Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

@DelijaMomak naveo sam samo dva kluba koje u poslednje vreme "dominiraju", a koji su uvek važili da su baš suprotno, da jedini mogu da se umešaju i da pobede večite. Partizan može Inđiju, Spartak, Mačvu i sve ostale tući bez bilo čije pomoći. A ako tako gledamo, Partizan je najviše bodova kada mu je trebalo uzeo baš protiv zvezde, i redovno ih dobijao. Znači zvezda je Partizanova filijala? ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

Vidim da se razvezala tema o filijalama,imaju ih i zvezda i partizan,ko od mjih dvoje uzme titulu te sezone je imao vise klanjalica i to je tako,neka zvezda ima vise sada ali u onih 6 sezona uzastopnih sto je uzeo titule partizan ih je imao itekako i to je cinjenica,na JNA sve po 4.5 nula,pa ne moguce da niko nije znao da igra fudbal,sada po meni zvezda i nema neke sklanjalice koliko ima pristrasnije sudjenje,ja ne mislim da Lalatovic namerno gubi od zvezde ali dobro,sto se derbija tice Miloje nije znao da ih nalozi za derbi a i najbolji igraci zvezde tipa Marin,Degenek se toliko pogube tu utakmicu da je to strasno,a ovi sto navijaju za partizan molim vas nemoj da pominjete poslednji derbi,bili ste tuzniji od nas,iako je bilo tuzno sa obe strane

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Goran GatarićS tim da ovi drugi imaju logisticku podrsku koliko imaju partizan i zvezda ne bi to bilo tako,a posebna je prica sto se pola lige uplasi imena partizana i zvezde i protiv njih odigraju najgore.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@gazda grujaahahahahah,tako je,moj brat je veliki partizanovac i samo apostrofira kako smo mi bivsi prvaci sveta i evrope,a jedan matori iz kraja mu kaze pa i Ivo Andic je uzeo nobelovu nagradu 1961,godine i niko ne kaze bivsi nobelovac nego nobelovac Ivo Andric???

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Goran Gatarić Vojvodina nije vise treci klub.Vojvodina kao klub a grad kao Novi sad treba da imaju redovnog ucesnika evrokupova ali Vojvodine nema tamo vec dve tri sezone.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Problem sa Vojvodinom je dublji,Lalatovic kada je bio prvi put trener bilo je dobro sa tim da je on otisao zbog previranja u upravi,tamo je uprava najgori deo kluba,sada je koliko sam shvatio Bajatovic u upravi sada ne bi trebalo pare da bubu toliki problem.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

A da se mi vise ne lazemo? Nekad se znalo ko je Partizanova filijala pricam o vremenu Tadica i Dacica. Danas, sve imamo samo ne filijale. Raniji komentari su sve lepo opisali, pa bi bilo glupo da se tu nadovezujem. Situacija je takva da Zvezda zbog necega ili nekoga mora makar i na silu da osvaja Ligu. A pri tom pricamo o ekipi koja je uspela da izgubi namestenu titulu, ej. Pa kako se nisu tad ugasili? Elem, imas Vosu koja se sklanja Zvezdi, a kad dodje Partizan kao da igraju sa Barsom. Ista situacija sa klubovima tipa, Napredak, Radnicki Nis. Tako da Partizan nema filijalu, bar ne u ovom prvenstvu. 

@Kneza90e za Vosu posto sam iz NS upoznat sam sa situacijom. Tu navijaci prave ogroman problem, oni su bukvalno poceli bojkot koji traje i traje. Tacno da je Bajat tu, ali oni problem je tu mnogo veci. Ima nekih stvari koje ne bih da iznosim ovako javno.

Firmasi su ti sada "preuzeli" Kabel, a imam druga koji je u celoj toj prici navodno Kabel bi trebalo sledece godine da se bori za ulazak u Superligu. Da se Vosa pogura ka tituli. E sad koliko je to istina ne znam, zaista ne znam

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWRUf,pa nema filijalu ali sada,molim te nemoj da mi kazes da Partizan svih 6 uzastopnih titula je uzeo bez sklanjalica,ma nemoj molim te,ono je bilo smesno koliko i ovo,A sto se tice te titule nista bolje nije moglo da se desi zvezdi,jer da smo tada uzeli titulu Grof bi ostao na klupi beda bi se nastavila,a umesto toga mi gubimo titulu dolazi Miloje i pocinje jedna od najuspesnijih godina za Zvezdu u poslednjih 25 godina,tako da sto se toga tice Zvezda je od te izgubljene titule vaskrsla,da su partizanovci znali sta ce biti potpisali bi te godine da izgube titulu.

To sa Kabelom je zesca neka namestajka,koliko sam cuo i ubijen je jedan covek povezan sa klubom a i namestise onu utakmicu gde je uefa reagovala.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pogledajte malo siru sliku. Ne vidite da je problem u kompletnom rukovodstvu od FSS-a do svih klubova. Ako je i Zvezdi i Partizanu potrebno da im neko pusta utakmice, o cemu mi pricamo? Oba vecita su se mucila sa timovima iz Irske, Malte, Estonije i drugih fudbalskih velesila... Shvatite da dok je ista garnitura na visokim funkcijama nista se nece promeniti. A da ne pricam o Ramadaniju i Zahaviju koji drze manje-vise sve talente...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 ne mogu da kazem da jeste ne mogu da kazem nije, u principu mnogo manje je bilo nego vama. Ne mozes oduzeti ni cinjenicu da smo tada dominirali u derbijima. Tek od Prosineckog ste se malo trgli. Ali nemoj mi reci ti sad da se u poslednjim derbijima nije namestalo za Zvezdu. Gol iz golauta cistog, pa onda nke sudijske gluposti, evo poslednji derbi najodvratnije nesto sto sam gledao, ali se znalo mesec dana unaored da ce biti X. Bukvalno se znalo.

Da ne sirimo temu na nesto levo. 

A sto se tice Kabela, nazalost da, ubijen je moma, zbog i vise nego mutnih radnji. Tako da najgora stvar koja se moze desiti je da Kabel i Graficar udju u Superligu. 

@Milan  pa ne mogu da se slozim. Imas dosta primera gde su veciti pocistili svoje rivale u kvalifikacijama. Ok desi se Artmedija, Petah Tikva, Ssamrok, Zvezdinih kikseva. Ali isto tako imao si utakmicu Partizana proti Rila, pocisceni. Zvezda protiv Suduve, ako se ne varam, pa onda cuvena utakmica protiv Salcburga. Pa ranije sjajna Vosa protiv Burse. Ako hoce pobedice koga hoce, ali kad imaju direktivu ne mogu pobediti ni nas sa foruma da se skupimo 

 

Edited by BeconiWR
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWRDobro da ne sirimo,samo gde je molim te namesten ovaj tuzni poslednji derbi,nisam te bas shvatio jel si to rekao da je zvezda namestila ovaj derbi da bude X??

Nemoj da mi diras Grafičar,GRAfičar do titule u kupu???

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Vosa protiv Sampdorije, kapiram poentu. Pogledaj koliko klubova iz istocne evrope standardno ili barem cesto u evrokupovima. Mi vec 20 godina tapkamo u mestu, upravo zbog svega onoga. FSS, sudije, uprava klubova, sve je trulo. Veciti nemaju konkurenciju u ligi i zato dolazi veoma cesto do fijaska...ali nema veze, sve je ok dok deremo velsane i letonce...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 ne, ne, ne da je namestila zvezda naopako. Vec i jednima i drugima nije trebao poraz, druga stvar je kome je vise odgovarao X. To sto je Partizan igrao antifudbal sto je meni bilo odbratno je druga stvar. Ali ajd, vidim da si ganci kazi mi jel realni da zvezda nije mogla dati gol na zadnjem derbiju?

@Milan pa cekaj cekaj. Pobeda zvezde nad Liverpulom, Partizan sto je skupo prodao kozu Mancesteru. Neka su se desili blamovi protiv Totenhema, Bajerna. Mialim da smo dobili dva standardna ucesnika geuone faze u Evropi. Nije bas da tapkamo u mestu. Slazes se? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Donekle se slazem, ali dzabe nama pobeda nad Liverpulom kad smo zavrsili kao 4-ti u grupi. Nasi klubovi nisu u stanju da dovedu normalnog stranca koji ce biti glavni igrac. Dzaba nama i neki Asano i Ben i ostala kompanija. Mamic je lepo pokazao sa Danijem Olmom kako se to radi i kako zapravo treba da funkcionise skauting.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan definisi normalnog stranca. Opet tu moram da kazem na primeru Marina kod vas, Bena, Natha kod nas, pa Rikarda, Evertona.

Mamic je a ne znam... Jednostavno mnogo veca glava od Terzica i nasih secikesa. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR  Nemoj Marina da gledas kao stranca, da nije poreklom srbin i da ne navija za Zvezdu ne bi ni dosao ovde. Normalan stranac je neko ko iz Srbije nece preci u Kinu ili Saudijsku Arabiju. Neko ko je za klasu iznad ostalih igraca u timu, neko od koga ce klub profitirati. Jedan od dobrih primera je Vilson Palasio, umesto da ga Zvezda dovede i kroz godinu-dve proda za par miliona, odlucili su da je bolje za te pare dovesti nekoliko stranaca sumnjivog kvaliteta

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan pa na prste jedne ruke mogu da se nabroje takvi igraci onda. Ali opet nisu ni stranci resenje za sve. Mislim da srz problema lezi, da se vratimo na menadzere, to sto se nasi mladi igraci prerano prodaju, Partizan najbolji primer, nisu u stanju da zadrze klinca kvalitetnog duze od 3,4 godine. Vec posle 1,eventualno 2 sezone max ih prodaju. Zato i imamo te kratke izlete, po Evropi, a reprezentaciju ne bih da spominjem uopste. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ljudi da je srece pa da se svake godine i Zvezda i partizan "blamiraju" protiv Bajerna i Mancestera,a sto da ne i jos neki klub iz nase lige da oseti cari Evrope i na jesen. Samo tako mozemo ocekivati nesto od naseg fudbala. Mamic je od prosecnog dinama,napravio instituciju. Njih su punili sa po 6,7 komada i Lion i mnoge druge ekipe. Ali danas je Dinamo klub koji moze da proda svog igraca za 30 milki lagano,a mi ne mozemo za 3.

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...