Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

@Milan Sa strane pravila saveza i sve, pratio sam graficar prosle sezone skoro svaku utakmicu, znate ko sedi u loži, na tribini dok graficar igra ? Sedi gospodin Terzi, u mnostvo njegovih prica sa tribina na kojima sam poslovno morao da prisustvujem, po njegovoj prici, Graficar je nista drugo nego inkubator za igrace, im graficara od prosle godine koji je usao u Prvu ligu, vredi vise miliona evra, njihovi igraci ne nose grb nekog 10 kluba, vec grb crvene zvezde, ceo dres im je kao da gledate crvenu zvezdu, gasprom, i ostali sponzori... i onda mi neko kaze, fer je sto ce igrati istu ligu sa crvenom zvezdom. Sto se tice razmene igraca, tu si upravu, ali sve ostalo pada u vodu kada se samo dodje do stadio i pogleda utakmica ( oni igraju na pomocnom zvezdinom stadionu, ili igraju iza juzne tribine na terenima oml. Tima crvene zvezde)

Edited by Vlada
  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

Pre 1 sat, Milan rekao/la:

@Toza Tacno, evo recimo Dejan Stankovic koji je svojevremeno izjavio kako nije realno da u Zvezdi zavrsi karijeru...sta mu tacno znaci to "realno"...

Mislim da mu to znaci, imam poslove u italiji, deca mi idu ovde u skolu, zena vise voli milan od bg-a i zasto sada pod stare dane da lomim noge u nasoj ligi? ? salu na stranu, mislim da je kod svih tih asova u tome problem...da imaju mnogo toga u poslu u tim ino zemljama, porodicu, prijatelje, obaveze, da.su dosta zaradili i da je doslo do fudblaskog zasicenja i da nemaju snage za to zavrsavanje karijere u partizanu ili zvezdi. Mnogo toga ti treba da se poklopi da bi se to desilo

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga I dalje tvrdis da 90% tima Teleoptika ne cine igraci koji su imali/imaju ugovor sa Partizanom? Zasto onda ne mogu da igraju u prvom rangu? Kada sam rekao omladinski pogon, nisam mislio niti na omladinsku skolu, niti na igrace sa juniorskim ugovorima, nego na mlade igrace Partizana koje salju u Teleoptik jer im je omladinski tim pun. Inace omladinske timove cine igraci ispod 19 a ne 18 godina

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan

Ocigledno je da nisi cuo za dvojnu registraciju na koju puno igraca igra,i znacenje dvojne registracije,a omladinski pogon mora imati svaka ekipa u Srbiji,tako da i Teleoptik i Graficar imaju svakako svoj omladinski pogon,bez njega ne bi ni mogli da se takmice u ligama niti da funkcionisu kao klubovi,a igraci u omladinskom pogonu su mahom mladji od 19 godina,nego posto ja ne znam,a ti mi nikako na to pitanje ne iznosis odgovor,molim te reci mi na cijem stadionu Graficar igra svoje utakmice kao domacin???

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Naravno da svi imaju omladinski pogon. Kakve ima veze gde igraju? Kao i svaka filijala od kluba pod cijim su patronatom dobijaju odredjenu cifru propisanu ugovorom. Koja je razlika da li ce u pitanju biti pare ili ce im Zvezda pustiti da igraju na pomocnom terenu?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan

Mislis da to don Terza zvani madjija ne praktikuje u Graficaru,onda se grdno varas,koliko znam Gavric i Nikolic su trebali da ostanu do kraja sezone u ekipi,pa nisu,a ne da se prikljuce Zvezdi,licno sto se toga tice nemam nista protiv,ali izgleda da za neke vaze jedna pravila,a za druge ne vaze,sada ja i ti mozemo da diskutujemo od pre par sezona,kada je Ruiz dodao loptu iz gol auta cini mi se Kangi,da na tom mecu pomocni Arbitar Gospodin Srdjan Obradovic,moj zemljak to ne vidi,covek koji je javno pricao da nikada nece dozvoliti da njegova voljena Crvena Zvezda izgubi mec dok je on arbitar na Zvezdinim mecevima,javno je pricao i hvalio se time...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
8 sati , Toza rekao/la:

@Milan nikada mi to neće biti jasno. Zašto nije realno? Ceo život igraš u inostranstvu, ne znaš šta ćeš od para, obezbedio si i unuke i sledećih deset kolena sigurno. Zašto se ne bi vratio u svoj klub i postao legenda i idol navijača? Jedino ako se ljudi zadovoljavaju sa parama, onda je to druga stvar i kraj priče.. Sa 30 i kusur godina da se vratiš tamo gde si počeo i pomogneš klubu koliko god možeš, ali izgleda da to njima nije realno, lepše je biti legenda navijačima Intera nego legenda navijačima kluba gde si počeo. Ne hvatam se sad direktno Stankovića već ga koristim kao primer, kao što si i ti.

To je jednostavno tako, ljudi imaju ugovore do tako reći kraja karijera, zasto bi jedna legenda u vidu Dejana Stankovića koji je vec i bez povratka u zvezdu legenda navijača poslednju sezonu dosao u zvezdu da se sapliće i pada i gura u blatu nase lige i da ga navijači pamte po tome, njega ce da pamte kada je igrao u zvezdi i gazio partizan, takodje primer je Nemanja Vidić coveku koji je izjavio da mu je zivotni san bio da zaigra za zvezdu i da gol na derbiju i vec tada kada je to uradio je mogao da zavrsi karijeru on je svoje odradio, a covek bio kapiten Mancester Junajteda, zasto bi se on vraćao u zvezdu, sta da potvrdi status legende, nema potrebe. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
6 sati , Conga rekao/la:

@Milan

Mislis da to don Terza zvani madjija ne praktikuje u Graficaru,onda se grdno varas,koliko znam Gavric i Nikolic su trebali da ostanu do kraja sezone u ekipi,pa nisu,a ne da se prikljuce Zvezdi,licno sto se toga tice nemam nista protiv,ali izgleda da za neke vaze jedna pravila,a za druge ne vaze,sada ja i ti mozemo da diskutujemo od pre par sezona,kada je Ruiz dodao loptu iz gol auta cini mi se Kangi,da na tom mecu pomocni Arbitar Gospodin Srdjan Obradovic,moj zemljak to ne vidi,covek koji je javno pricao da nikada nece dozvoliti da njegova voljena Crvena Zvezda izgubi mec dok je on arbitar na Zvezdinim mecevima,javno je pricao i hvalio se time...

Grafičar nece niti moze da igra prvu ligu ja ne znam sta tu nije jasno, tako isto bi bilo kada bi Barselona B igrala prvu ligu Spanije, a verujte da je mogla, bila je vec prva u drugoj ligi, uefa to ne dozvoljava, nije to fiba ili evroliga, to je ozbiljna organizacija, taj Teleoptik je takodje mogao da juri prvo mesto ali nikada nije upravo zbog toga pravila me dozvoljavajući, Terza moze da bude sta hoce i magija i madjionicar ali ovo nece izvesti, Grafičar igra na svom stadionu i uradjen je ekstra, ali svejedno dzaba. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 ovde je sve moguce pa čak i ovo a posto FSS ovo kaze a takmicenje je pod njihovom ingirencijom onda je sve jasno.                                                                        

Grafičar nije Zvezdin "B" tim, oni su klub kao i svaki drugi koji su upisani kao posebno pravno lice, što se naravno može proveriti u Agenciji za privredne registre - kaže menadžer za licenciranje klubova pri FSS, Nenad Santrač, o eventualnom plasmanu Grafosa u viši rang.

Da podsetimo u Grafičaru su trenutno na pozajmici Strahinja Eraković, Jug Stanojev, Strahinja Savić, Nemanja Stojić. Marko Konatar, Stefan Santrač, Željko Gavrić, Miloš Nikolić, Vukan Đorđević, Usman Marong, Stefan Fićović i Dejan Vidić, sve igrači Crvene zvezde.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
9 sati , Toza rekao/la:

@Milan nikada mi to neće biti jasno. Zašto nije realno? Ceo život igraš u inostranstvu, ne znaš šta ćeš od para, obezbedio si i unuke i sledećih deset kolena sigurno. Zašto se ne bi vratio u svoj klub i postao legenda i idol navijača? Jedino ako se ljudi zadovoljavaju sa parama, onda je to druga stvar i kraj priče.. Sa 30 i kusur godina da se vratiš tamo gde si počeo i pomogneš klubu koliko god možeš, ali izgleda da to njima nije realno, lepše je biti legenda navijačima Intera nego legenda navijačima kluba gde si počeo. Ne hvatam se sad direktno Stankovića već ga koristim kao primer, kao što si i ti.

To je jednostavno tako, ljudi imaju ugovore do tako reći kraja karijera, zasto bi jedna legenda u vidu Dejana Stankovića koji je vec i bez povratka u zvezdu legenda navijača poslednju sezonu dosao u zvezdu da se sapliće i pada i gura u blatu nase lige i da ga navijači pamte po tome, njega ce da pamte kada je igrao u zvezdi i gazio partizan, takodje primer je Nemanja Vidić coveku koji je izjavio da mu je zivotni san bio da zaigra za zvezdu i da gol na derbiju i vec tada kada je to uradio je mogao da zavrsi karijeru on je svoje odradio, a covek bio kapiten Mancester Junajteda, zasto bi se on vraćao u zvezdu, sta da potvrdi status legende, nema potrebe. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Ne bih se složio sa tobom. Kako je Vidić mogao da ode iz Junajteda u Inter pa da se tamo sprdaju sa njim? Jer je naravno želeo još jedan jak ugovor do kraja karijere. A teško da bi se tako sprdali sa njim u našoj ligi, verovatno bi bio najbolji štoper još narednih pet godina, lagano, s pola gasa. Mislim pričamo o jednom od najboljih štopera ikada.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Koliki god navijao za Zvezdu, slazem se da Terzicu nije mesto u fudbalu, cak ni medju slobodnim gradjanima. Ali to nije ovde poenta jer su muljaze uvek prisutne i na to treba da se naviknemo, barem dok sve lopove ne oteramo iz fudbala. @Kneza90 Barselona B je lepo poredjenje sa Teleoptikom, ali postoje razlike u registrovanju igraca u primeri i kod nas. U primeri maksimum mozes da registrujes 25 igraca, kod nas to nije slucaj. Teleoptik je tehnicki Partizanov B tim, ali fakticki omladinski, jer je logicno da ce samo mlade igrace slati tamo kojima je potrebno kaljenje

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Legenda je legenda, vracanje tih igraca nije poenta toliko u fudbalu, koliko u psihologiji i pedagogiji zbog mladih igraca kojima ce na taj nacin mnogo pomoci u razvijanju karijere

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ala ste se momci vi raspisali. Ne znam odakle da krenem pre. Ajde prvo od Graficara. Jasno je svima da je filijala Zvezde, ona izjava kako nije B tim Zvezde, maa daj. Jos ce uci u prvu ligu. Za razliku od Graficara, Teleoptik sluzi kao razvojni klub i klub gde se salju igraci iz Partizana na disciplinsko ? Teleoptik nece uci nikad u superligu. Kao sto npr Real 2,Barsa 2,Atletiko B. E tako mogu da opisem Teleoptik. Jednoatavno drugi tim. @Toza a sto se Vidica tice, mislim da mu je onda bolje bilo da predje u Rusiju, platila bi ga braca sigurno. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR ne pljujem ja Vidića naravno, da se razumemo. Naravno da neću pljuvati jednog od najboljih štopera ikada. Nego samo koristim primere, da su mogli da se vrate u svoje klubove ali nisu i to je to, a zašto nisu to verovatno znaju samo oni. Možda i ja preterujem, možda stvarno nije realno, ja samo govorim šta bih i kako bih voleo da bude..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza  evo pitanje na koje ces dobiti odmah odgovor. Uspesan si fudbaler, imas jednu LS, imas 35 godina, standardni prvotimac Lacija si. Ugovor se zavrsio, nudi ti Partizan da se vratis. Imas uz to zenu i dva deteta. Da li se vracas u Srbiju? ?

Edited by BeconiWR
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza @BeconiWR Ako su igraci kao sto su Del Piero, Anelka, Pires, Trezege, Ljungberg, Roberto Karlos, Kapdevila, Simao Sabrosa itd mogli da igraju u Indijskoj ligi...sta bi falilo nasim igracima da dodju u srpsku. A nesto mi ne pije vodu prica da niko od ovih igraca nije imao porodice...

  • Svidja mi se 2
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR uf, na ovo ti mogu odgovoriti samo subjektivno ? računajući da već godinama igram u top 5 liga i da imam 35 godina, naravno da bih se vratio, bez trunke razmišljanja. Ne pije mi vodu da se igrači ne vraćaju jer se nisu obezbedili, pa oni za samo jednu sezonu uzmu koliko mi nećemo za ceo život uzeti. Obezbede i decu svoje dece, a ne..

Složio bih se sa @Milan , mada opet, oni su tamo u Indiji sigurno uzimali dobru kintu,nema šta, ne verujem da bi igrali tek tako tamo, ali dobro, podigli su popularnost lige. Samo hoću da kažem da se svi kunu u ljubav prema klubu i dresu, obećavaju kako će siiigurno završiti karijeru ovde, a onda je završe negde u Kini ili tako nekoj veoma popularnojg ligi, gde su ceo život sanjali da igraju.

 

FK+Partizan+v+RSC+Anderlecht+UEFA+Champions+rJyM671A4Mkx.jpg

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...