Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

Dobra vam fora. Ako nikoga ne testirate onda niko nije ni zarazen. Bas lepo, ko nam tako govori svaki dan na tv. Evo da vam pomognem osvojio preko 60% na izborima

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

Taj koji je osvojio preko 60% glasova je onaj za koga glasa 100% tvog kluba a i navijača. To je onaj zbog kojeg preživljavate već koliko i zbog kojeg vam se opraštaju dugovi, to je onaj, kako oni sami kažu, koji vas je uveo u LŠ, a ti si našao nama da prebacuješ? Taj koji vam nabacuje tendere i samo sipa i sipa keš. Verovatno si i ti glasao za tog istog, a i za koga ćeš drugo, inače ti se vraćaju igrači kao što je Bosančić i ostali seljoberi koji nemaju grama mozga, mada vam i ovi današnji nisu ništa bolji, tako da se kompletno uklapaš u okruženje, nije ti za zameriti. 

I ne znam ko se to nije testirao? A ne pominješ to što je VAŠ "gardista bakula" 🤣 bio na proslavi i igrao zaražen, taj verovatno nikoga nije ugrozio, kod njega se korona ne prenosi? Ili što je savić sišao pa se izljubio sa svim igračima pa posle rekao da nisu imali kontakt a postoji snimak? Ti ili si slep ili lud, trećeg nema 

20200624_093910.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Večiti derbi je bio posle ovih vesti. Nemojte da ste Vucic, da spinujete molim vas... Ostavite to vašem vodji da radi, vi to prosto ne umete...nemojte molim vas da spinujete

 

Igrači Zvezde pozitivni, sudija sa derbija pozitivan... jedino nekako igrači Partizana nisu pozitivni jer se nisu testirali... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ja šta god kažem ti okreneš to u nešto deseto. Navedem ti milion stvari, odnosno argumenata i ti opet pišeš vašem vođi tako da uopšte više ne vredi da ti bilo šta objašnjavam. 

Zašto se onda igrači ostalih timova ne testiraju pa ne objave? I TSC je igrao sa zvezdom, Vojvodina sa Partizanom, Čukarički sa Partizanom, šta je sa njima, je l' i oni "gaze po mrtvima" ili šta se dešava? Ili je samo Partizan crna ovca pa eto u inat tebi i sličnima ODBIJA da se testira? Da li ti stvarno misliš da bi neko sa koronom mogao da igra finale Kupa danas? Pa nismo svi Branko Jovičić. Hvala Bogu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Tsc je zavrsio sezonu. Partizan i Vojvodina nisu i treba da se testiraju. Sad je vec kasno za to

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna @Toza ajde da se nadjemo na nekoj sredini i da kazemo da sezona mora da se zavrsi. Korona ne da nije prisutna, i slepac vidi da su Srbi na meti. Ne budi ti taj @Gretna koji ce da poveruje u Vuckove price. Avuda u svetu jenjava popusta, samo kod nas se razbuktava? Toza isto ima covid a odbija da se testira. Ja isto, jer je drugar bio kod mene na soniju posle derbija. Cela prokleta Srbija ima Covid? Jokic nekako ima koronu, a ostali igraci nemaju. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Daj bre ljudi i niko od tenisera nije imao koronu dok se turnir igrao u srbiji nego sad kad otišli u Hrvatsku od jednom svi zaraženi ajte molim vas. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWRJa znam iz Bosne bar 5-6 ljudi koje je zakacila korona i bili su na repiratorima, hvala Bogu izvukli su se. Nego mi izmisljamo i dajemo sebi laznu nadu da nece nas, da virusa nema...a ima ga i te kako...ko zna ko je i sa koje strane dosao i dovukao virus u nase krajeve, pohrlili preko grane u nasu Srbiju i svi onda na teniske terene ko da nikad tenis i Noleta nisu videli...Mi smo nedisciplinovani ljudi, ne umemo da cuvamo prvenstveno nas a onda ni druge oko sebe. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Javor iz Ivanjice odmah nakon završetka sezone krenuo je u dovođenje novih kadrova.
Mladi Nikola Tričković potpisao je ugovor na tri godine i drugo je pojačanje Javora. Prethodnu sezonu, levi bek rođen 1999. godine proveo je u Mladosti iz Lučana, a karijeru će nastaviti u ekipi iz Ivanjice.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Yugo55 A taman sam mislio kad su ispali da smo ih se rešili za sva vremena. Pazi, prošle sezone su trebali da ispadnu pa su ostali, odmah zatim sa sedmog mesta ulaze u Superligu. Da ne poveruješ, a trebali su sad da igraju po nekim selima i ko zna gde 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Nije mi drago što sam bio u pravu. Ipak je ovo opasan virus.  Samo konstatujem, Sćekić i Pavlovic su imali temperaturu pred meč. 

Neko je ugrozio ne samo njihove živote nego i mnogih drugih.... al Srbija je to bato, nije da ce neko odgovarati...

Edited by Gretna
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna Mnogo su ugrozeniji bili svi posjetioci i derbija i finala kupa koji je bilo 30ak hiljada nego igraci koji su imali mnogo manje kontakta od svih nas..

A da ne pricam koliko je od pocetka covida19 bilo vecih propusta..

I ovo da su imali temperaturu nadam se da nije sedma ruka price, tj, rekla kazala  tabloidna prica..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
  • 2 weeks later...

FSS Srbije je titulu najlepšeg gola u Linglong Superligi Srbije za sezonu 2019/2020 dodelio Luki Stojanoviću, sasvim opravdano! 

Jednom rečju majstorija! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...