neka diskusija na temu toga kako je cz uzela titulu a da nije prešla pola u Derbiju? Možda bi dr Terzić mogao da napiše nešto više o tome. Smejurija živa

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...